Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

merhaba;yaa kusura bakmayın ama ben anlıyamadım sızın olctugunuz olcumler ne olcumu.
benı bu konuda aydınlatırsanız cok memnun olurum.

Hamıle kalabılmek ıcın yapılan ates olsumlerımı acaba

angel ben yeni başlıyorum yumurtlamayıda takip edebiliyormuşuz ama henüz çözemedim nasıl olduğunu. bende başlama kararını dün aldım çünkü bi kaç gün ölçtüm ateşimi dün sabah düşüktü yani 2 gün 36.5 da seyretti dün 35.9 du ve adet oldum

karar verin kızlar dşüncemi yoksa düşükten birden yukselicemi anlıyoruz.bende ateş ölçmeye başayacağım bundan sonra.

canım ben pek anlamıyorum bende yeniyim ama düşükten birden yükselince yumurtan çatlıyormuş diye biliyorum süprizzzzz

merhaba;yaa kusura bakmayın ama ben anlıyamadım sızın olctugunuz olcumler ne olcumu.
benı bu konuda aydınlatırsanız cok memnun olurum.

Hamıle kalabılmek ıcın yapılan ates olsumlerımı acaba

yumrtlamamızın ne zaman çatladıgını ögrenmek için hergün yataktan kalkmadan önce aynı saatte ölçüyoruz böylelikle adetine yakın ateşin yüksek giderse hamile oldugun anlamına geliyor umarım yardımcı olabilmişimdir..kaydirigubbakcemile5

Kızlar merhaba, tablomun güncellenmiş hali aşağıda.
1. gün 36,0
2. gün 35,9
3. gün 36,2
4. gün 35,9
5. gün 36,0
6. gün 36,1
7. gün 36,0 +
8. gün 35,8
9. gün 36,1
10. gün 36,0 +
11. gün 36,0
12. gün 36,2 +
13. gün 36,3
14. gün 36,3
15. gün 36,5
16.gün 36,4
17. gün 36,5 +
18. gün 36,5
19. gün 36,5
20. gün 36,5
21. gün 36,6
22. gün 36,6
23. gün 36,6

İLSU bebeğinin ve senin iyi olmanıza çok sevindim inşaallah hep böyle iyi, sağlıklı olursunuz. Nur82cim tahlillerin de çok iyi çıkacak inşaallah, sen sakın olumsuz düşünme, :CüvCüv:liğin tadını çıkar canım, herşey iyi olacak diye düşün. NEŞELİ:))den haberiniz var mı? Onlar da iyidirler inşaallah. Kızlar Allah size de bebeklerinize de sağlık versin, sizlerin nazardan korusun:nazar:. :Saruboceq:Bizlere de sizin yaşamaya başladığınız bu güzel duyguları tez zamanda yaşamayı nasip etsin inşaallah, biz de bira an önce :CüvCüv: olalım inşaallah:Saruboceq:. Bizim için dua edin olur mu?:Saruboceq: Öpüyorum hepinizi.

asspirin düşüp yükselince mesela örneğin 33 günde bir olan yaklaşık 15.günlerden sonra düşüp çıkarsa yumurta gerçekleşmiş oluyor

Ceylancım sen ateş ölçümü yapmıyor musun?Hiç göremiyorum tablonu.

yapıyorum şu 1 hafta günleri hiç değerlendirme yapamadık oyuzden Gerek kalmadı diye ekleyemiyorum bu ay yok bende bişey xaracım..

karar verin kızlar dşüncemi yoksa düşükten birden yukselicemi anlıyoruz.bende ateş ölçmeye başayacağım bundan sonra.

Tatlım adetinin ilk gününden itibaren sabah kalkmadan aynı saatte ateşini dil altından ölç ve kaydet. Ateşin birgün hergün olduğundan daha düşük çıkacak, onu takip eden 3 gün eğer ateşin yüksek olursa ateşinin düştüğü gün yumurtlama günündür.Kolay gelsin canım, hayırlısı diyerek başlayalım.

yapıyorum şu 1 hafta günleri hiç değerlendirme yapamadık oyuzden Gerek kalmadı diye ekleyemiyorum bu ay yok bende bişey xaracım..

Güzelim Allah bilir onu, sen yinede umudunu kaybetme.Çalışmaya devam et. Biz de bu ay pek çalışamadık ama Allah'tan umut kesilmez tatlım.

yarın ekleyim tablomu 10gün var adetime Allah inş. hepimize nasip eder...

aabeyazmelek sen nasılsın tatlım, ölçümlerin devam ediyor mu?
evet canım devam ediyor adetim dün bitti sen nasılsın canım

aabeyazmelek karşılaştık işte iyi olmana sevindim
a.s.
teşekkürler canım sen nasılsın iyi gördüm seni sanki görüyormuşum gibi :roflol:

Kızlar merhaba, tablomun güncellenmiş hali aşağıda.
1. gün 36,0
2. gün 35,9
3. gün 36,2
4. gün 35,9
5. gün 36,0
6. gün 36,1
7. gün 36,0 +
8. gün 35,8
9. gün 36,1
10. gün 36,0 +
11. gün 36,0
12. gün 36,2 +
13. gün 36,3
14. gün 36,3
15. gün 36,5
16.gün 36,4
17. gün 36,5 +
18. gün 36,5
19. gün 36,5
20. gün 36,5
21. gün 36,6
22. gün 36,6
23. gün 36,6

İLSU bebeğinin ve senin iyi olmanıza çok sevindim inşaallah hep böyle iyi, sağlıklı olursunuz. Nur82cim tahlillerin de çok iyi çıkacak inşaallah, sen sakın olumsuz düşünme, :CüvCüv:liğin tadını çıkar canım, herşey iyi olacak diye düşün. NEŞELİ:))den haberiniz var mı? Onlar da iyidirler inşaallah. Kızlar Allah size de bebeklerinize de sağlık versin, sizlerin nazardan korusun:nazar:. :Saruboceq:Bizlere de sizin yaşamaya başladığınız bu güzel duyguları tez zamanda yaşamayı nasip etsin inşaallah, biz de bira an önce :CüvCüv: olalım inşaallah:Saruboceq:. Bizim için dua edin olur mu?:Saruboceq: Öpüyorum hepinizi.

inşallah ateşin böyle devam eder xara ve güzel haberler verirsin bize :teytey:

bende ateş ölçer aldım şimdi artık başlayacağım.gerçi yumurtlama günleri geçti ama.olsun hamleik varmı diye bakarım.:)))

Şimdiden kolay gelsin gelgitcim Allah hepimizin Yardımcısı olsun

:))olsun aabeyazmelek görmüş kadar oldun hadi iyi akşamlar

X