Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

İdrarı bırak artık canım ya git yarın sabah kanda aktır kesin olsun.

hilacım ateşin düşmüş yerleşme düşüşü bu bence inşallah bebişin annesine sıkı sıkı tutunur canım dualarımız seninle

canım kan testi yaptırmıcam daha çok üzülüyom o negatif değerlerin olduğu kağıdı elime almak canımı çok sıkıyor.en iyisi idrar varsa belki çıkar

günaydın herkeseeeeeee
ronya canım bence sen hamilesin allahın izniyle, bu kadaan kasık ağrısı sancı mikemmel bi gebeliğe işaret

Nee kaadaaannn mikemmel ve süpersiniz kızlar hehehehe

japonica bence senden güzel haber alıcaz yarın test yapsana ilk idrarınla çıkar inşallah

Bence bugün yarın olacak gibi ,akıntın da varsa çalışmayı aman bırakmayın derim :))

Maşallaaaahhhh Melekciiimmm,doktorunu çok sevdim ne güzel pozitif destek veriyor,inş da öyle olacak,bence de artık bir engel kalmadı,sen ateşini ölçmedin di mi bu ay? Yaa gerk de yok inşallah gebelik haberini alacaz ben çok inanıyorumm,Rabbimin de izniyleee.
Ben de aynıyım işte,bu hafta Bursada eşimin kuzeninin düğünü var ama gitmeyecem,çok zorlanıyorum,rahat edemem çok da seviorum ailesini ama en iyisi bu galiba.Yarın doktor kontrolum var doktordan da gitmemem için onay alacam :)))

Biliyorsun baştan beri 22.gün diyorum ama yine de umutlandırmak istemem, ateşin çok iyi ,beyzanın dediği gibi değerin de hani artmış olabilir,bence idrarla uğraşma yine umut verecek sana,direkt kanda baktır bu sefer varsa artmıştır değerin zaten.

Bu değerlerin düşmesi lazım ,erkenden yumurtanın çatlamış olması çok düşük ihtimal ,erken yani.

Heoz sayfanın yan tarafında sharing yazan yeri tıkla orda home page set up seç,ilk çıkan sayfayı save/ ok de sonra da kutu içinde link verecek onu kopyala yapıştır buraya.Bence artık çatladı senin yumurta değerlerin artacaktır.

Yerleşme yerleşme dedin al sana yerleşme düşüşü işte :)))

canım kan testi yaptırmıcam daha çok üzülüyom o negatif değerlerin olduğu kağıdı elime almak canımı çok sıkıyor.en iyisi idrar varsa belki çıkar

Bence direkt kaaannn :))

kızlar ff ye göre bugün benim regl günüm, ateşim düşmedi ama. ateş tablomu da eklim.

http://www.fertilityfriend.com/home/2e7426

Japonica valla tablonu hamilelerde tablolarının arasında görsem hiç şaşırmazdım,çok güzel yükselen bir tablo,bence sen de hiç idrarla uğraşma ya,varsa kanda kesinleştir yoksa da umutlanmayız. bugün bile baktrabilirsin bence.heyecanlandım valla :))

kızlar merhaba ben sizi uzun zamandır takip ediyorum ve çok şey öğrendim ilk önce bunun için teşekkürler..
ısı tablom..
adetin 1.günü: 36.5
adetin 2.günü: 36.5
adetin 3.günü: 36.5
adetin 4.günü: 36.5
adetin 5.günü: 36.4
adetin 6.günü: 36.4
adetin 7.günü: 36.5
adetin 8.günü: 36.5 +
adetin 9.günü: 36.4
adetin 10.gün: 36.5
adetin 11 gün: 36.7
adetin 12.gün: 36.4+
adetin 13.gün: 36.6+
adetin 14.gün: 36.8+
adetin 15.gün: 36.9+
adetin 16.gün: 36.6

julia canım ya kanda negatifi öğrenmek beni çok üzüyor.ben en iyisi idrarda bakayım çıkarsa kanda baktırırım.canım 22.gün çatladıysa ben 8.gün hcg baktırmış oldum erkenmi sence çıkmazmı 8.gün.bazı arkadaşlar 7.gün öğrenmiş.Canım birde çok fazla kasık ağrısı yaşıyorum kesin adet oldum diyorum ama olmuyorum

Ronya geçen 3 test de seni heveslendirdi sonra kanda negatifi gördün daha çok üzüldün,böyle şuanda bir umut vaaden bir test yok sen baktırıyorsun kesinleştiriyorsun ,bence böyle daha az üzülür insan,ya yine testte pozitif çıkar da kanda negatif olursa?
bence direkt kan artık hele ki senin için kan şart :)

Hoşgeldin baby,bence 12. gün olmuş görünüyor ateşin de yükselmiş,çalışmışsın da :)
Kaç günde bir adet oluyorsun?

julia
canım benim adet düzensiz
28 nisan
31 mart
27 şubat
ortalam 30 gün yani çok erken yumurtlamışım demi bide bugün ateşim düştü yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…