Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Hoşbulduk JULıA...ıyiyim canım...Gireyim bakayım ne var ne yok dedim...Kahvaltı hazırlıyorum eşim saat 15:00 gidecek işe sonrada biraz temizlik yaparım işim bittimi gelirim yine...
Sen nasılsın...

ıyi olmak için çabalıyorum,midem çok kötü artık hiç bişey düzeltmiyor,az kaldı diye avutuyorum kendimi,1 ay sonra bitecek inşallah :))

Canım bir süre oldu hep okuyorum mide bulantılarını...Eminim çok zordur hergün hergün...Peki dr. söyledin mi durumunu...Dayanılmayacak gibiyse durumun bir çözümü vardır...

biticek julia inşallah canım sabır.
Kızlar kanı verdim 1 saat sonra sonuç çıkıcak ama hiç ümidim yok adet olcam gibi.keşke vermeseydim diyom ama neyse ya yoksada yoktur :))

biticek julia inşallah canım sabır.
Kızlar kanı verdim 1 saat sonra sonuç çıkıcak ama hiç ümidim yok adet olcam gibi.keşke vermeseydim diyom ama neyse ya yoksada yoktur :))

Canım hakkında neyse hayırlısı o olsun...Haberini sabırsızlıkla bekliyorum...

Canım kusman çok olmadığı ve kilo vermediğin sürece ilaç verilmiyor,biliyor doktorum,artacak duruma bakalım demişti ben haber vermedim ya,şuan idare ediyorum cuma günü tekrar gidecem o gün anlatacam durumu.
Ronya ben test verdiğim gün belim aynnı adet olacak gibi ağrıyordu ,bence olumlu çıkacak hadi hayırlsıı

Neyse kızlar ben çıkıyorum...ışime bakayım...Havada çok sıcak canım iş yapmak istemiyor ama yapmalıyım...

kızlar negatif ya koskoca negatif.görüyormusunuz idrar testinin bana yaptığı kalleşliği çok üzüldüm ya.artık idrarla falan artık uğraşmıcam :KK43:((

kızlar negatif ya koskoca negatif.görüyormusunuz idrar testinin bana yaptığı kalleşliği çok üzüldüm ya.artık idrarla falan artık uğraşmıcam :KK43:((

canım hayırlısı böyleymiş, üzme kendini, elbet vardır bir zamanı, bize düşen sadece sabretmek

julia bu t-shirt ü sana hediye ediyorum

Eklentiler

• $ham2.jpg
    $ham2.jpg
    4,6 KB · Görüntüleme: 22
Japonica bir yer buldum burda ,10 gün içinde gelecek yeni modeller artık burda çok çeşit olacak dedi,orda da yakında geliyorum yazan böyle bir TShirt vardı :)
Teşekkürler ben de böyle arıyorum.

Ronya hiç üzülme, rahat ol burda çoğu arkadaş yaşadı bunu,hayırlısı olsun bekleyelim bakalım.

X