Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

cucupetecim yumurtlama günlerinde yumurta akına benzeyen iki parmak arasında çekince uzayan bir akıntı oluyor tatlım

hoşgeldin canımkaydirigubbakcemile5
hadi ilk aymı hamile kaldın süper ya bebegin varmı yoksa yenimi hamilesin

Amin nasılsın aabeyazmelek

iyiyim canım ütü yapmaya gitmiştim şimdi geldim

benimde ilk denemem ateş ölçmede inş bende senin gibi il denememde kalırım canım.26 günde bir oluyorum 10, gün yumurtlama olmamışmı

ee kimse yokmu xara canım ben hastayım bugun bitti bitecek oyüzden bende daha öyle birşeyler yok..

hoşgeldin canım
hadi ilk aymı hamile kaldın süper ya bebegin varmı yoksa yenimi hamilesin

yok hayır 15 aylık evliyim 8 aydır istiyorum 6 aydır sürekli idrar yolları enf geçiriyordum tahlillerimde herşey normaldi.bu ay klomende kullandım ve oldu
değerim daha çok ufak yarın baktırıcamtekrar inşallah bekliyorum aslında daha kesin bile değil hamilelikte o yüzden

benimde ilk denemem ateş ölçmede inş bende senin gibi il denememde kalırım canım.26 günde bir oluyorum 10, gün yumurtlama olmamışmı

10. gün yumurtlamış olabilirsin ama ateşin düşük devam ediyor belki 2 yumurta vardır 10. gün biri çatlar diğeri bugünlerde çatlar sen çalışmalarına devam et

Yaa... :çok üzgünüm: Hayırlısı olsun. Ceylancım senin günün geçti mi canım, testi ne zaman yaptın?

Daha adetime var doktor şüphelendiği için idrar testi yaparken gördüm işte bu dedim sonuçu görünce :1shok:

Esracım inşaallah yükselmiştir değerin canım. Allah bebeğini sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

cucupetecim yumurtlama günlerinde yumurta akına benzeyen iki parmak arasında çekince uzayan bir akıntı oluyor tatlım

anladim canim...cok tesekkür ederim...bendede bu aralar var ama kahverengimsi ve kokulu fisfisfis anlayamadim cünkü biliyorsunuz benim ates ölcümlerim cok dengesiz ve adetlerimde cok dengesiz..o yüzden merak ettim

İltihabik bir durum olabilir mi acaba canım o hem kahverengi hem de kokulu diyorsun da. Var mıydı öyle bir sorunun?

28. 36,3
29. 36,5
30. 36,5
Selam arkadaşlar, Nihayet ateşim yükseldia.s, ama bu ay reglim baya bi gecikecek sanırım. 26. gün yumurtladıysam ki öyle tahmin ediyorum, 26+14 = 40.gün falan regl olmam lazım:1no2: Amaaan ne diyeyim hayırlısı işte, bu ay geciksemde ümitlenemem yaniCADIARZU..

birebira çok sevindim inşallah devam eder böyle yumurtalama tarhine neden 14 gün ekledin...

1. gün 35,5
2. gün ölçmedim
3. gün 35,5
4. gün 35,5
5. gün 35,5
6. gün 36,3 adetim bitti
7. gün 35,8 +
8. gün 36,2
9. gün 35,8 +
10. gün 36,2
11. gün 36.0 +
12. gün ölçemedim
13. gün 35,8 +
14. gün 35,8
15. gün 36,3 +

arkadaşlar ateşim buğün bianda çıktı neoldu şimdi yumurtladımmı sonunda:lepi: dualarınızda benide ihmal etmeyin kızlar buay çok umutluyum :Saruboceq:

Yumurtlamış gözüküyorsun hayırlısı dualarım seninle:Saruboceq:Neolur moralini yüksek tut..

bu son koyduğun artıyı bilerekmi bugüne koydun dün geceye ait te yanlışlıklamı koydun gün aşırı çalış canım ne kadar çok çalışılırsa o kadar şans artıyor

canım hadi bakalım sıkı çalışta bebişinde sana sıkı tutunsunkaydirigubbakcemile3 hayırlısıyla :Saruboceq:

evet canım yumurtlamışsın hadi hayırlısyla tutacak:CüvCüv: inşallah bu ay dualarımız seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…