Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

günaydın canım tablona bakıodum maşallah diyorum sadece :)

sabitlendi canım ya, ne düşüyor ne yükseliyor, daha önce hiç böyle olmamıştı. içimden bir ses hamile olduğumu söylüyor, son 3 gündür karın bölgemde huzursuzluk var, ama öyle kasık ağrısı falan değil, gaz sancım akşamları çok oluyor, bugün dpo 10. gün.

ronyayı çok merak ettim canım , dünkü yazıları okudum da çok sevindim, inş. hayırlı haberlerle gelir

sabitlendi canım ya, ne düşüyor ne yükseliyor, daha önce hiç böyle olmamıştı. içimden bir ses hamile olduğumu söylüyor, son 3 gündür karın bölgemde huzursuzluk var, ama öyle kasık ağrısı falan değil, gaz sancım akşamları çok oluyor, bugün dpo 10. gün.

ronyayı çok merak ettim canım , dünkü yazıları okudum da çok sevindim, inş. hayırlı haberlerle gelir

hayırlısı olsun tatlım inşallah.ronya işe giderken yapacaktı sanırım gelir birazdan

kızlar tebrikleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.. hamile arkadaşlara Rabbim bebeklerini sağlıcakla kucaklamalarını, hamile olmayı bekleyenleride en yakın zamanda muradlarına ermeyi nasip eyler inş...

kızlar günaydın ateşim güzel giderken bugün baya düştü adet olmama da daha var dün akıntıyla birlikte kahverengi lekelenmem geldi acaba yerleşme kanaması mı derken bugün ateşim düştü kafam karıştı http://www.fertilityfriend.com/home/2e4da2

sherin bazılarının ateş tablıolarında yerleşme esnasında da ateş de düşme olabiliyormuş, kahverengi leke de geldiğine göre inşallah yerleşme işaretidir bunlar

ah kuzuuum kıyamam sana inşllh cnm 19 mayıs senin için dahada özel olur :)

:sinifsinif: inş. tatlım bebişinle bana çok dua edin oldumu :1hug:

kızlar günaydın ateşim güzel giderken bugün baya düştü adet olmama da daha var dün akıntıyla birlikte kahverengi lekelenmem geldi acaba yerleşme kanaması mı derken bugün ateşim düştü kafam karıştı http://www.fertilityfriend.com/home/2e4da2

canım yumurtlamadan sonraki 9. günü seni ümitlendirmeyeyim yinede ama bu yerleşme kanaması bence adetine daha 5-6 gün var sanırım o yüzden erkenden lekenmen biraz zor eskiden böyle lekelenmelerin varmıydı

herkese günaydın bu arada, bugünkü tablomu da ekliyorum;

http://www.fertilityfriend.com/home/2e7426

canım seninde benim gibi sabit gidiyor bu ay hayırlı olur inş. bebiş getirsin tablolarımız :)

kaç günde bir regl oluyorsun?
29-30 günde hatta geçen ay geç oldum 33.gün olmuştu yani bugün olmam çok erken olmuş olur
sherin bazılarının ateş tablıolarında yerleşme esnasında da ateş de düşme olabiliyormuş, kahverengi leke de geldiğine göre inşallah yerleşme işaretidir bunlar

inşallah canım inşallah Allah tez zamanda bu duyguyu hepimize yaşatsın

julia canım biraz daha bekleyeyim diyorum yarın sabahki idrar testine göre yarın yaptırırım.ikizmi acaba öylemi diyorsun Dpo 12.gün şuan.bide az evvel yaptığım iki testede baktım kurmuşlar baya ama ikinci çizgi ikisindede çok belirgin görünüyor.sabah ilk idrarımla yaptığım teste ikinci çizgi çok çok silik görünüyordu hatta eşim bile gördü yani.bide 2 saat önce yaptım onda göremedim ikinci çizgiyi yani hayalet gibi birşeyler vardı ama sonradan kuruyunca ondada belirginleşti.ayrıca julia sabah benim beyaz akıntım vardı çok fazla ama çok azda uzuyordu acaba diyorumki gebelik testleri Lh yi algılıyormuş ondanmı pozitif çıktı yani silik çıktı.kafam çok karıştı sendede olmuşmuydu bide ara ara kasıklarıma ağrı giriyor

Akıntı ve ağrılar şu an normal,bence gebelik var sende ama bööyle idrarla uğraşma bence,direkt kanda ne kadarlık olduğu bile belli olur ,hayırlısı inşallah,haberlerini beklioruz.

julıa cım bugun agrıdan duramadım diş hekımıne gıttık yoktu klınıgı kapalıydı baska dıs hekımının telı vardı oda deddıkı gebelıgın yenıymıs riske atma dedi sarımsak döv koy dişine ve tuzlu suyla gargara yap dedı ben normal gargara yapıodum 2-3 gunudr bı sorun olurmu?ve dişim 20lik diş en dipte buyuk dişin yanında cıkmıs ve en dipteki eti şişirmiş kulagıma vuruyo agrısı ve bogazıma vuruyo yüzümün sağ tarafı cok fena yani ama bugun kulagıma pamuk tıkadım dişime sarımsak bastm sankı gectı gıbı ama yınede var neler yapmam gerek bana yardımcı olurmusun bırde parol dıye agrı kesıcı varmıs hafıfmıs hamılelıkte kullanabılırmıs nedersın?

Canım sana sarmısağın bir faydası olmaz ki,minoset ya da parol alabilirsin,bir de daha önce de yazdım,sen çok ağrın olduğunda buz koy yanağına ,şişlik varsa sıcak koy.

yok hilalcim hiç böyle bir akıntım olmadı ilk defa oldu o yüzden bende umutlandım ama bugünde fos diye söndüm artık beklemekten başka çarem yok 14-15-16 sı gibi adet tarihim

Sherin bence bariz yerleşme düşüşü ve kanamsı yaşamışsın,öyle hemen ne ümitsizliği ,dur bakalım daha bir hafta varken hemen moral mi bozulur.

Japonica bence ateşin son iki güne bağlı eğer 12. gün düşerse adet gelior olabilir.

Sherin bence bariz yerleşme düşüşü ve kanamsı yaşamışsın,öyle hemen ne ümitsizliği ,dur bakalım daha bir hafta varken hemen moral mi bozulur.

Japonica bence ateşin son iki güne bağlı eğer 12. gün düşerse adet gelior olabilir.

teşekkür ederim canım hepiniz çok iyisiniz hemen yardım ediyorsunuz opuyorumnanaktan

Japonica bence ateşin son iki güne bağlı eğer 12. gün düşerse adet gelior olabilir.[/QUOTE]

evet julia zaten son 3 gündeyim, 13. gün adet olmam lazım, dediğin gibi 12. günkü ateşten belli eder kendini

Ben artık listeyi de takip edemiyorum,hadi kızlar güzel haberlerle gelin,sevinelim kendimize gelelim

kızlar günaydın ben kan tahlili yaptıramadım kanı aldırdım ama dr.yanlış kodlamış işyerindede çok işim vardı beni arayıp durdular tekrar dr.yi bulup yaptıramadım ama her işte bir hayır vardır bence birşey çıkmıcak belim kasıklarımda çok ağrıyor galiba ben adet olcam.ayrıca dün yaptığım testte silik görünüyorduya onun hassaslığı 20 ml. imiş bugün sabah yine test yaptım onunki 50 ml.ve yaptığım testte çok çok hayalet gibi bir siliklik çıktı eşim ben gördüm dedi ama ben birşey göremedim kendimi çok kaptırdım bakalım ya hayırlısı.ateşimde aynı gidiyor

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

kızlar günaydın ben kan tahlili yaptıramadım kanı aldırdım ama dr.yanlış kodlamış işyerindede çok işim vardı beni arayıp durdular tekrar dr.yi bulup yaptıramadım ama her işte bir hayır vardır bence birşey çıkmıcak belim kasıklarımda çok ağrıyor galiba ben adet olcam.ayrıca dün yaptığım testte silik görünüyorduya onun hassaslığı 20 ml. imiş bugün sabah yine test yaptım onunki 50 ml.ve yaptığım testte çok çok hayalet gibi bir siliklik çıktı eşim ben gördüm dedi ama ben birşey göremedim kendimi çok kaptırdım bakalım ya hayırlısı.ateşimde aynı gidiyor

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

canım inşallah hayırlısıyla hamilesindir, sabah yaptığın testi atmasaydın, bazen sonra da çizgi belirebiliyormuş diye okuyorum

X