Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım sıkıldım biraz ama neyse hayırlısı buymuş sizi bırakırmıyım hiç ama üzüldüm işte :KK43: yarına geçer üzüntüm kuşum inşallah senden güzel haber alırız

2 gün önce ben de testte negatifi görünce çok sıkılmıştım, gerçi hala sıkılıyorum da yapcak bişi yok. bende hiçbişey yok belirti namına. geçen ay da regl gelmeden önce ateşim sabit giderken bir derece düşmüştü, bu ay da gene aynısı oldu, kesin geliyo benimki.ben de de hayırlı bi haber yok canım

kızlarrrr hani bazıları regl olunca kirlendim diyo ya deli oluyo o lafaaa , aklıma gelmişken yazim dedim:)

ronya hoşgeldin canısı, alıştım her daim seni burda görmeye. bekledikten sonra bişi çıktı mı testte

canım bekledikten sonra ikinci çizgi çıktı ama o birşeye yaramaz yani negatif demek daha önce çok geldi başıma sende dikkate alma

Allah kabul etsin melekcim

amin canım..

Allah bin kere razı olsun melekcim tablona maşallah maşallah maşallah diyorum Allahım bozmasın bebiş getirsin bu tablo inşallah inşallah inşallah

amin güzelim inşallah ...
silikse hergün çalış canım anlamıyacak bir şey yok iyieglenceler canım...

inşallah değerlendirmelerim işe yarar :))

bugünkü böle

http://www.fertilityfriend.com/home/2e6ba4

ilişki günlerini işaretlememişsin canım..

evet tatlım hayırlısyla 2 ayım kaldı :) temmuzda yaptırmayı düşünüyorum kendine dikkat et bu havalar insanı yanıltabiliyor kuzey yiğenimede :)

tatlım sana demiştim 14. günü çatladı diye hayırlısıyla bebiş getirecek sana bu tablo inş.

nasıl yani 13 gün degilmi çatlamam bilmiyorumkismile inşallah canım ilk haber senden kaydirigubbakcemile2

güle güle meleğimmm

sagol canım gittim geldim..

şekerler slm uzun zamandır gelemedım kusura bakmayın eşim tus sınavına girmişti ve sonuçlar iptal edilmişti haberlerde ızlemıssenız. bızde tercih yapmıstık kesın kazanıoduk cok canımız sıkıldı bugun yenıı puanlar açıklandı çok düşüş yok düşmüş tabikide 0.4 puan filan çok bişey değişmez inşallah...
bana gelince bugun 15.günüm
12.gun bariz çift çizgiyi gördüm saat 15.30 gıbı yaptım hemen hemen aynıydı sonra yatmadan once birdaha yaptım ozaman test çizgisi daha koyuydu..fakat ateşim hala çok yükselmedi..
13.gün 36.4
14.gün 36.5
15.gün 36.5 sabitlendi
rahim filmi çektirdiğim için enfeksıyon kapmasın diye , için rahim ağzını kontrol edemedım..uzayna akıntıyı farkedemedım onun için..
dün çalışmadık ama çatlamamış olma ihtımalı olabılırmı..yukselene kadar hergünmü çalışalım..

olsun canım her işte vardır bir hayır sıkma canını
çalış bencede hergün yükselene kadar ateş tablon olsaydı daha iyi olurdu 13 günü yumurtlamışta olabilirsin tatlım...

canımm benimm güle güle git. senın kaçıncı gunun senle hemen hemen aynıydık bugun benım 15.gunum tahmını 13.gun catladı ama ateşim yukselmedi daha senınde 14.gun çatlamıs sankı gusel habelerını beklıorum canımm

gittim geldim canım evet benimki çatladı canım 1 gün var aramızda 14 gün bugun
inşallah güzel haberler alırım sendende...

Yumurtladıktan sonra 14 gÜn sayıyosak 22 mayıs olucemmm benn galİbee

evet canım yumurtladıktan sonra 14 gün sayıyorsun tatlım

canım bekledikten sonra ikinci çizgi çıktı ama o birşeye yaramaz yani negatif demek daha önce çok geldi başıma sende dikkate alma

evet 15 dakikadan sonra dikkate almamak lazım varsa hemen çıkıyor zaten silik bile olsa...
hayırlısı olsun inşallah adetin gelir rahatlarsın..

bencede dinleniyordur midesi falan bulanıyordur oyüzden gelmemiştir çalışıyor bide durumu zor yani..

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

ronya.........................15 mayıs....................(ateş ölçme ,ovulasyon)
mirage1983.............15 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
japonica...................15 mayıs....................(ateş ölçme)
hilal24.......................19 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
ss2302.....................23 mayıs...................
esragg......................23 mayıs...................
erkaymak.................27 mayıs...................(ateş ölçme )
aabeyazmelek.........29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezive kürü klomen,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
özlemyalçınkaya........1 haziran...................(ateş ölçme,incir,havuç,keçiboynuzu pekmezi,bal+polen,preseed)
welcome....................2 haziran...................(ateş ölçme )
nalim..........................3 haziran...................(ateşö ölçme,ovulosyon,incir kürü )
biozard.....................????????..................(ateş ölçme,ovulosyon )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv::teytey:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:hihoyyyt

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

ya güzelim belli olmaz bu işler bazı testler ne kadar bekletsende çizgi falan çıkarmıyo ben bu güne kadar sayısı belirsiz test yapmışımdır tecrübeyle sabit :) şimdi sen bekliyosun yarınki ateşine bakıyoruz ama ben hala senden ümitliyim içimden hamilesin gibi geliyo tabi hayırlısı neyse o olsun da ...

X