Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ronya çok sağol canım geçen ay hep yüksek gitti olmadı bu ayda bi dengesiz umarım bu ay olu Allahım hepimize meleklerimizi versin inş. :Saruboceq:

canım Rabbim hayırllı zamanda nasip etsin.FF ye baktınmı hiç çok düşük ateşlerlede gebiş olanlar var yani ateşe pek takılmamak gerekiyor gibi geliyor bana nasipse olur

Günaydın kızlar çok teşekkürler herkese,moral olarak iyiyim aslında ,dua edecem bol bol,hayırlısı neyse o olsun diyoruz,inş hayırlısı olsun, ben şimdiden çift çift aldım her şeylerini :)) çift çift sağlıklı sıhhatli de giydiririm inşallah :))

Baby sana daha erken düşsün yükselsin sorun değil,son iki gün ateşşine bakarız,takılma boşver rahat rahat bekle bebeğini :)

canım Rabbim hayırllı zamanda nasip etsin.FF ye baktınmı hiç çok düşük ateşlerlede gebiş olanlar var yani ateşe pek takılmamak gerekiyor gibi geliyor bana nasipse olur
evet canım ff de bende takip ediyorum ama grafiğimi ekleyemedim yeni üye olduğum için sanırım:ecrin_bebek:inceledim haklısın bakalım hayırlısı
buarada inş.hamilesindir ateşin süper:nazar:

Baby sana daha erken düşsün yükselsin sorun değil,son iki gün ateşşine bakarız,takılma boşver rahat rahat bekle bebeğini :)
canım benim çok sağol 5 ay oldu denemelere başlayalı hoş araya bide sistis girdi boş geçti 3 ay ama çok isityorum çok herkes gibi Allahım nasip etsin tüm isteyenlere
canım bu arada bebişlerini sağlıkla alırsın inş kucana:Saruboceq:

evet canım ff de bende takip ediyorum ama grafiğimi ekleyemedim yeni üye olduğum için sanırım:ecrin_bebek:inceledim haklısın bakalım hayırlısı
buarada inş.hamilesindir ateşin süper:nazar:

canım ateşim süper ama testler negatif çıkıyor olmadı buayda :KK43:(

julia canım hoşgeldin sana çok çok dua ediyorum ve inşallah bir dahaki kontrole gittiğinde herşey olması gerektiği gibi olacak yoluna gircek buna yürekten inanıyorum

Çok saol ronyacım yaa,Allah razı olsun burdaki tüm arkadaşlardan dualarınız çok geçiyor,çok saolun :))

Kendimi aştım valla çok hızlı bir şekilde 6 hasta baktım gidiyorum :)))
Bursaya gitmeye karar verdim yola çıkacaz birazdan,düğün yemeği yerim bol bol :)))
Görüşürüz kızlar pazartesi,Ayy Özlem sen de Bursadasın galibaa :)))

kızlarrr benii hatırladınızmı ateş ölçümlerimi yazıyodum tüp bebek yaptırdım bugün transferim olalı 2 gün oldu cumartesi test günüm bakalım inşşş hamişimdir juliada hamiş galiba çokk sevindimmm yaaaa

kızlar benim kırmızılar geldi :KK43:( yani lekelenmem başladı beyazmelek canım beni listeden silermisin bir sonraki adet tarihim 20 haziran yazabilirsin canım

kızlar size bişi sorcam yaa benm ateşim sabahları 36.7 çıkıyo gün içinde 37lerde oluyo normlade regl günümde ateşim 364. falan olur yada 36.3
bugün 30.günüm gebelik testi yaptım idrarda ama malesef negatif çok moralşim bozuldu ama ateşim düşmedi henüz regl belirtiside yok ovulasyon testlerine göre 12.gün koyuydu ama döllenme olsa çıkması lazım değilmi lütfen fikri olan varsa yardımcı olaiblirmisinz arkadşalar

kızlarrr benii hatırladınızmı ateş ölçümlerimi yazıyodum tüp bebek yaptırdım bugün transferim olalı 2 gün oldu cumartesi test günüm bakalım inşşş hamişimdir juliada hamiş galiba çokk sevindimmm yaaaa

hayırlısı olsun canım,Allah gönlündekine ulaştırsın inş.

kızlar benim kırmızılar geldi :KK43:( yani lekelenmem başladı beyazmelek canım beni listeden silermisin bir sonraki adet tarihim 20 haziran yazabilirsin canım

yaaaa :KK43: neyse hayırlısı olsun güzelim bi dahaki aya inş daha çok çalışalım gelsin bebişler artıkkk

Canım ben 1 tane almıştım .5gün içtim.

Bence siz yine de çalışın eğer emin olmak istersen dediğim gibi doktora git .

Kızlar boşa idrarla uğraşmayın kanda baktırın,varsa gebelik kesin çıkar zaten.

Bugün iyi değildim yine evet ama dışarda da işlerim vardı onları hallettim.Doktora da gittik bugün ama canım sıkıldı yaa :KK43:(
Bebeklerden geri gelenin kesesi gelişmemiş,bu anomali de olabilir sonra düzelebilir de dedi.Sonra zorlayınca güzel bir boyut yakaladı ama emin olamıyorum dedi,hala bebek normal gelişiyor ama kese dar.Kalp atışları büyük olanın 165 küçüğünki 185 miş.Çok iyi çok sağlıklı bebkler aaslında ama kesesi iyi görünmüyor dedi,beni çok halsiz gördü vitamin verdi,canım sıkıldı ama doktoruma da dedim oluyorsa baştan olsun onra daha çok üzülürüm dedim.Dedim ama üzüldüm de,dokunsalar ağlayacak durumdaydım çıktığımızda,şimdi daha iyiyim,inş hayırlısıysa yaşar değilse olmaz zaten,dua edecem bolbol tabi kendime gelebilrisem :) çok halsizim elim ayağım titriyor.

raştıracam bende bakalım böyle şey yaşayan var mı? doktorum ya ilerler geliir yada geriler ve kaybolur dedi.Hiç belli olmazhaftaya ben tekrarbakayım dedi bir sürü test verdi.Şimdi deiğim gibi daha iyiyim moral olaraktabi :)

canım benim kendine dikkat et bebişlerde sende Allaha emanetsiniz çok ediyorum size inş. en kısa zamanda iyi olacaksınız buna inanıyorum herşeyin hayırlı olanı versin rabbim

X