Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

nevetna benimde bir yakınım 3 ay hep kanama geçirdi ama öyle böyle değil çok fazla bebeğin tutunacağı varsa tutunur.zaten tutunmazsa eğer dr.ler sevinin diyor çünkü doğa hatalı gebeliği kendi kendine sonlandırırmış belki ondan dr. ilaç vermiyor.Ama inşallah meleğin tutuncak tüm dualarımız seninle canım inşallah güzel haberler alcaz

iremcim çok geçmiş olsun Rabbim sana hayırlısı neyse onu versin kanaman olmuş ben kendimi biran hatırladım 2 gebeliğimde kanamalı geçmişti gebeliğimdede hayırlı olanı ver bana Allahım demiştim ikisindede hayırlısı demek buymuş

canım üzülme diyeceğim ama boş bende heray üzülüyoum strese giriyorum test bile yapmak istemiyorum hayırlısı olsun inş. bu ay bebişin annesine gelir

RONYA canım üzülme diyeceğim ama faydasız olacağını biliyorum...Yinede kendini salma canım...

hayırlı olsun yeni tablon :)

İremcim acil şifa diliyorum.lütfen umudum falan yok deme lütfen test yapmadan öncede böyleydin umut etmiyorum falan diyordun bak şükürler olsun hamilesin.Biraz umudun olsun ki bebişinde onu gerçekten istediğine ikna olsun ve tutunsun sana dua ediyorum RABİM hayırlısını verecek inşallah.

sevgili arkadaşlarım hepinize teşekkür ediyorum.şu an iyiyim o ilk şoku atlattım.artık önümüzdeki maçlara bakıcaz :)) bir an önce adet olayımda ovulasyon testi alıcam ben şu yumurtlama günlerimi bir türlü anlamıyorum belki işe yarar bu ay.eşime dedim o kadar çalıştık boşu boşuna gitti oda piskin pişkin gülüyor ben sevindim,bu ayda çalışırız ne güzel diyor :)) valla çok güldürdü beni

arkadaşlar ovulasyon testi kullanan varmı aranızda ben birara kullandım L ile başlayan bir marka bozuk çıktı sizce hangisini alayım coretesti çok kullanan varmış o sanki daha güvenilir geliyor.acaba ovulasyon mikroskobumu alsam biraz pahalı ama her zaman kullanılabiliyor

merhabalar kızlar gerçi şuan kimse yok uykumda geldi ama haber vermek istedim olmadı kızlar bu ayda hayırlısı böylemiş napalım..regl oldum ,sağlık olsun diyorum Allah herşeyi en iyi bilendir.melekcim yeni tarihimi 3 haziran yazarsın canım ateş ölçme+ovulasyon testi yalnız incir yapıp yapmayacağıma 1-2 gün içinde karar vericem onuda bildiririm. herkese iyi geceler.

bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile Günaydın hatunlar... bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile

hayırlısı olsun canım

Günaydın güzel anne adayları,

Allahım hepinizin gönlüne göre versin inşallah. Tez vakitte meleklerinize kavuşursunuz.

Sevgiler,opuyorumnanaktan

canım hayırlısı neyse o olsun Rabbim en kısa zamanda seni sevindirsin hiç üzülme senin için güzel bir ay başladı şimdi

kızlar günaydın niye kimse yok uykucu şirinler uyanın artııııııııııık klava:

günaydın kızlar ben artık adetimin gelmesini bekliyorum.dün çok fazla kasıklarım ağırdı ama gelmedi benimki bugün dpo tam 14.gün ama hala ateşim aynı seyirde 36.7 düşsünde gelsin artık benimkiler

Günaydın güzel anne adayları,

Allahım hepinizin gönlüne göre versin inşallah. Tez vakitte meleklerinize kavuşursunuz.

Sevgiler,opuyorumnanaktan

amin canım galiba doğum yapmışsın gözünaydın Rabbim bebeğinle sağlıklı mutlu yıllar geçirmeyi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…