Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

grafigim:lepi:

Eklentiler

• $grafik.jpg
    $grafik.jpg
    15,5 KB · Görüntüleme: 12
beğendiğinize sevindim ders almalıyız hep duymuyormuyuz 10-15 yıl çocukları olmuyor ama birgün bir şekilde evlat sahibi oluyorlar bu neden umudu yitirmeden sabır etmekten değilmi

evet valla sabır etmeliyiz tabiki diyorum ya Allah beni büyük bir sınavdan geçiriyor bunu geçebilirsem Rabbim beni inş. mükafatlandıracak

hoşbulduk hilalcım nasılsın canım tablom süper maşallah
özlemcim ben senin yazdıgın hikayeyi duymuşsun gerçekten güzel.. bende şimdi başladım tutmaya 5 tane var elimde bitereyim dedim bende saat 5te yapıcam testi...
sinemcim nevetna bebegini düşürdü malesef hayırlısı böyleymiş

melekcim Allah razı olsun senden Rabbim sanada bir melek gönderir inş.

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

cns22........................10 mayıs haber ver silicem yoksa
ronya.........................15 mayıs....................(ateş ölçme ,ovulasyon)
mirage1983.............15 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
japonica...................15 mayıs....................(ateş ölçme)
hilal24.......................19 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
ss2302.....................23 mayıs...................
esragg......................23 mayıs...................
erkaymak.................27 mayıs...................(ateş ölçme )
aabeyazmelek.........29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezive kürü klomen,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
özlemyalçınkaya........1 haziran...................(ateş ölçme,incir,havuç,keçiboynuzu pekmezi,bal+polen,preseed)
welcome....................2 haziran...................(ateş ölçme )
nalim..........................2 haziran...................(ateşö ölçme,ovulosyon )
biozard.....................????????..................(ateş ölçme,ovulosyon )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv::teytey:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:hihoyyyt

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

uzaklarda56............:hooray::teytey:

ronyacım seninkide güzel gidiyor hayırlı haberlerini bekliyoruz..
jopanica sende daha önce listeye 13 15 yaz demişsin ama ben 2 sini eklemiyelim 15 en son gün diye degişiklik yapmadım birde miksus diye bir şey yazmışsın anlamadım çok cahilim kusura bakma onuda yazmadım...
hilalcım allah sendende razı olsun...

Melekcim tablon hayırlı olsun, inşallah pozitif testlerle dolsun :lepi:

amin canım inşallah...
hihoyyyt

tatlım sende 14. günü yumurtlamışsın bence benim gibi :)

dur kız daha 14 güne gelmedim kaydirigubbakcemile3
dün akşam doktorun verdigi saatte çalışmamızı yaptık 1 saat popomda yastıkla yattım şimdi 1 hafta sıkı sıkı çalışalım inşallah olacak allahım nasipederse...:Saruboceq:

japonica akıntı kontrol yöntemi yazmıştı galiba,mukus kontrol yöntemi diye .

kızlar adeti geçip söylemeyenleri siliyorum listeden bana kimse kızmasın lütfen silinmek istemeyen haber versin kendinden ravzanuru sildim şimdi sıra cnn22 de haber vermezse onuda silicem...

hoşbulduk hilalcım nasılsın canım tablom süper maşallah
özlemcim ben senin yazdıgın hikayeyi duymuşsun gerçekten güzel.. bende şimdi başladım tutmaya 5 tane var elimde bitereyim dedim bende saat 5te yapıcam testi...
sinemcim nevetna bebegini düşürdü malesef hayırlısı böyleymiş

zormuş melekcim yaa normalde istesen gelmez şimdi tutuyorum diye çok geldi hehehe

amin canım inşallah...
hihoyyyt

dur kız daha 14 güne gelmedim kaydirigubbakcemile3
dün akşam doktorun verdigi saatte çalışmamızı yaptık 1 saat popomda yastıkla yattım şimdi 1 hafta sıkı sıkı çalışalım inşallah olacak allahım nasipederse...:Saruboceq:

melekcim bugünde çalış bence bende eğer hamile kalamazsam gelecek aya son kez 13. gün ve 14. gün ardarda ilişki istiyorumama o ayda olmazsa kesin tüpbebk istiyorum Rabbim izin verirse

Melekcim tablon hayırlı olsun inşallah son tablo olur :) bu ovülasyon testi gebelik testi gibi 5 dk.mı bekleyeceğim acaba?

japonica evt buldum aşağıdaymış ama bence 2 gün daha bekle çünkü bi önceki aya göre 2 gün sonra güşmüş inş düşmez bebişin seninledir

ben de aynen öyle düşünüyorum canım, yarın da yüksek çıkarsa belki ümitlenirim, ama bugüne kadar olan yüksek değerler pek bi anlam ifade etmiyor

Kızlar valla buraya bir kere geliorsunuz bir kere "ceeee" diyorsunuz sonra haber almak ne mümkün,hamişler sizler için de geçerli,tabloda isimler var ama kendilerini görmek ne mümkün.

Akıntıyı yazmaya gerek yok canım ya hepimiz yapıorduk onu .

juliacım sen bu topikte bir tanesin valla bir sen bırakmadın bizi Allah senden razı olsun benim her gün derdimi dinliyosun hatta çekiyorsun inş. Hamileliğinle güzel sorunsuz mutlu günler geçirirsin inş.
canım benim iyiki varsın bu topikte seni görünce mutlu oluyoruz varlığın bile yetiyor inanki hamilesin ama yinede bırakmadın bizi ne kadar teşekkür etsek sana az vallahi

28 nisan......36,2 1.gün
29nisan.......36,4 2.gün
30 nisan......36,4 3.gün
1mayıs....... 36,4 4.gün
2mayıs........36.5 5.gün
3mayıs........36.4 6.gün
4mayıs...unuttum :KK43: ölçemedim .7.gün
5mayıs...,,36,3
6mayıs......36,0
7mayıs..... ?
8 mayıs 36.6
9mayıs ?
10 mayıs 36.3
11 mayıs...36.7
12mayıs.....36.8

Hilalcim çok severek okuyorum yazdıklarınızı :) kızmam ben cidden diyorum ya kendinizi boşa yıprattığınızı görünce üzülüyorum uyarmaya çalışıyorum.
Bırakmak kkolay mı yaa,her gün merakla açıorum ilk açtığım sayfa hatta :)
Eşim bile alıştı bakacan mı arkadaşlarına diyor :)))
Allah sizlerden de razı olsun,dualarınız desteğiniz çok hissedilir derecede,ben de çok şey öğrendim burda,bildiğimi de paylaşmak hoşuma gidiyor.

Serpil bence 10 mayıs kesin,artık çalışmanıza da gerek yok bence,beklemeye geçtiniz

X