Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

evet meleğim sana demiştim 13. gün ve 14. günü mutlaka çalışın diye inş. çalışmışsınızdır :)

ronyacım sen en iyisimi yarın git kan tahlili yaptır çünkü seni daha çok stres yapıyor

çıkmam lazım kıslarr nalimcim napıosun tatlımm
bıozard bu ays e ın ayın olacxak ınsallah gecen ay tutunamadı bu ay tutunacak ınsallah:)))))
yazamadığım arkadaslarıda cok öptum

canım benim inşallah dediğin gibi olur.ya ben dün ve bir önceki gün çalıştım dünde testte pozitifi gördüm ya artık çalışmasam olur mu?yeter mi sizcede?sanırım dün çatladı çünkü.sağ tarafımda ağrı vardı dün bugün geçti.zaten testtede pozitif çıktı ya birazdan yapıcam testi silikleştiyse daha yapmıyım diyorum ne dersiniz?buda tablom:
http://www.fertilityfriend.com/home/2df74b/?a=3855353&u=1&

juliacım cvp vermeden gittin :sinifsinif:

Canım ben 1 tane almıştım .5gün içtim.

günaydın
9. gün 36,4
10. gün 36,3 +
11. gün 36,4
12. gün 36,2
13.gün 36,4 +
14.gün 36,6 +
15. gün 36,6 +
16. gün 36,6
17. gün 36,6 +
18. gün 36,7
19. gün 36,7
julia sence neler olup bitiyor dersinbilmiyorumkismile

http://www.fertilityfriend.com/home/2e9bfd buda tablom

Bence siz yine de çalışın eğer emin olmak istersen dediğim gibi doktora git .

kızlar benim reglim son 4 aydır düzenli ve 26. günde geliyor.
geçen ay 13. gün çatladım, 12 gün de luteal faz sürdü. 13+12=25 , ve 26. gün geldi kırmızılım.
bu ay 11.gün çatladım, 14 gün de luteal sürüyor 11+14=25 , ve 26.gün geliyor gene kırmızılım
demek istediğim şu ki regl sürem değişmiyor, ama aradaki ovulasyona kadar olan süre ile luteal faz değişiyor, sizde de böyle oldu mu, 2. veya daha fazla tablo oluşturan arkadaşlar?

noooluuuuuuuuurrrrrr bilenler cevaplasın gayı

Kızlar boşa idrarla uğraşmayın kanda baktırın,varsa gebelik kesin çıkar zaten.

juliacım sen gelmişsin nerdesin be gülüm merak ettim gün boyunca

Bugün iyi değildim yine evet ama dışarda da işlerim vardı onları hallettim.Doktora da gittik bugün ama canım sıkıldı yaa :KK43:(
Bebeklerden geri gelenin kesesi gelişmemiş,bu anomali de olabilir sonra düzelebilir de dedi.Sonra zorlayınca güzel bir boyut yakaladı ama emin olamıyorum dedi,hala bebek normal gelişiyor ama kese dar.Kalp atışları büyük olanın 165 küçüğünki 185 miş.Çok iyi çok sağlıklı bebkler aaslında ama kesesi iyi görünmüyor dedi,beni çok halsiz gördü vitamin verdi,canım sıkıldı ama doktoruma da dedim oluyorsa baştan olsun onra daha çok üzülürüm dedim.Dedim ama üzüldüm de,dokunsalar ağlayacak durumdaydım çıktığımızda,şimdi daha iyiyim,inş hayırlısıysa yaşar değilse olmaz zaten,dua edecem bolbol tabi kendime gelebilrisem :) çok halsizim elim ayağım titriyor.

raştıracam bende bakalım böyle şey yaşayan var mı? doktorum ya ilerler geliir yada geriler ve kaybolur dedi.Hiç belli olmazhaftaya ben tekrarbakayım dedi bir sürü test verdi.Şimdi deiğim gibi daha iyiyim moral olaraktabi :)

seni çok merak ettik valla
bulNTIN VARDIR DEDıM
bekleyeceksiniz o zaman

Kızlar geçmişi okumak epey sürdü ama arada geçtiklerim oldu mutlaka sonra tekrar bkarım ,valla hava çok sıcak be nde çok halsizim bulantım azaldı çok ş,kür ama midem çok aynıor ve birden elim ayağım titriyor ,bu arada 1 kilo almışım :) iyi diyordoktorum aslında o kadar moralli konuşuypr ki destekliyor ama sen doktorsun diye anlattım bunları dedi,baktı ben solgunum bugün çok kötü görünüyorsun dedi :) normalde güle oynaya girip konuşuyordumbugün çok isteksiz gittim.

SAolun kızlar normalde mutlaka girer yazardım :) bugün lazer işim de vardı başka işler vrdı onlaı da hallettim.Hrpiniz merak etmişsiniz saolun valla,Allah razı olsun :)

Başlık açtım bakalım benim gibi böyle bir şey yaşayan var mı?
Hayırlısı neyse o olsun tabi Rabbime sığındım artık.

çoğul geblikler başlığına.
Güle güle Emel,ben de iyi olursam Bursaya gidecez yarın ama pek sanmıyoum düğün var ki o karmaşada hiç kendime gelemem :)

X