Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

juliacım sagol canım birtek sen merak etmişsin beni allah razı oolsun geçmiş olsun nasıl oldun tatlım... inşallah daha iyisindir...
dün sabah gittim doktora 2 tane yumoş var ama bir tanesi olgunlaşmış 19 mm digeri 10 küçük yani çatlatma ignesivuruldum göbekten canım acmadı ama bugun baktım morarmış.. bugun akşam ilşki dedi sonrada sıksık olacak yumurtan süper dedi 15 gün sonra hamile haberiyle buraya geliceksin dedi bende inanıyorum buay hamile kalıcam allahım nasip ederse keyfim yerinde juliacım yani arkadaşla gitmiştim dolaştık izmitte akşamada bize geldi eşide arkadan geldi geç gittiler giremedim bugunde pazardaydım hafta sonu sınavım var ders çalışıyorum böyle işte tatlım... öpüyorum seni..
ireme çok üzüldüm nasip işte allahım hayırlısını versin...

melekcim hadi hayırlı olsun inşallah güzel haberler alıcaz.bak ne güzel maşallah yumoşunuda görmüşün çatlamışda oh oh sen çalış bol inşallah gelecek bebiş :))

arkadaşlar ben hala adet olmadım acaba diyorumki 22.günmü yumurtlama oldu.FF benimm yumurtlamamı birtürlü algılayamamıştı ya ben kendim yumurtlama günümü 17. gün olarak belirlemştim.22.gün olarak değiştirdim ve ben kan tahlilini 8.gün yaptırmış oluyorum kan tahlili için 9 DPO dan önce gebelik tespiti yüzde 13 müş.eğer 17.günü yumurtlama olarak ele alırsam dün adet olmam gerekirdi dün 14.gündü.kızlar ne diyorsunuz bu duruma biraz karışık oldu ama bakarmısınız grafiğime

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

inşallah ronya ve özlemcim
ronyada tablon sabitlenmiş gidiyor canım hamile olabilirsin hayırlısı olsun..

inşallah ronya ve özlemcim
ronyada tablon sabitlenmiş gidiyor canım hamile olabilirsin hayırlısı olsun..

melecim inşallah 2 gündür sürekli kasık ağrsı yaşıyorum tamam kesin geldi diye wcye koşuyorum bir şey yok.bence ben kesin geç yumurtladın zaten bugün 17.gün diye şüphelenince şaşırdım çünkü ben 35 günde bir adet olurum ve genelde 20-24. günler arası yumurtlarım.ve ben 22.günde uzayan akıntı gördüm.umarım vardır.yarın ateşim çıkarsa şüphelencem arrtık

aaabeyazmelek canim cok sevindim.... ohh yumurtanda büyümüs , hadi bakalim hayirli haberlerini alalalim...insallahhh

selam kızlar herkese günaydın nevetna arkadaşımız için çok üzüldüm Allah bidaha yaşatmasın ve nur topu gibi evlatları olsun inş. benden sonra bi arkadaşımız daha hamiş kalmış onuda tebrik ediyorum sürekli listeye bakıp yeni hamişleri bekliyorum Allah hepininzin gönlündekini versin kızlar hayırlısıyla opuyorumnanaktan

kızlar herkese günaydın benim ateşim yine düşmedi 36.7.adetimde gelmedi kızlar :))

yaa bende açar açmaz sana bakıyorum canım bence sen hamilesin çünkü kan tahlilin 0,1 çıkmamıştı çok erken yaptığın için öyle çıkmıştır ayy inş yaa sen yarın sabah bi idrar testi yap istersen eğer varsa 12. gün olmuş oluyo benim de 2. bebeğimde 12. gün bakmıştım silik çizgi çıkmıştı kan da 21 di düşün yani sen kanı çok erken yaptın hadi hayırlısı dileyim

kızlar marhaba..
adetimde ki saçma düzensizlikten sonra baştan ateş ölçümü yapmam gerekti..
ahanda yazıomm..
1.gün 36.4
2.gün 36,3
3.gün 36,3
4.gün -----
5.gün 36,4
6.gün -----
7.gün 36,6
8.gün 36,7
9.gün 36,9
10.gün 36,7

bgn 10. günümdeyim kızlar..

Hilalcim güle güle kolay gelsin :)
Ohh mis gibi yemek kokar ev şimdiiii :))

canım benim acıktınmı bebişlerde acıktı annesi

o gece RABBİM biliyor ya sana ve ronyaya çok dua ettim aslında aklıma gelen herkesi söyledim ama öncelikle ikinizin adına dua ettim Allah ım kabul etsin inşallah.ağaca da bir bebek ziyaretinden getirdiğim bebek biblolarını astım :)))Bak zamanında irem ede çok söyledim ay adet oldum ay olmayacak diyordu yapma irem pozitif ol dedim böyle olmasını hiç istemezdim ama malesef bak kaybediyor.Julia nında dediği gibi önce inanacaksın öyle isteyeceksin tabiki elimizde değil ama sakin olmak gerekiyor.HAyırlısıysa zaten gelecek bebişler :)

tatlım senden Allah razı olsun birbirimize yaptığımız dualar hele birde birbirimizi tanımıyorsak ne güzeldir evet iremede çok üzüldüm bir an kendimi gördüm ininmaz olurmuyum inanarak istiyorum

juliacım sagol canım birtek sen merak etmişsin beni allah razı oolsun geçmiş olsun nasıl oldun tatlım... inşallah daha iyisindir...
dün sabah gittim doktora 2 tane yumoş var ama bir tanesi olgunlaşmış 19 mm digeri 10 küçük yani çatlatma ignesivuruldum göbekten canım acmadı ama bugun baktım morarmış.. bugun akşam ilşki dedi sonrada sıksık olacak yumurtan süper dedi 15 gün sonra hamile haberiyle buraya geliceksin dedi bende inanıyorum buay hamile kalıcam allahım nasip ederse keyfim yerinde juliacım yani arkadaşla gitmiştim dolaştık izmitte akşamada bize geldi eşide arkadan geldi geç gittiler giremedim bugunde pazardaydım hafta sonu sınavım var ders çalışıyorum böyle işte tatlım... öpüyorum seni..
ireme çok üzüldüm nasip işte allahım hayırlısını versin...

melekcim bu bize verdiğin en güzel haber bide bebişin haberini verirsin inş. süper olur yumuşların hayırlı olur inş.

kızlar herkese günaydın benim ateşim yine düşmedi 36.7.adetimde gelmedi kızlar :))

canım ben senden şüphleniyorum yoksa neden düşmezki hep sabit kalır

Günaydın herkese ronya inş. hamilesindir
9. gün 36,4
10. gün 36,3 +
11. gün 36,4
12. gün 36,2
13.gün 36,4 +
14.gün 36,6 +
15. gün 36,6 +
16. gün 36,6
17. gün 36,6 +
18. gün 36,7
buda benim ateş tablom ff den nasıl buraya lin atacağım bilemedim ronya bana anlatabilirmisin benim tablomu gördüğüm sayfayı atınca başkaları göremeiyor

Hilalcim inşallah hayırlısı olacak bakın da görün :KK66: ya bide ne dicem bugün senin dediğin gibi ovülasyon testine başlıcam 4 saat boyunca sıvımı tüketmicem yoksa hiçbişeymi yemicem

kızlar valla bende çok heyecenalıyım yarın sabah idrar testi yapıcam bakalım varsa zaten yarın çıkar gibi geliyor :)) kızlar dua edin.3 gündür adet sancısı gibi kasık ağrısı yaşıyorum tamam yarın kesin gelcek diyorum bakıyorum yok.hayırlısı

Hilalcim inşallah hayırlısı olacak bakın da görün :KK66: ya bide ne dicem bugün senin dediğin gibi ovülasyon testine başlıcam 4 saat boyunca sıvımı tüketmicem yoksa hiçbişeymi yemicem

yok tatlım sıvı tüketmeyeceksin hergün aynı saatlerde yapacaksın

inş. olacakta galiba bu ayda olmayacak şimdidien ateşim düşmeye başladı kızacaksın yine bana ama ne yapayım

http://www.fertilityfriend.com/home/2cf284

kızlar marhaba..
adetimde ki saçma düzensizlikten sonra baştan ateş ölçümü yapmam gerekti..
ahanda yazıomm..
1.gün 36.4
2.gün 36,3
3.gün 36,3
4.gün -----
5.gün 36,4
6.gün -----
7.gün 36,6
8.gün 36,7
9.gün 36,9
10.gün 36,7

bgn 10. günümdeyim kızlar..