Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım şimdi senin tablondan dediğim şeyin sağlamasını yaptım, ov. gününe kadar toplam 10 değer girmişsin ve ortalama değeri 36,48 çıkıyor yani 36,5 yatay çizgin

tubacım sen gelmişsin hoşgelmişsin bende melek gibi bu topikte eskicem galiba

ya öyle deme be gülüm inş hayırlı haberlerinizi alacağız kısa zamanda...
üzülme ne olur canım arkadaşım Allah yardımcınız olsun inş...

=japonica;13100341]TEKRAR MERHABA KIZLAR, hamile kalmayı başaran arkadaşlara bişey soracam, kasıklarınızda ağrı yada kramp kaçıncı günde başlamıştı, yada belirti olarak nitelendirdiğiniz herhangi bişey baş ağrısı vs vs.... ne olur herkeste farklı oluyor diye cevap vermeyin. benim dpo 7. gün bugün ama hiçbişey hissetmiyorum, ağrı kramp ...

TUBA: hani yumurtlama dönemi ağrı oluyor ya o dönemde başlayan ovulasyon ağrım hiç bitmedi hep devam etti ta ki bebişim 5-6 haftalık olana kadar. yani yumurtlama ağrısının hemen ardından bebiş tutununca döllenme gerçekleşince ağrılar hemen başladı

tubacım sen napıosun bebiş nasıl.. sizin geçmiştekı muhabbeterı okudum kıslarla her ay neler yasamıssınız ama sımdı bebısın senınlee rabbim bizede nasip etsin inşallah
ronyacım senin 2kez yumurtlayınca tabloda sorun cıktı sanırım benımde ıkı ay once oyle olmustu 2.yumurta çatlamadı sonraa bı sekılde kıstlesmeden patlamıs sanırım sizin bi sorun yok olur ınsallh canımm bu ay senden de hilalden ozlemden ve melektende umutluyum en eskı bız kaldık hadi ınşallah anne eler gunu hedıyesı olur..

japonica dediğin gibiyse yani 36.5 değeri ortama bir değer oluyor neyse ben şimdilik o değerin üstünde gidiyom.
umutcum bilmiyom artık 2. yumurta oldumu çatladımı ama ateş onu gösteriyor gibi.hayırlısı olsun hepimiz için

SAĞOL CANIM BENıM ıYıYıZ ÇOK ŞÜKÜR ALLAHIMA

evet çok zorluklar çektik çok dertleştik ama hamdolsun muradımıza erdik . Rabbim tamamına erdirir inş ve inş en yakın zamanda sizlere de bahşeder bu mutluluğu....

ıYıYıM KUŞUM NAPIYIM ÖYLE ORTAYA Bı KARUŞUK YAPIYOM OVÜLASYON YAPTIM DÜN ıLK POZıTıF SANDIM NEGATıFMıŞ kaydirigubbakcemile3 ATEŞ ÖLÇÜYOM TABLO YAPTIM BURADA ODA SENDE Bı BAK ıSTERSEN NASIL GıDıYO BEN AYNI YANı SEN NASILSIN CANIM BEBıŞ NASIL

canım bizde iyiyiz hamdolsun dua edin teyzeleri dua edin inş...

canım tablona baktım ovulasyona çok az kalmış gibi duruyor hayırlı sonuçlarla inş....

seninde ovulasyon benimki gibi geç olacak herelde hadi hayırlısı

ben kaçtım kızlar yemek hazırlayacağım inş...

meleğim gelmedi bugün çok öpüyorum kankim seni...

özlemcim...canim insallah bu ay daha güzel gecer senin icin..umutlarimiz tükenmesin hicbirimizin...

irem,sevindim canim bi sorun olmadigina..dinlen valla bol bol , bebek yapmak kolay deil :)

SIMSIKI tutunsun melegin sana insallahh.

ben hapimi iciyorumda yarim yarim . .heralde buay pek etki etmez :) doktor hap zararli degil korunmana gerek yok, hamile kalabilirsin dedi..( ay bi kalabilsem hihihi )

zaten türkiyeye gelicem izine ya, kafam rahatladi cok sükürr..
bakarrsiniz gelirim hamileyim diye bagirrim burdaaa..ayy allahhimmm sen tüm isteyenlere nasip eylee, hayali bile güzel yaaaa:lepi:delikafadulden

Hilalcim, melekcim sizin haberlerinizi bekliyorum artik.. Hadi cok bekletmeyin.. Kendinize cok ama cok iyi bakin.. Tum iyi dileklerim sizle..

mrb kızlar ıcınızden bı kacınızı tanıdım gecenlerde yazısmıstık sanırım ben test yaptm cıft cızgı cıktı bırı cok koyu bırı okadar koyu degıl ama oyle cıkar dedıle bu salı adetımınz 31.gunuydu olması gerekıodu mınıcık leke geldı sabah erken saate ve daha sonra bugune kadar bısı cıkmadı sıze ekleyeyım bı bakın bugun 4.gunuydu olmayısının

canım bu test kimin pek anlayamadım ama gebelik var besbelli :)) ne güzel

canım şimdi yazdığın mesajlara baktım seninmiş tebriklerrrr hamilesin süper ya merak edicek bişey yok çok net çıkmış işte gözün aydın

şaşkın durumdayım ama haftaya cuma gıdıcem dr ye burda rahım kalınlasması dıs gebelık falan okudukca kafam bulandı korkuyorum acıkcası gerıldım oyleyse dıye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…