Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

o zaman çatlayacak HEOZ ,bugün kesinleşir,akıntın uzayansa çalışın yine

Özlem üstte tests yazan yer var,ateşini girdiğin yerde. OPK ferning test te işaretleyeeksin

Sherin bence durumu bildir doktoruna, bu adet kanamsı gibi değil bence,çok erken

tamam canım buldum çok sağol yapamazsam yarın sana yaptıracağım hehehhe

juilacım hızlı resimden ekledim 5 tane
daha var ekleyeceğim bak bi siz de bakın kızlar

Son düzenleme:
erken değil aslında canım tam 28.günümde geldi normal ama anormal olan lekelenmelerdi adetim bitsin öyle görünürüm diyorum

Dur bakalım tatlım hemen koyverme devamı gelecekmi gelmeyecekmi ona bakalım.

Sherin ovulasyona göre konuşursak erken,sen bence geç yumurtlamıştın bence durumu bildir yine de

ahh ahh geldi kızlar kırmızıların devamı kesin adet oldum yani ümitler başka aylara kaldı kısmet değilmiş

o gece RABBİM biliyor ya sana ve ronyaya çok dua ettim aslında aklıma gelen herkesi söyledim ama öncelikle ikinizin adına dua ettim Allah ım kabul etsin inşallah.ağaca da bir bebek ziyaretinden getirdiğim bebek biblolarını astım :)))Bak zamanında irem ede çok söyledim ay adet oldum ay olmayacak diyordu yapma irem pozitif ol dedim böyle olmasını hiç istemezdim ama malesef bak kaybediyor.Julia nında dediği gibi önce inanacaksın öyle isteyeceksin tabiki elimizde değil ama sakin olmak gerekiyor.HAyırlısıysa zaten gelecek bebişler :)

canım sana çok çok teşekkür ederim bende burdaki tüm arkadaşlara ve tüm isteyenlere bol bol dua ediyorum Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün

juliacım sagol canım birtek sen merak etmişsin beni allah razı oolsun geçmiş olsun nasıl oldun tatlım... inşallah daha iyisindir...
dün sabah gittim doktora 2 tane yumoş var ama bir tanesi olgunlaşmış 19 mm digeri 10 küçük yani çatlatma ignesivuruldum göbekten canım acmadı ama bugun baktım morarmış.. bugun akşam ilşki dedi sonrada sıksık olacak yumurtan süper dedi 15 gün sonra hamile haberiyle buraya geliceksin dedi bende inanıyorum buay hamile kalıcam allahım nasip ederse keyfim yerinde juliacım yani arkadaşla gitmiştim dolaştık izmitte akşamada bize geldi eşide arkadan geldi geç gittiler giremedim bugunde pazardaydım hafta sonu sınavım var ders çalışıyorum böyle işte tatlım... öpüyorum seni..
ireme çok üzüldüm nasip işte allahım hayırlısını versin...

canım, bende merak etmiştim seni :))) inşallah canım, hayırlısı ile hamile kalırsın.. şeker sen nerede okuyorsun merak ettim?

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

ravzanur.....................9 mayıs.. ne alemdesin ... silicem haber ver kendinden.
cns22........................10 mayıs haber ver
ronya.........................15 mayıs....................(ateş ölçme ,ovulasyon)
mirage1983.............15 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
japonica...................15 mayıs....................(ateş ölçme)
hilal24.......................19 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
ss2302.....................23 mayıs...................
esragg......................23 mayıs...................
erkaymak.................27 mayıs...................(ateş ölçme )
aabeyazmelek.........29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezive kürü klomen,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
özlemyalçınkaya........1 haziran...................(ateş ölçme,incir,havuç,keçiboynuzu pekmezi,bal+polen,preseed)
welcome....................2 haziran...................(ateş ölçme )
nalim..........................2 haziran...................(ateşö ölçme,ovulosyon )
biozard.....................????????..................(ateş ölçme,ovulosyon )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv::teytey:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:hihoyyyt

maşallah maşallah...[/QUOTE]

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

uzaklarda56............:hooray::teytey:

ben okuyorsun dedim OKUL, üniversite mi? gibi, ben istanbulda oturuyorum.. Avrupa yakası (Şişli)

juliacım sagol canım birtek sen merak etmişsin beni allah razı oolsun geçmiş olsun nasıl oldun tatlım... inşallah daha iyisindir...
dün sabah gittim doktora 2 tane yumoş var ama bir tanesi olgunlaşmış 19 mm digeri 10 küçük yani çatlatma ignesivuruldum göbekten canım acmadı ama bugun baktım morarmış.. bugun akşam ilşki dedi sonrada sıksık olacak yumurtan süper dedi 15 gün sonra hamile haberiyle buraya geliceksin dedi bende inanıyorum buay hamile kalıcam allahım nasip ederse keyfim yerinde juliacım yani arkadaşla gitmiştim dolaştık izmitte akşamada bize geldi eşide arkadan geldi geç gittiler giremedim bugunde pazardaydım hafta sonu sınavım var ders çalışıyorum böyle işte tatlım... öpüyorum seni..
ireme çok üzüldüm nasip işte allahım hayırlısını versin...

Melek çok sevindim RABBİM hayırlısını versin inşallah

X