Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım sbah namazına kalkınca ölçüyorum..
olüvasyon testi kullanmıyorum canım..klomen ve yumurta takibi yaptırıyorum..zaten 13. günün ertesi dr. gittim yumurtalar catlamış dedi..ama dün kadar cok kötü kasık ağrılarım vardı

aaa super valla canım senın tablon ornek teşkıl edecek bı tablo cok yuksek bı ortalaması yok ama demkkı ılla 36.7 36.8 olması gerekmıo tablonun genelıne bakmak gerekıo hayırlısı olsun canım hakkında guzel bı bebiş getırsın sana..

melekcim hoşgeldin canım napıosunn beklemedeyiz sanırım sen ben ve biozard beklenmeyen gunumuz aynı gıbı benımkı 27 mayıs ama listeye koyunca beklentım artıo gıbı dıye hiç söylemıorum

canım senın tablosa cok gusel benımkıde 36.7ye takıldı bakalım 20gundeyım

hatice sabah 5te fılanmı ölçuosun onun ıcın boyle düşük seyretmiş olabılır 7 gıbı fılan daha yuksek cıkardı buyuk ıhtımalle ama orantısı onemlı zaten 13 gun ov.düşüşü olmuş sankı ama daha olmamaısda olabılır gıbı geldı bana ovulasyon testı yapıoumusun

senni tabloyuda koysana bi bakayım.benimde 27 mayıs

aaa super valla canım senın tablon ornek teşkıl edecek bı tablo cok yuksek bı ortalaması yok ama demkkı ılla 36.7 36.8 olması gerekmıo tablonun genelıne bakmak gerekıo hayırlısı olsun canım hakkında guzel bı bebiş getırsın sana..

sağol hayatım inşallah..benimde adet günüm 1 haziran eğer hamile kalırsam haberdar ederim sizleri..

özlemcim bu ay güzelce çatladı yumurtan ateşinde 3 gun yuksek seyrettımı tamamdır beklemeye gecersın:))))))
ronyacımm bende kullanıyorum preseed ıyı hıkayaler duydum basarı oykulerı ozellıkle erkek faktoruyse sperm hızında yada sayısında bıraz sorun varsa..

inşallah umutcum herzaman dediğim gibi RABBİM büyük vesile olur inşallah hepimize

inşallah ve hayırlısıysa dersin anım RABBİM öyle büyük ki melekcim senin meleini kaybedeli 1 yıl oluyo yerine gelsin isterim bende anneler günü hediyesi alamadım bebişimi ama inşallah babalar günü hediyesi veririm eşime o bunu çok hakediyor[/QUOT

melekcim özlemcim hayat malesef her istediğimizi istediğimiz zaman vermiyor.bende 14 mayısta bebek haberini almayı o kadar çok istedimki çünkü 3 yıl önce 14 mayıs benim en kötü günümdü hayatımda o kadar ağladığımı hatırlamıyorum.minik oğluma 23 haftalık gebeydim ve dr.bir şeylerin ters gittiğini söyledi oğlumun beyninde ventrikllürden bir tanesi fazla büyümeye başlamış bana oğlumun hifrosefali olabileceğini söylediler kimileri aldır dediler 5 hafta hastanede yattım ve o süreçte eşim yanımda değildi başka bir şehire ataması olmuştu ve gelemiyordu.ben rabbimi dualar ettim beni böyle bir günahla sınama Allahım dedim ve oğlumu doğurmaya karar verdim.Ve oğlum doğduğunda çok şükür hidrosefali olmadı ancak oğlum şuan 2 buçuk yaşında ve yürüyemiyor konuşamıyor çok ağır olmasada malesef nörolojik sorunlarımız var 3 tane ameliyat oldu.10 ay burnundan bağırsaklarına salınan bir hortumla makineye bağlı beslendi.salı günü özel eğitim alabilmesi için heyete girdi ve ben iki yıl süreyle depresyon geçirdiğim için onun yanında olamadım gidemedim çünkü ağır derecede hastane fobiim oldu gidemedim ama hep ağladım ben nasıl anneyim oğlumun yanında olamadım dedim hep.ve şimdi ona bir kardeş istiyoruz doktorlar gelişimi için iyi gelir diyolar.dua edin kızlar oğluma çok güzel bir çocuk çok hayata bağlı doktorlar ilk ameliyatında kesin ölecek dediler ve o 4 buçuk kiloyla girdiği ameliyatı atlattı onun adını savaşçı koydum

canım msjı açtım dakikalardır önümde ne yazacağımı bilemedim inanki hala da bilememekteyim büyük geçmiş olsun RABBİM sağlığıyla oğlunu sana bağışlasın inşallah sen güçlü olmalısınki hayata tutunabilsin canım hem oğlun hem yeni bebişin çok dua edicem hemde çok ama sen güçlü ol lütfen inan başka yazacak birşey bulamıyorum:1no2:

inşallah canım hepimiz adına herşey hayırlı olsun rabbim kimseyi evlat sevgisinden mahrum etmesin...sizler için her namaz arkasına dua ediyorum...opuyorumnanaktan

allah razı olsun canım bizimde duamız sizlerle..

ovulasyon testi topiği varya ordaki biride yapmış pozitif çıkmış sonra hemen gebelik testini yapmış oda pozitif çıkmış.o dedi bu ovulasyon testleri hamileliğide gösteriyo gerçekten diye.o 11.gün yapmış testi hemen hemen aynı koyulukta çıkmış 12.gün yaptığında tam koyu çıkmış işte ardındanda gebelik testi yapmış.onun dediğine göre öğleden sonra yapmış akşamüstü yani ovulasyon testini.

biozard onu biliyorum nevetna arkadşımızda yapmıştı ondadanpozitif çıkmıştı ..

Melekcimm sakın ağlama inşallah bunlar mutluluk gözyaşların olsun tatlım ben tablomu ff çizgiyi çekince koymak istiyorum bu ay stres yapmayayım diye hehhe

bende duygusallak var buara özlemcim akşamda aşk ve cezaya bakarken agladım anne lızına yavrum dedikçe yüregimde fırtınalar koptu...
iyi yapmışsın kendini nasıl iyi hissedersen öyle yap..

melekcim hoşgeldin canım napıosunn beklemedeyiz sanırım sen ben ve biozard beklenmeyen gunumuz aynı gıbı benımkı 27 mayıs ama listeye koyunca beklentım artıo gıbı dıye hiç söylemıorum

canım senın tablosa cok gusel benımkıde 36.7ye takıldı bakalım 20gundeyım

hatice sabah 5te fılanmı ölçuosun onun ıcın boyle düşük seyretmiş olabılır 7 gıbı fılan daha yuksek cıkardı buyuk ıhtımalle ama orantısı onemlı zaten 13 gun ov.düşüşü olmuş sankı ama daha olmamaısda olabılır gıbı geldı bana ovulasyon testı yapıoumusun

hoşbulduk umutcum napayım valla arada kasık agrım oluyor ama dikkate almıyorum benimde aynı gün sanırım 13 gün yumurtladım 14 üste sayarsak ama ateşime göre test yaparım beklemek bile güzel heyecan veriyor
ay senin ateşin güzel gidiyor hadi hayırlı haberler..

inşallah ve hayırlısıysa dersin anım RABBİM öyle büyük ki melekcim senin meleini kaybedeli 1 yıl oluyo yerine gelsin isterim bende anneler günü hediyesi alamadım bebişimi ama inşallah babalar günü hediyesi veririm eşime o bunu çok hakediyor[/QUOT

melekcim özlemcim hayat malesef her istediğimizi istediğimiz zaman vermiyor.bende 14 mayısta bebek haberini almayı o kadar çok istedimki çünkü 3 yıl önce 14 mayıs benim en kötü günümdü hayatımda o kadar ağladığımı hatırlamıyorum.minik oğluma 23 haftalık gebeydim ve dr.bir şeylerin ters gittiğini söyledi oğlumun beyninde ventrikllürden bir tanesi fazla büyümeye başlamış bana oğlumun hifrosefali olabileceğini söylediler kimileri aldır dediler 5 hafta hastanede yattım ve o süreçte eşim yanımda değildi başka bir şehire ataması olmuştu ve gelemiyordu.ben rabbimi dualar ettim beni böyle bir günahla sınama Allahım dedim ve oğlumu doğurmaya karar verdim.Ve oğlum doğduğunda çok şükür hidrosefali olmadı ancak oğlum şuan 2 buçuk yaşında ve yürüyemiyor konuşamıyor çok ağır olmasada malesef nörolojik sorunlarımız var 3 tane ameliyat oldu.10 ay burnundan bağırsaklarına salınan bir hortumla makineye bağlı beslendi.salı günü özel eğitim alabilmesi için heyete girdi ve ben iki yıl süreyle depresyon geçirdiğim için onun yanında olamadım gidemedim çünkü ağır derecede hastane fobiim oldu gidemedim ama hep ağladım ben nasıl anneyim oğlumun yanında olamadım dedim hep.ve şimdi ona bir kardeş istiyoruz doktorlar gelişimi için iyi gelir diyolar.dua edin kızlar oğluma çok güzel bir çocuk çok hayata bağlı doktorlar ilk ameliyatında kesin ölecek dediler ve o 4 buçuk kiloyla girdiği ameliyatı atlattı onun adını savaşçı koydum

canım benim neler yaşamışsın allahım acil şifalar versin allahım dualarını kabul etsin inşallah
duamız hepinizle zaten

sağol hayatım inşallah..benimde adet günüm 1 haziran eğer hamile kalırsam haberdar ederim sizleri..

hayırlı haberlerle gelirsin inşallah..

canım msjı açtım dakikalardır önümde ne yazacağımı bilemedim inanki hala da bilememekteyim büyük geçmiş olsun RABBİM sağlığıyla oğlunu sana bağışlasın inşallah sen güçlü olmalısınki hayata tutunabilsin canım hem oğlun hem yeni bebişin çok dua edicem hemde çok ama sen güçlü ol lütfen inan başka yazacak birşey bulamıyorum:1no2:

canımsın sağol bitanem aslında anlatmak istemedim ben pek anlatamam acılarımı ama sen diyince anneler gününde hediyemi alamadım onun için anlatmak gelbi içimden.ben oğluma hemen hamile kalayım diye dua ettim ve hemende geldi ama hayırlı zamanda değilmiş çünkü hamile kaldığım ay eşim gitti ve ben acıları hem tek başıma yaşadım.şimdi Rabbim hayırlı zamanda nasip etsin diyorum ve sağlıklı hayırlı bir evlat.bir problemimizde yok demekki hayılırlı zaman değil.ben bazen düşünüyorumda kimse üzülmesin geç olsunda sağlıklı hayırlı evlat olsun.

neyse duygusal modu geçelim canişkom hadi özlemim senden bu ay güzel haber alıcaz bilmiyorum yüreğim pır pır senin haberin sanki benim haberim olacak okadar istiyorum anla

melekcim özlemcim hayat malesef her istediğimizi istediğimiz zaman vermiyor.bende 14 mayısta bebek haberini almayı o kadar çok istedimki çünkü 3 yıl önce 14 mayıs benim en kötü günümdü hayatımda o kadar ağladığımı hatırlamıyorum.minik oğluma 23 haftalık gebeydim ve dr.bir şeylerin ters gittiğini söyledi oğlumun beyninde ventrikllürden bir tanesi fazla büyümeye başlamış bana oğlumun hifrosefali olabileceğini söylediler kimileri aldır dediler 5 hafta hastanede yattım ve o süreçte eşim yanımda değildi başka bir şehire ataması olmuştu ve gelemiyordu.ben rabbimi dualar ettim beni böyle bir günahla sınama Allahım dedim ve oğlumu doğurmaya karar verdim.Ve oğlum doğduğunda çok şükür hidrosefali olmadı ancak oğlum şuan 2 buçuk yaşında ve yürüyemiyor konuşamıyor çok ağır olmasada malesef nörolojik sorunlarımız var 3 tane ameliyat oldu.10 ay burnundan bağırsaklarına salınan bir hortumla makineye bağlı beslendi.salı günü özel eğitimalabilmesi için heyete girdi ve ben iki yıl süreyle depresyon geçirdiğim için onun yanında olamadım gidemedim çünkü ağır derecede hastane fobiim oldu gidemedim ama hep ağladım ben nasıl anneyim oğlumun yanında olamadım dedim hep.ve şimdi ona bir kardeş istiyoruz doktorlar gelişimi için iyi gelir diyolar.dua edin kızlar oğluma çok güzel bir çocuk çok hayata bağlı doktorlar ilk ameliyatında kesin ölecek dediler ve o 4 buçuk kiloyla girdiği ameliyatı atlattı onun adını savaşçı koydum

canımm allahh yardımcın olsunn yaa okudum okudum bırdaha okudumm cok uzuldum yanii bu sozler cok anlamsız kalıo senın yasadıklarının yanında..canım benimm rabbim en kısa zamanda oğluşunun kardeşini göndersin sana bundan sonra dahada bol bol dua edicem sana yeterkıı sen kendını bırakma allaha ınancını ve sabrını yıtırme noolurr

bıozard canım tablom karıstı gıttı ama ben sana ovulasyondan sonrasını yazayım
13.gun 36.3 tahmini ovulasyon
14.gun 36.3
15.gun 36.4
16.gun 36.7
17.gun 36.7
18.gun 36.5
19 gun 36.7
20. gun 36.7 (bugun)

bıozard canım tablom karıstı gıttı ama ben sana ovulasyondan sonrasını yazayım
13.gun 36.3 tahmini ovulasyon
14.gun 36.3
15.gun 36.4
16.gun 36.7
17.gun 36.7
18.gun 36.5
19 gun 36.7
20. gun 36.7 (bugun)

benimkine benziyo biraz benimde 36.3 ile çatladı.sonra 3 gün 36.5 oldu sonra 36.7 ye çıktı bugünde ilk defa 36.8 oldu bakalım bundan sonrası ne olacak.önemli olan yükselmesi değil zaten yüksek devam etmesi.dediğim gibi ben geçen ayda 36.9 ları gördüm ama sonra birden düştü.

canımsın sağol bitanem aslında anlatmak istemedim ben pek anlatamam acılarımı ama sen diyince anneler gününde hediyemi alamadım onun için anlatmak gelbi içimden.ben oğluma hemen hamile kalayım diye dua ettim ve hemende geldi ama hayırlı zamanda değilmiş çünkü hamile kaldığım ay eşim gitti ve ben acıları hem tek başıma yaşadım.şimdi Rabbim hayırlı zamanda nasip etsin diyorum ve sağlıklı hayırlı bir evlat.bir problemimizde yok demekki hayılırlı zaman değil.ben bazen düşünüyorumda kimse üzülmesin geç olsunda sağlıklı hayırlı evlat olsun.

neyse duygusal modu geçelim canişkom hadi özlemim senden bu ay güzel haber alıcaz bilmiyorum yüreğim pır pır senin haberin sanki benim haberim olacak okadar istiyorum anla

Allah bin kere razı olsun canım.şuan öyle yanımda istedimki seni anlatamam boynuna sarılmak istedim çok içten.burada okadar güzel dostluklar kuruluyorki yıllardır arkadaş gibi oluyor insan görmeyince özlüyor.ben hep hayırlı ve sağlıklı olsun diye dua ediyorum zaten canım Rabbim içimi biliyor.

allah razı olsun canım bizimde duamız sizlerle..

biozard onu biliyorum nevetna arkadşımızda yapmıştı ondadanpozitif çıkmıştı ..

bende duygusallak var buara özlemcim akşamda aşk ve cezaya bakarken agladım anne lızına yavrum dedikçe yüregimde fırtınalar koptu...
iyi yapmışsın kendini nasıl iyi hissedersen öyle yap..

hoşbulduk umutcum napayım valla arada kasık agrım oluyor ama dikkate almıyorum benimde aynı gün sanırım 13 gün yumurtladım 14 üste sayarsak ama ateşime göre test yaparım beklemek bile güzel heyecan veriyor
ay senin ateşin güzel gidiyor hadi hayırlı haberler..

canım benim neler yaşamışsın allahım acil şifalar versin allahım dualarını kabul etsin inşallah
duamız hepinizle zaten

hayırlı haberlerle gelirsin inşallah..

melekcimm benimde var kasık ağrısı hatta çatlamadımı acaba dıorum yumurtam ,yada catladıktan sonra gerı kalan sarı cisim kendı içine kanayıp kıst olurmuş bende olmustu daha once reglle atıldı..benımde ov.testınde pozıtıf cıktıktan 2 gun sonra fılan ateşim yükselıyor 2gun sabıt kalıo bakaalım canım bizim sprm probelmı var pek beklemıorum ama sen ve bıozarddan umutluyum..

bencede boş geçirme bugünleri yarın öbür gün artık dinlenmeye geçersin artık sabret.aslında bu saattede yapabilirdin testi en azından silikleşmişmi görürdün.

aslında istiyordum yapmayı hem yemeği 9,5 ta yedik hemde üzerinize afiyet bağırsaklarım iyi değil hem ishal hem gaz şişkinlik 3 gündür geberiyorum tutamazdım idrarımı :KK43:

melekcimm benimde var kasık ağrısı hatta çatlamadımı acaba dıorum yumurtam ,yada catladıktan sonra gerı kalan sarı cisim kendı içine kanayıp kıst olurmuş bende olmustu daha once reglle atıldı..benımde ov.testınde pozıtıf cıktıktan 2 gun sonra fılan ateşim yükselıyor 2gun sabıt kalıo bakaalım canım bizim sprm probelmı var pek beklemıorum ama sen ve bıozarddan umutluyum..[/QUOTE]

ah canım bendede var o ağrı ama normalde yok gün içinde yani.sadece idrarımı yaparken kasıklarımda özelliklede sağ tarafımda bi ağrı oluyo.bende acaba diyorum çatlamadımı yumurtam.ama sonra düşünüyorum ateş onayladı ovulasyon testi onayladı bide normal gün içinde ağrı yok herhalde çatlamıştır diyorum.

benimkine benziyo biraz benimde 36.3 ile çatladı.sonra 3 gün 36.5 oldu sonra 36.7 ye çıktı bugünde ilk defa 36.8 oldu bakalım bundan sonrası ne olacak.önemli olan yükselmesi değil zaten yüksek devam etmesi.dediğim gibi ben geçen ayda 36.9 ları gördüm ama sonra birden düştü.

hiç sorma canım ben 36.7yle regl bıle oluorum ateşlıyız ıkımızde ama bende fos cıktı hep:))))) onun ıcın dedığın gıbı bende ovulasyondan sonra 3 gun yuksek oluosa olçmuyorum sonrada bu ay 2 gunden sonra dustu ondan olçtum yarında ölçer bırakırım reglim geçerse ancak ozaman umutlanırım bakalım....

X