Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar negatif ya koskoca negatif.görüyormusunuz idrar testinin bana yaptığı kalleşliği çok üzüldüm ya.artık idrarla falan artık uğraşmıcam ((

canım bu testler aynı azizliği bana da yaptı hatta o salak test hala çekmecemde duruyo nedense ama umudu yitirmemek lazım bu ay olmadı bidaha ki ay olur inşallah

kızlar negatif ya koskoca negatif.görüyormusunuz idrar testinin bana yaptığı kalleşliği çok üzüldüm ya.artık idrarla falan artık uğraşmıcam ((

Üzülme canım hayırlısı böyleymiş napalım

canım üzülme herşeyin hayırlısı...biliyorum o negatifi görmek çok kötü bişey ama ne yapalım.olacak birgün bizimde bebeğimiz....

kızlar bu tablom

http://www.fertilityfriend.com/home/2e6ba4

yumurta takibi için kaçıncı gün gidiliyor biliyormusunuz??

Serap inş yükselmeye devam ederse inş çatlamış diyecez.

G.erkl yumurta takibi için genelde 11. günden sonra çağırıyorlar sen de istersen bu aralarda gidebilrisin.

Serap 36.2 ortalama değerle sen 2 gün önce inşallah çatlattın diyelim,düşmesin artık yükselsin emin oluruz.

Herkese iyi akşamlar,ben çıkıyorum biraz dinleneyim,çok bile durdum bugün :)
Görüşmek üzere ,Nalim sen gelemdin ama bugün seni bekledik hep,merak ediyorum nasılsın?

Herkese iyi akşamlar,ben çıkıyorum biraz dinleneyim,çok bile durdum bugün :)
Görüşmek üzere ,Nalim sen gelemdin ama bugün seni bekledik hep,merak ediyorum nasılsın?

Geçmiş olsun canım yaa neyse bugünlerde geçecek inşallah.

tablomm kıslar bismillah bal polen preesed ovulasyon testi ateş ölçme allah ne verdiyse:)))
1.gün 36.5
2.gün 36.5
3.gün 36.3
4.gün 36.2
5.gün 36.2
6.gün 36.2
7.gün 36.3
8.gün 36.3
9.gün 36.3
10 gün 36.4
11.gün 36.3 (buguün) ov.testi silik

Merhaba kızlar. Ben hala yatak ıstırahatındeyım. Bazı gün fazla kanamam oluyor. Hamileliğin devam edip etmediği cumartesi belli olacak. Ben yine size haber veririm. ınşallah çoook hamile haberi alırım o zaman. Ronya canım bir aksilik olmuş galiba. Ben anlamadım, 2-3 testte üstelik farklı testlerde pozitif çıkmış, sonra kanda negatif. Negatif derken 0 mı ama? ınşallah o kan testi yanlıştır valla.

Yok Umutcum doktor cumartesi çağırdı, benim çok umudum yok. Birkaç önce çok sancım oldu, dün de regl gibi kanamam oldu. Bilemiyorum. Senin günün yakın, silik de çıkmış, artık her gün çalışırsınız. Kolay gelsin canım. Ben çıkmak zorundayım.

nevetna canım dualarımız seninle sorma ya canım çok sıkıldı görüyonmu tetlerin bana yaptığını

canım değerim 0.716 çıktı şok oldu bari 3 falan çıksaydı.canım ya acaba diyorumki benim yumurta 17.gün değilde 2. düşüş olan 22.günmü çatladı hem belki o zaman bu kadar erken çıkmaz demi :)) bak ya neler yapıyom boşu boşuna ümitlenecek bir şey arıyorum

ronyacım diyecek szö bulşamıorum ne desem uzuleceksın bı sure...aynı hainliği banada yaptılar bıde benım regl gunu ateşim 36.9a cıkınca ne dusunurku ınsan cok iyi anlıyorum ama bak gecen ay 4 gun geçtı yıne test yapmadım 4.gunde geldı regl ben artık sabredebılırsem bırhafta gecerse ancak yaparım ıdrar yınede guvenmem cok.. yaa sız yıne daha sanslısınız forumda daha böyle bişey okumamıstım ben kesın gozuyle bakmıstım benden sonra 2 arkadasta daha oldu en azından benı okuyunca acaba gözüyle bakmıssındır belki ama ben kımlere hangı sırayla haber vereceğime kadar hayal etmiştim:)))))hiiç aklıma gelmedi testin hata yapabileceği bızım yasadıklarımızı ınsanlar yasamasın ozellıle cok sılık cıktığında test koyulaşana kadar ıyyıce, gıtmesınler bhcgye..sende uzulme dıyemıcem tatlım ama bı tane bebısın var annesın cok sukur ben dun cok buruktum yaa bılıyorum senın yasadığında kolay değil ama tesellın var en azından..
juliacım canımm az kaldı sabret ama cok kötü oluosan arada serum verıolar bıraz kendıne gelırsın..biz şimdi aşılama yapıcaz ya ondada çoğul gebelik %15miş istiodum ama gözüm biraz korktu sonrasından değilde mide bulantısından:)))))
şekerler sizden nbr napıosunuz bakalımm melekcim senle aynıyız nerdeyse bu ay senın 12 benım 11.gunum ama ben hazıranda başlıcam klomene aşılamaya..

canım benimm ilk 4 ay regl gıbı kanamalı hamıelleık geçirip sağlıkla doğum yapanı bilıyorum drun hala progestan vermemekle kararlı mı cnm bak emeldede olmus ama progestan alınca geçmiş istersen bi başka dra daha görün tatlımm yaa dualarımızdasın hepp aklımdasın cnm koccaman öptüm senii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…