Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

o düşmelerin önemi yok,önemli olan genel olarak seyrin yüksek olması.

bir gün hz. musa sahabelerine vaaz verirken yandaşlarından biri daha doğrusu karı koca çıkıp soruyorya musa Allah (C.C) ile konuşurmusun bizim bu zmana kadar çocuğumuz olmadı Allah (C.C) e sorarmısın bizim çocuğumuz olacak mı neyse kısacası Musa konuşuyor soruyor Allah (C.C) diyorki ya Musa söle onlara hiç bir zaman döl tutmayacaklar ve Musa bunu çifte anlatıyor boyunları bükük kabul edip dönüyorlar aradan 5 yıl kadar geçiyor yine böyle bir toplantıda Musa bir bakıyor bu çift yanlarında 4 yaşlarında bir çocukla toplantıda vs. sonra Musa Allah (C.C) ile konuşuyor yarabbi hani sen bana bu çift hiç bir zaman döl tutmayacak demiştin ama onların çocuğu olmuş diyor Allah (C.C) de diyorki evet ya Musa ben sana öle dedim gerçektende onlarında alın yazısında bir evlat sahibi olmak yoktu ama onlar buna rağmen bunu bile bile benden ümitlerini kesmediler isyan etmediler dua ettiler bende verdim diyor) sonuç itibari ile arkadaşlar bunun gibi bir çok hikaye var belki gerçekde değildir rivavettir ama sonuç olarak anlatılmak istenen şey aynı inanmak rabbimizden istemek ondan ümit etmek ; )

çok güzel bir hikaye doğru ümit kesmemek lazım ama elde değil ben dün regl olunca sabahtan akşama kadar ağladım kendimi yıprattım hala da içim buruk kendimi teselli etmeye çalışıyorum olmuyor
ilk defa bu ay dr.a gidicem sorun var mı diye aşamalar nelerdir ne gibi incelemeler yapıyorlar kızlar?

kızlar herkese günaydın benim ateşim yine düşmedi 36.7.adetimde gelmedi kızlar :))

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d
Canım kan testi yaptır diyorum bende diğer arkadaşlar gibi...İdrarla hiç uğraşma...

Çok güzel...Allah tan hiç ümit kesilmez...Hiçbir zaman niye dememeliyiz ama başaramıyoruz ki...

ÖZLEM sen bu ay ateşini ölçüyor musun...Ovulasyonda yapacakmışsın...ınşallah dileğine ulaşırsın...

canım yaa dün sabah yaptım idrar testi negatif çıktı, canım çok sıkıldı, yapmıcam bi daha, beklicem 1-2 gün daha , yarına düşebilir çünkü ateşim. ff 12 gün olarak hesapladığı için luteal süreyi bugün regl diyor, ama değişebiliyormuş bu süre . en iyisi idrarla uğraşmamak.

ronyacım bence kanatimce sen de idrar testleriyle uğraşma, ne kadan da olsa insan üzülüyo sonunda, ne demiş atalarımız: söz gümüşse sabır altındır:)))
sabret yada yaptıracaksan da kanda baktır canım

HAMİŞLERRRRRRRRRRRRRRRRR

çok güzel bişi buldum, googledan meyra bebek ninnileri yazın , bebeğinizin adına ninni indirin,çok güzel söylüyor, bi deneyip bakın

hiç sorma juliacım ben 8. günü bekliyordum yerleşme düşüşünü 9. günü oldu olabiliyormu gerçekten bakalım yükselicekmi yarın

ÖZLEM sen bu ay ateşini ölçüyor musun...Ovulasyonda yapacakmışsın...İnşallah dileğine ulaşırsın...

Ölçüyorum canım yeni diye daha koymadım evet şuan çiş tutmakla meşgulüm heheheh ovülasyon testi yapcam saat 2 de amin canım amin hepimiz inşallah hayırlısı ile dileklerimize bebişlerimize kavuşacağız.

aaabeyazmelek canim cok sevindim.... ohh yumurtanda büyümüs , hadi bakalim hayirli haberlerini alalalim...insallahhh

inşallah canımbenim sendende bekliyoruz...

amin canım nasılsın hamilelik nasıl gidiyor bakalım...

canım daha öncede sordum mu bilmiyorum ama kolaltındanmı ölçüyorsun ateşini
suan yumurtan çatlamamış çalışmaya devam...

özlemcim çok güzel bir rivayet okurken bile duygulandım hatta birazda ağladım

beğendiğinize sevindim ders almalıyız hep duymuyormuyuz 10-15 yıl çocukları olmuyor ama birgün bir şekilde evlat sahibi oluyorlar bu neden umudu yitirmeden sabır etmekten değilmi

hoşbulduk hilalcım nasılsın canım tablom süper maşallah
özlemcim ben senin yazdıgın hikayeyi duymuşsun gerçekten güzel.. bende şimdi başladım tutmaya 5 tane var elimde bitereyim dedim bende saat 5te yapıcam testi...
sinemcim nevetna bebegini düşürdü malesef hayırlısı böyleymiş

japonica evt buldum aşağıdaymış ama bence 2 gün daha bekle çünkü bi önceki aya göre 2 gün sonra güşmüş inş düşmez bebişin seninledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…