Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

yumurtan 17. gün çatlamış canım daha söylemek için çok erken son günlere kadar yüksek ilerleyip düşebiliyo inşallah seninki hiç düşmez hep böyle devam eder

forumda yeniyim direk yorum yaptım yorumcular vardır mutlakada tam bakmaya fırsatım olmadı yanlış bişey yaptıysam kusura bakmayın

1. gün 35,5
2. gün ölçmedim
3. gün 35,5
4. gün 35,5
5. gün 35,5
6. gün 36,3 adetim bitti
7. gün 35,8 *
8. gün 36,2
9. gün 35,8 *
10. gün 36,2
11.gün 36.0 *
12. gün ölçemedim
13. gün 35,8 *
14. gün 35,8

arkadaşlar ne oluyo şuan:bbo: nezaman çatlamıştır acaba hamile isem nezamandan başlar yükselmeye ısı:Saruboceq:

canım inşallah hamilesindir ama kendini kaptırma ben bu ay hep yüksek gitti adetime 2 gün kala düştü :çok üzgünüm:

inşallah öyledir arkadaşım ama heveslenme birden düşebilir kendin üzülülürsün

çok sağol canım başını ağrıttım ama ozaman senin sölediğine göre buğün yumurtladım.bu bi kaç gün hergünmü yoksa 2 gün araylamı çalışmalıyım
hergün çalış canım daha çokşansın olur :dance:

bekle arkadaşım daha erken acele etme bence stres yapma

nurcum iyi olmanıza sevindim inşallah tahlillerinizde temiz çıkıcak rahat ol allahım sana bebegini kavuştursun

valla stres yapmamak elimde değil engellemiyorum kendmi buay eşimde bende çok umutluyum nedense??????? 26 günde bir adet olduğum için yumurtlamış olmam lazım ama tarih konusunda herkes farklı bişi diyo bende karıştım valla

canımcım sen nasılsın iyisindir inşallah seninde ne zaman çatlamış tam emin degilim ama 8 günü olabilir canım

dogru söylüyorsun canım ama engellemeye çalışmalıyız çok umutlanmayın arkadaşım benim eşimde bu ay baya umutluydu ama fossss çıktı o yüzden üzülmenize istemem
dogru söylüyorsun herkez farklı yorum yapıyor ama sen bu ölçmede usta olanaların lafına bak onlar bizden daha iyi bilirler...:teselli:

biliyorum meleğim ozaman bizde seni çok umutlandırmıştık belkide orda hata yaptık ama işte umut dünyası hayalini kurmak bile güzel inş birgün bizde bizim gibi isteyen herkeste kavuşur umuduna canım çok sağol

ateşin şuan düşük sen çalışmalarına devam et çatlayacakikaç gün içinde bide döngün kaç gün sürüyor bu da önemli tabi
ateş yüksek devam edip adetten birkaç gün önce bile düşebiliyor o yüzden şugün denilemez

kızlar tekrar soruyorum yorum yapıyorum pat diye geldim ama ben ilk ateş ölçtüğüm ay hamile kaldım benim için ateş ölçmek çok mutluluk verici bişey içimde o yüzden ateşlere yorum yapmayıda seviyorum

Kızlar tablomu güncelledim. Aabeyazmelekcim ben 11 ya da 14. gün yumurtladım tatlım.
1. gün 36,0
2. gün 35,9
3. gün 36,2
4. gün 35,9
5. gün 36,0
6. gün 36,1
7. gün 36,0 +
8. gün 35,8
9. gün 36,1
10. gün 36,0 +
11. gün 36,0
12. gün 36,2 +
13. gün 36,3
14. gün 36,3
15. gün 36,5
16. gün 36,4
17. gün 36,5 +
18. gün 36,5
19. gün 36,5
20. gün 36,5
21. gün 36,6
22. gün 36,6

Kızlar bu arada forumda okumuştum hamilelerin idrarında totu olurmuş diye.Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Denediniz mi? Hamileler ve hamile olmayanlar bir denesenize? Ben bakıyorum ve idrarımda beyaz renkte küçük küçük birşeyler görünüyor. Eşiminkine de baktım onda yok öyle birşey. Haydi kızlar bir deneyin de gerçeklik payı var mı anlayalım.

ben denedim tortu var ama gebe değilim inş.idrar testi yanılıyordur..

aycankcım sen daha yumurtlamamışsın canım çalışmalara devam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…