Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ronyacım diyecek szö bulşamıorum ne desem uzuleceksın bı sure...aynı hainliği banada yaptılar bıde benım regl gunu ateşim 36.9a cıkınca ne dusunurku ınsan cok iyi anlıyorum ama bak gecen ay 4 gun geçtı yıne test yapmadım 4.gunde geldı regl ben artık sabredebılırsem bırhafta gecerse ancak yaparım ıdrar yınede guvenmem cok.. yaa sız yıne daha sanslısınız forumda daha böyle bişey okumamıstım ben kesın gozuyle bakmıstım benden sonra 2 arkadasta daha oldu en azından benı okuyunca acaba gözüyle bakmıssındır belki ama ben kımlere hangı sırayla haber vereceğime kadar hayal etmiştim:)))))hiiç aklıma gelmedi testin hata yapabileceği bızım yasadıklarımızı ınsanlar yasamasın ozellıle cok sılık cıktığında test koyulaşana kadar ıyyıce, gıtmesınler bhcgye..sende uzulme dıyemıcem tatlım ama bı tane bebısın var annesın cok sukur ben dun cok buruktum yaa bılıyorum senın yasadığında kolay değil ama tesellın var en azından..
juliacım canımm az kaldı sabret ama cok kötü oluosan arada serum verıolar bıraz kendıne gelırsın..biz şimdi aşılama yapıcaz ya ondada çoğul gebelik %15miş istiodum ama gözüm biraz korktu sonrasından değilde mide bulantısından:)))))
şekerler sizden nbr napıosunuz bakalımm melekcim senle aynıyız nerdeyse bu ay senın 12 benım 11.gunum ama ben hazıranda başlıcam klomene aşılamaya..[/QUO

canım sorma valla öyle bir sıkıldımki anlatamam allahtan kayınvalideme söylemedim bide işyerindeki arkadaşlarımada söylemedim diye sevindim.valla her ay hamileyim moduna giriyom ya ne komik oluyor.eşim aradı sordu ne oldu test dedi :)) ne diyem adama gözlerimiz yanlış görmüş hayatım dedim :)) ayyy yinede bir ümit acaba 22.günmü çatladı o zamanda uzayan akıntım vardı eğer ilk tahminiz 17.gün ise yarın adet olmam gerek olmazsam eğer 22.gün mü diye düşünmeye başlıcam

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

nevetna benimde bir yakınım 3 ay hep kanama geçirdi ama öyle böyle değil çok fazla bebeğin tutunacağı varsa tutunur.zaten tutunmazsa eğer dr.ler sevinin diyor çünkü doğa hatalı gebeliği kendi kendine sonlandırırmış belki ondan dr. ilaç vermiyor.Ama inşallah meleğin tutuncak tüm dualarımız seninle canım inşallah güzel haberler alcaz

Yok Umutcum doktor cumartesi çağırdı, benim çok umudum yok. Birkaç önce çok sancım oldu, dün de regl gibi kanamam oldu. Bilemiyorum. Senin günün yakın, silik de çıkmış, artık her gün çalışırsınız. Kolay gelsin canım. Ben çıkmak zorundayım.

iremcim çok geçmiş olsun Rabbim sana hayırlısı neyse onu versin kanaman olmuş ben kendimi biran hatırladım 2 gebeliğimde kanamalı geçmişti gebeliğimdede hayırlı olanı ver bana Allahım demiştim ikisindede hayırlısı demek buymuş

canım değerim 0.716 çıktı şok oldu bari 3 falan çıksaydı.canım ya acaba diyorumki benim yumurta 17.gün değilde 2. düşüş olan 22.günmü çatladı hem belki o zaman bu kadar erken çıkmaz demi :)) bak ya neler yapıyom boşu boşuna ümitlenecek bir şey arıyorum

canım üzülme diyeceğim ama boş bende heray üzülüyoum strese giriyorum test bile yapmak istemiyorum hayırlısı olsun inş. bu ay bebişin annesine gelir

RONYA canım üzülme diyeceğim ama faydasız olacağını biliyorum...Yinede kendini salma canım...

tablomm kıslar bismillah bal polen preesed ovulasyon testi ateş ölçme allah ne verdiyse:)))
1.gün 36.5
2.gün 36.5
3.gün 36.3
4.gün 36.2
5.gün 36.2
6.gün 36.2
7.gün 36.3
8.gün 36.3
9.gün 36.3
10 gün 36.4
11.gün 36.3 (buguün) ov.testi silik

hayırlı olsun yeni tablon :)

Yok Umutcum doktor cumartesi çağırdı, benim çok umudum yok. Birkaç önce çok sancım oldu, dün de regl gibi kanamam oldu. Bilemiyorum. Senin günün yakın, silik de çıkmış, artık her gün çalışırsınız. Kolay gelsin canım. Ben çıkmak zorundayım.

İremcim acil şifa diliyorum.lütfen umudum falan yok deme lütfen test yapmadan öncede böyleydin umut etmiyorum falan diyordun bak şükürler olsun hamilesin.Biraz umudun olsun ki bebişinde onu gerçekten istediğine ikna olsun ve tutunsun sana dua ediyorum RABİM hayırlısını verecek inşallah.

sevgili arkadaşlarım hepinize teşekkür ediyorum.şu an iyiyim o ilk şoku atlattım.artık önümüzdeki maçlara bakıcaz :)) bir an önce adet olayımda ovulasyon testi alıcam ben şu yumurtlama günlerimi bir türlü anlamıyorum belki işe yarar bu ay.eşime dedim o kadar çalıştık boşu boşuna gitti oda piskin pişkin gülüyor ben sevindim,bu ayda çalışırız ne güzel diyor :)) valla çok güldürdü beni

arkadaşlar ovulasyon testi kullanan varmı aranızda ben birara kullandım L ile başlayan bir marka bozuk çıktı sizce hangisini alayım coretesti çok kullanan varmış o sanki daha güvenilir geliyor.acaba ovulasyon mikroskobumu alsam biraz pahalı ama her zaman kullanılabiliyor

merhabalar kızlar gerçi şuan kimse yok uykumda geldi ama haber vermek istedim olmadı kızlar bu ayda hayırlısı böylemiş napalım..regl oldum ,sağlık olsun diyorum Allah herşeyi en iyi bilendir.melekcim yeni tarihimi 3 haziran yazarsın canım ateş ölçme+ovulasyon testi yalnız incir yapıp yapmayacağıma 1-2 gün içinde karar vericem onuda bildiririm. herkese iyi geceler.

bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile Günaydın hatunlar... bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile

merhabalar kızlar gerçi şuan kimse yok uykumda geldi ama haber vermek istedim olmadı kızlar bu ayda hayırlısı böylemiş napalım..regl oldum ,sağlık olsun diyorum Allah herşeyi en iyi bilendir.melekcim yeni tarihimi 3 haziran yazarsın canım ateş ölçme+ovulasyon testi yalnız incir yapıp yapmayacağıma 1-2 gün içinde karar vericem onuda bildiririm. herkese iyi geceler.

hayırlısı olsun canım

Günaydın güzel anne adayları,

Allahım hepinizin gönlüne göre versin inşallah. Tez vakitte meleklerinize kavuşursunuz.

Sevgiler,opuyorumnanaktan

canım hayırlısı neyse o olsun Rabbim en kısa zamanda seni sevindirsin hiç üzülme senin için güzel bir ay başladı şimdi

günaydın kızlar ben artık adetimin gelmesini bekliyorum.dün çok fazla kasıklarım ağırdı ama gelmedi benimki bugün dpo tam 14.gün ama hala ateşim aynı seyirde 36.7 düşsünde gelsin artık benimkiler

Günaydın güzel anne adayları,

Allahım hepinizin gönlüne göre versin inşallah. Tez vakitte meleklerinize kavuşursunuz.

Sevgiler,opuyorumnanaktan

amin canım galiba doğum yapmışsın gözünaydın Rabbim bebeğinle sağlıklı mutlu yıllar geçirmeyi nasip etsin

X