Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ozlemcim nasılsın tatlım preseedi kullandınmı ov. testin silikmiş hala bak bıraz daha koyulastığında günde ıkı defa yap
ben oyle yakaladım kıpmırmızı çizgiyi...

hilalcinn canımm napıosun sende tüpe karra vermişsin bende ağustosta yaptırıcam ozamana kadar olmazsa.. rahatlıo ınsan değilmi bizde tutturamıoz ovulasyon gunumu yaa test yapıorum kıpkırımızı göruorum ogun değil 2-3 gun sonra çatlamış oluo regl gunume gore:))))))bu ay regl olursam aşılamayla başlıcaz tatlımm cok dua edıyorum sanada ınsallah alırsın beebişini kucağına gerek kalmaz...

slmm cnm napıosunn nasıl gıdıo cok takıp edemedım bu aralar sızı ama artık buralardayım

emelimm nasılsın canımm bebiş nasıl artık bulantıların bitmiştir rahatlamıssındır..

İyiyim umutcum şükürler olsun bal+polen,incir havuç ,ovülasyon testi,preseed karışık yapıp şükrediyorum RABBİM e :)) sen nasılsın? ben şimdilik günde tek yapıyorum 13.günümden itibaren çift yapcam inşallah

başka bir ilde yakın akrabam vardıda bugün doğum yaptı kızlar sezeryan oldu doğumu, bebek birazcık kakasını yutmuş üzüldüm ağladım epey ,birkaç saat sonra daha iyi haberini aldım annesine vermişler emiyomuş zilli şimdi korkuttu bizi ,sizde dua edin nolur iyi olsunlar..

ben ayrı ayrı yedim canım karıştırmak istemedim bazen balı yemedim

sabah aç karna yemedim canım

bağlanamadım deminden beri

kız burdayım cevap yazdım yollamak için bekliyom yani o derece gıcıktı

küsmeeeee hilallllllll

sağol umudum bulantılar bitti iyiyiyiz üçlü testimizi de yaptırdık iyi çıktı şükürler olsun Rabbime
özleme ben de dedim 2 defa yap diye

yok tatlım küsermiyim hiç sana arada yiğenim var :)) neyse gelecek aya bide diğer aya kullanırım tüpbebektede yardımcım olur en azından

kızlar benim reglim son 4 aydır düzenli ve 26. günde geliyor.
geçen ay 13. gün çatladım, 12 gün de luteal faz sürdü. 13+12=25 , ve 26. gün geldi kırmızılım.
bu ay 11.gün çatladım, 14 gün de luteal sürüyor 11+14=25 , ve 26.gün geliyor gene kırmızılım
demek istediğim şu ki regl sürem değişmiyor, ama aradaki ovulasyona kadar olan süre ile luteal faz değişiyor, sizde de böyle oldu mu, 2. veya daha fazla tablo oluşturan arkadaşlar?

noooluuuuuuuuurrrrrr bilenler cevaplasın gayı

senin regl günün yarın değil mi, ben mi yanlış hatırlıyorum, neye 7-8 gün var anlamadım

canım benim 35 günde adet olurum hesabı yapıyom ona göre dedim ama akıntım çok olmaya başladı bide kasık ağrım oldu çok galiba zamanında gelicek artık bilmiyom ne olceeekkkkkkk

iremimm okadar üzüldümküü okudum döndüm birdaha okudum yanlış okuduğumu umut ederek...canımm benimm ne desek yüreğin yanacak bi süre, çok zordur eminim canımm en azından oluyor hamile kalabiliosun teselli olmaz elbette ama rabbim sana en yakın zamanda gönderecek yine bebişini çook öptümm cok üzüldümm şimdi yaa

ronya nereye kayboldun? ben sana demiştin dün, alçak o miratec diye, üzülme arkadaşım gel aramıza, inan benim de canım çok sıkkın ama nakadaan da olsa hayat divam ediyor. inşallah vakti zamanı gelince hepimiz mikemmel birer anne olcaz canım

ben mezara kızımın yanına gidiyorum öpüyorum sizi

iyidir canım günümü beklyorum sen neler yapıyosun valla en son karar verdiğimiz durum oldu artık hayırlısı her ay stres çekeceğime 1 kerede kurtulurum demi :) sen ağustostamı yaptıran iyi az kalmış desene

evet canım bende aynen oyle dusunuyorum her ay bole stres oluo olacağı varsada olmayacak dıyorum onumuzdekı ay asılamayla başlıoruz belkı temmuzda bıdaha aslıma olur agustada tüpe geçeriz kist olmazsa inşallah:))) bızım yzdan baska sansımız yok cnm okul varken cok zor olur hayırlısı tatlımm ya bizde adanada yaptırıcaz emelın doktoruna gidicem temmuzda aşılama yapacak sonrada olmazsa tüp:)))))

çıkmam lazım kıslarr nalimcim napıosun tatlımm
bıozard bu ays e ın ayın olacxak ınsallah gecen ay tutunamadı bu ay tutunacak ınsallah:)))))
yazamadığım arkadaslarıda cok öptum

Ben çıkıyorum kızlar bursa ya gidiyoruz eşimle ablasına :) pazar akşam döneceğim hepiniz kendinize iyi bakın çok öpüyorum hepinizi benim bebişin temeli belki bursa da atılır dua edin banaa hehehehhe

Ben çıkıyorum kızlar bursa ya gidiyoruz eşimle ablasına :) pazar akşam döneceğim hepiniz kendinize iyi bakın çok öpüyorum hepinizi benim bebişin temeli belki bursa da atılır dua edin banaa hehehehhe

mekan değişikliği iyi geliyor die duydum, ben de bu ay yumurtlama günümde yatakodasında değil de salon da yada mutfakta çalışacamdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

ronya hoşgeldin canısı, alıştım her daim seni burda görmeye. bekledikten sonra bişi çıktı mı testte

ronya nereye kayboldun? ben sana demiştin dün, alçak o miratec diye, üzülme arkadaşım gel aramıza, inan benim de canım çok sıkkın ama nakadaan da olsa hayat divam ediyor. inşallah vakti zamanı gelince hepimiz mikemmel birer anne olcaz canım

canım sıkıldım biraz ama neyse hayırlısı buymuş sizi bırakırmıyım hiç ama üzüldüm işte :KK43: yarına geçer üzüntüm kuşum inşallah senden güzel haber alırız

başka bir ilde yakın akrabam vardıda bugün doğum yaptı kızlar sezeryan oldu doğumu, bebek birazcık kakasını yutmuş üzüldüm ağladım epey ,birkaç saat sonra daha iyi haberini aldım annesine vermişler emiyomuş zilli şimdi korkuttu bizi ,sizde dua edin nolur iyi olsunlar..

ayyy geçmiş olsun allahım korusun melekleriii

X