Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar valla bende çok heyecenalıyım yarın sabah idrar testi yapıcam bakalım varsa zaten yarın çıkar gibi geliyor :)) kızlar dua edin.3 gündür adet sancısı gibi kasık ağrısı yaşıyorum tamam yarın kesin gelcek diyorum bakıyorum yok.hayırlısı

İdrarı bırak artık canım ya git yarın sabah kanda aktır kesin olsun.

hilacım ateşin düşmüş yerleşme düşüşü bu bence inşallah bebişin annesine sıkı sıkı tutunur canım dualarımız seninle

canım kan testi yaptırmıcam daha çok üzülüyom o negatif değerlerin olduğu kağıdı elime almak canımı çok sıkıyor.en iyisi idrar varsa belki çıkar

günaydın herkeseeeeeee
ronya canım bence sen hamilesin allahın izniyle, bu kadaan kasık ağrısı sancı mikemmel bi gebeliğe işaret

japonica bence senden güzel haber alıcaz yarın test yapsana ilk idrarınla çıkar inşallah

Bence bugün yarın olacak gibi ,akıntın da varsa çalışmayı aman bırakmayın derim :))

juliacım sagol canım birtek sen merak etmişsin beni allah razı oolsun geçmiş olsun nasıl oldun tatlım... inşallah daha iyisindir...
dün sabah gittim doktora 2 tane yumoş var ama bir tanesi olgunlaşmış 19 mm digeri 10 küçük yani çatlatma ignesivuruldum göbekten canım acmadı ama bugun baktım morarmış.. bugun akşam ilşki dedi sonrada sıksık olacak yumurtan süper dedi 15 gün sonra hamile haberiyle buraya geliceksin dedi bende inanıyorum buay hamile kalıcam allahım nasip ederse keyfim yerinde juliacım yani arkadaşla gitmiştim dolaştık izmitte akşamada bize geldi eşide arkadan geldi geç gittiler giremedim bugunde pazardaydım hafta sonu sınavım var ders çalışıyorum böyle işte tatlım... öpüyorum seni..
ireme çok üzüldüm nasip işte allahım hayırlısını versin...

Maşallaaaahhhh Melekciiimmm,doktorunu çok sevdim ne güzel pozitif destek veriyor,inş da öyle olacak,bence de artık bir engel kalmadı,sen ateşini ölçmedin di mi bu ay? Yaa gerk de yok inşallah gebelik haberini alacaz ben çok inanıyorumm,Rabbimin de izniyleee.
Ben de aynıyım işte,bu hafta Bursada eşimin kuzeninin düğünü var ama gitmeyecem,çok zorlanıyorum,rahat edemem çok da seviorum ailesini ama en iyisi bu galiba.Yarın doktor kontrolum var doktordan da gitmemem için onay alacam :)))

arkadaşlar ben hala adet olmadım acaba diyorumki 22.günmü yumurtlama oldu.FF benimm yumurtlamamı birtürlü algılayamamıştı ya ben kendim yumurtlama günümü 17. gün olarak belirlemştim.22.gün olarak değiştirdim ve ben kan tahlilini 8.gün yaptırmış oluyorum kan tahlili için 9 DPO dan önce gebelik tespiti yüzde 13 müş.eğer 17.günü yumurtlama olarak ele alırsam dün adet olmam gerekirdi dün 14.gündü.kızlar ne diyorsunuz bu duruma biraz karışık oldu ama bakarmısınız grafiğime

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

Biliyorsun baştan beri 22.gün diyorum ama yine de umutlandırmak istemem, ateşin çok iyi ,beyzanın dediği gibi değerin de hani artmış olabilir,bence idrarla uğraşma yine umut verecek sana,direkt kanda baktır bu sefer varsa artmıştır değerin zaten.

kızlar marhaba..
adetimde ki saçma düzensizlikten sonra baştan ateş ölçümü yapmam gerekti..
ahanda yazıomm..
1.gün 36.4
2.gün 36,3
3.gün 36,3
4.gün -----
5.gün 36,4
6.gün -----
7.gün 36,6
8.gün 36,7
9.gün 36,9
10.gün 36,7

bgn 10. günümdeyim kızlar..

Bu değerlerin düşmesi lazım ,erkenden yumurtanın çatlamış olması çok düşük ihtimal ,erken yani.

Günaydın herkese ronya inş. hamilesindir
9. gün 36,4
10. gün 36,3 +
11. gün 36,4
12. gün 36,2
13.gün 36,4 +
14.gün 36,6 +
15. gün 36,6 +
16. gün 36,6
17. gün 36,6 +
18. gün 36,7
buda benim ateş tablom ff den nasıl buraya lin atacağım bilemedim ronya bana anlatabilirmisin benim tablomu gördüğüm sayfayı atınca başkaları göremeiyor

Heoz sayfanın yan tarafında sharing yazan yeri tıkla orda home page set up seç,ilk çıkan sayfayı save/ ok de sonra da kutu içinde link verecek onu kopyala yapıştır buraya.Bence artık çatladı senin yumurta değerlerin artacaktır.

yok tatlım sıvı tüketmeyeceksin hergün aynı saatlerde yapacaksın

inş. olacakta galiba bu ayda olmayacak şimdidien ateşim düşmeye başladı kızacaksın yine bana ama ne yapayım

http://www.fertilityfriend.com/home/2cf284

Yerleşme yerleşme dedin al sana yerleşme düşüşü işte :)))

canım kan testi yaptırmıcam daha çok üzülüyom o negatif değerlerin olduğu kağıdı elime almak canımı çok sıkıyor.en iyisi idrar varsa belki çıkar

Bence direkt kaaannn :))

kızlar ff ye göre bugün benim regl günüm, ateşim düşmedi ama. ateş tablomu da eklim.

http://www.fertilityfriend.com/home/2e7426

Japonica valla tablonu hamilelerde tablolarının arasında görsem hiç şaşırmazdım,çok güzel yükselen bir tablo,bence sen de hiç idrarla uğraşma ya,varsa kanda kesinleştir yoksa da umutlanmayız. bugün bile baktrabilirsin bence.heyecanlandım valla :))

kızlar merhaba ben sizi uzun zamandır takip ediyorum ve çok şey öğrendim ilk önce bunun için teşekkürler..
ısı tablom..
adetin 1.günü: 36.5
adetin 2.günü: 36.5
adetin 3.günü: 36.5
adetin 4.günü: 36.5
adetin 5.günü: 36.4
adetin 6.günü: 36.4
adetin 7.günü: 36.5
adetin 8.günü: 36.5 +
adetin 9.günü: 36.4
adetin 10.gün: 36.5
adetin 11 gün: 36.7
adetin 12.gün: 36.4+
adetin 13.gün: 36.6+
adetin 14.gün: 36.8+
adetin 15.gün: 36.9+
adetin 16.gün: 36.6

julia canım ya kanda negatifi öğrenmek beni çok üzüyor.ben en iyisi idrarda bakayım çıkarsa kanda baktırırım.canım 22.gün çatladıysa ben 8.gün hcg baktırmış oldum erkenmi sence çıkmazmı 8.gün.bazı arkadaşlar 7.gün öğrenmiş.Canım birde çok fazla kasık ağrısı yaşıyorum kesin adet oldum diyorum ama olmuyorum

Ronya geçen 3 test de seni heveslendirdi sonra kanda negatifi gördün daha çok üzüldün,böyle şuanda bir umut vaaden bir test yok sen baktırıyorsun kesinleştiriyorsun ,bence böyle daha az üzülür insan,ya yine testte pozitif çıkar da kanda negatif olursa?
bence direkt kan artık hele ki senin için kan şart :)

kızlar merhaba ben sizi uzun zamandır takip ediyorum ve çok şey öğrendim ilk önce bunun için teşekkürler..
ısı tablom..
adetin 1.günü: 36.5
adetin 2.günü: 36.5
adetin 3.günü: 36.5
adetin 4.günü: 36.5
adetin 5.günü: 36.4
adetin 6.günü: 36.4
adetin 7.günü: 36.5
adetin 8.günü: 36.5 +
adetin 9.günü: 36.4
adetin 10.gün: 36.5
adetin 11 gün: 36.7
adetin 12.gün: 36.4+
adetin 13.gün: 36.6+
adetin 14.gün: 36.8+
adetin 15.gün: 36.9+
adetin 16.gün: 36.6

Hoşgeldin baby,bence 12. gün olmuş görünüyor ateşin de yükselmiş,çalışmışsın da :)
Kaç günde bir adet oluyorsun?

julia
canım benim adet düzensiz
28 nisan
31 mart
27 şubat
ortalam 30 gün yani çok erken yumurtlamışım demi bide bugün ateşim düştü yaa:KK43:

X