Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

hoşgeldin özlemcim hayırlı cumalar

Hoşbuldum hilalcim nasılsın?ya birşey soracağım dünkü ovulasyon testi silik çıkmıştı bugün daha silik çıktı anlayamadım ben ne kaaddaann karışık şeymiş bunlar

Julia gelmedimi ya merak ettim o hiç bu saate kalmazdı inş bir sorun yoktur.

şekerler slm uzun zamandır gelemedım kusura bakmayın eşim tus sınavına girmişti ve sonuçlar iptal edilmişti haberlerde ızlemıssenız. bızde tercih yapmıstık kesın kazanıoduk cok canımız sıkıldı bugun yenıı puanlar açıklandı çok düşüş yok düşmüş tabikide 0.4 puan filan çok bişey değişmez inşallah...
bana gelince bugun 15.günüm
12.gun bariz çift çizgiyi gördüm saat 15.30 gıbı yaptım hemen hemen aynıydı sonra yatmadan once birdaha yaptım ozaman test çizgisi daha koyuydu..fakat ateşim hala çok yükselmedi..
13.gün 36.4
14.gün 36.5
15.gün 36.5 sabitlendi
rahim filmi çektirdiğim için enfeksıyon kapmasın diye , için rahim ağzını kontrol edemedım..uzayna akıntıyı farkedemedım onun için..
dün çalışmadık ama çatlamamış olma ihtımalı olabılırmı..yukselene kadar hergünmü çalışalım..

Julia gelmedimi ya merak ettim o hiç bu saate kalmazdı inş bir sorun yoktur.
ozlemcim nasılsın tatlım preseedi kullandınmı ov. testin silikmiş hala bak bıraz daha koyulastığında günde ıkı defa yap
ben oyle yakaladım kıpmırmızı çizgiyi...
hoşgeldin özlemcim hayırlı cumalar
hilalcinn canımm napıosun sende tüpe karra vermişsin bende ağustosta yaptırıcam ozamana kadar olmazsa.. rahatlıo ınsan değilmi bizde tutturamıoz ovulasyon gunumu yaa test yapıorum kıpkırımızı göruorum ogun değil 2-3 gun sonra çatlamış oluo regl gunume gore:))))))bu ay regl olursam aşılamayla başlıcaz tatlımm cok dua edıyorum sanada ınsallah alırsın beebişini kucağına gerek kalmaz...
Hayırlı cumalar canımmm
slmm cnm napıosunn nasıl gıdıo cok takıp edemedım bu aralar sızı ama artık buralardayım
julia nerde gelmedi dimi bulantıları fazla heralde

emelimm nasılsın canımm bebiş nasıl artık bulantıların bitmiştir rahatlamıssındır..

emelim polen yedim geçen ay bir kilo aldım iştahım bir arttı kendimi yemek yememek için zor tutuyordum göbiş bile çıktı gören sen hamilemisin diyordu bu ayda onu denerim ama balla polen tabiki :) 1 kaşık polenle 1 kaşık balı karıştırıyodun değilmi
ben ayrı ayrı yedim canım karıştırmak istemedim bazen balı yemedim
Sabah aÇmı yİyoduk dİmİ bİde hergÜn taze tazemİ yapılacak yoksa karıŞtırsam olarmı
sabah aç karna yemedim canım
emele sordumda inş. cevap verir
bağlanamadım deminden beri
cvp vermeden kaçtı valla :KK43:
kız burdayım cevap yazdım yollamak için bekliyom yani o derece gıcıktı
:umursamaz: bende küstüm
küsmeeeee hilallllllll
ozlemcim nasılsın tatlım preseedi kullandınmı ov. testin silikmiş hala bak bıraz daha koyulastığında günde ıkı defa yap

hilalcinn canımm napıosun sende tüpe karra vermişsin bende ağustosta yaptırıcam ozamana kadar olmazsa.. rahatlıo ınsan değilmi bizde tutturamıoz ovulasyon gunumu yaa test yapıorum kıpkırımızı göruorum ogun değil 2-3 gun sonra çatlamış oluo regl gunume gore:))))))bu ay regl olursam aşılamayla başlıcaz tatlımm cok dua edıyorum sanada ınsallah alırsın beebişini kucağına gerek kalmaz...

slmm cnm napıosunn nasıl gıdıo cok takıp edemedım bu aralar sızı ama artık buralardayım

emelimm nasılsın canımm bebiş nasıl artık bulantıların bitmiştir rahatlamıssındır..

sağol umudum bulantılar bitti iyiyiyiz üçlü testimizi de yaptırdık iyi çıktı şükürler olsun Rabbime
özleme ben de dedim 2 defa yap diye

iyidir canım günümü beklyorum sen neler yapıyosun valla en son karar verdiğimiz durum oldu artık hayırlısı her ay stres çekeceğime 1 kerede kurtulurum demi :) sen ağustostamı yaptıran iyi az kalmış desene

X