Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

neşeli ilsu nur nerdesiniz güzel hamişlerimiz her zaman girmenizi beklemiyoruz ama arada bir girin iyiyiz diyin bari...

10.gün 36,5 +
11.gün 36,2
12.gün 36,3
13. gün 36.4 +
14.gün 36,4
15.gün 36,6
16.gün 36,4 +
17.gün 36,4
18.gün 36,8 +
19.gün 36,8
20.gün 36,7 +
21.gün 36,6
22.gün 36,6
23.gün 36,8
24.gün 36,9 kızlar bugün ateşim tavan yaptı nasıl sizce iyi gidiyormu?:dance:

yumurtan 18. gün çatlamış şuan ateşin çok güzel genel olarak derecende yüksek inşallah böyle devam eder ateş için çok birşey denemiyor belli olmuyor son andada düşebliliyor

merhaba beyaz melekcim
ben giriryorum zaten sayfayada yazmıyorum pek sizlerin ateşine bakıyorum
iyiyim ben şükürler olsun.dün dr a gittim keseyi gördük 2 hafta sonrada kalp atışı için çağırdı

Maşallah ilsucıum çok sevindim Allah nazarlardan korunun..

kızlar bı sorum olck benım dun ateşım 34, .. çıktı busabh olctum 36çıktı bugun yarında regl gunum ben dun dusuk çıkınca buayda olamdı dıye dusundumama buugn de yuksek çıktı bukonuda fıkrı olan varmı

aycancım yarın ve sonraki gün üstüste çalış sonra gün aşırıya geç.yumurtlama zamanı üst üste çalısmak daha iyi.

canım kaç gün de bir adet oluyordun ...ateşin güzel yükselmiş insallah düşmez..:lepi:

kızlar ben de hergün ugruyorum mutlaka ama yazmıyorum bazen.....takip ediyorum ısıları.dogru yorumlar oluyor ben de tekrar aynı seyleri yazmak ıstemedıgımden okuyorum sadece.
2 li testimizi olduk sonunda...tahlıller birkaç güne kadar çıkar.ama dr ense ölçümüne göre bebekte sorun çıkmayacak bence dedi.çok rahatladım.cok korkuyordum olumsuz birsey duymaktan.insallah tahlıllerde ıyı cıkar.

canım kaç gün de bir adet oluyordun ...ateşin güzel yükselmiş insallah düşmez..:lepi:

teşekkür ederim canım.....iki aydır ayın 4'de adet olurum yine buay aralık 4 gibi bekliyorum er yada geç gelmezse bugün 24. günü inşallah canım geliyordur meleğim sürpriz yapıp annesine......

kızlar ateş ölçmeye yeni başlayan biri olarak bi sorum olucak ateş çıkıncamı anlıyoruz yumurtladığımızı düşüncemi?

Yükselince bebek tutundu oluyor ama yine de bilemem çünkü adetin çok yakın zamanda inşallah hamişsindir :1hug:

iyi gidiyor canım inşallah düşmez hadi hayırlısı :teytey:

merhaba beyaz melekcim
ben giriryorum zaten sayfayada yazmıyorum pek sizlerin ateşine bakıyorum
iyiyim ben şükürler olsun.dün dr a gittim keseyi gördük 2 hafta sonrada kalp atışı için çağırdı

canım sevindim aman iyi ol havalar garip dikkat et kendine kaydirigubbakcemile2

Ben hep buralardayım kaydirigubbakcemile5 Nasılsın melekcim..kaydirigubbakcemile2

iyiyyim bitanem ama görüşemiyoruz yada denk gelmiyoruz canım sen nasılsın :1hug:

canım yarınki ateşinden belli olur hadi bakalım kadriyecim inşallah güzel haber verirsin bize

kızlar ateş ölçmeye yeni başlayan biri olarak bi sorum olucak ateş çıkıncamı anlıyoruz yumurtladığımızı düşüncemi?

düşüten birde yükselince yumurta çatlıyor canım

karar verin kızlar dşüncemi yoksa düşükten birden yukselicemi anlıyoruz.bende ateş ölçmeye başayacağım bundan sonra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…