Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

evet banada doktorum yumurtanın çatladığını görünce bugün mutlaka ilişki olsun demişti ben elimden geleni yaptım sonrasını Rabbime bırakıyorum ister verir ister vermez zaten bu ayda vermezse tüpbebek yaptırmayı düşünüyorum belkide Rabbim beni sınıyor bakıyor sabır edyormu bu kulum ben iyi bir sınavdayım kısacası sonum iyi olur inş.

Hilalcim, melekcim sizin haberlerinizi bekliyorum artik.. Hadi cok bekletmeyin.. Kendinize cok ama cok iyi bakin.. Tum iyi dileklerim sizle..

sabırsızım nasılsın bebiş erkekmi annesi benim içimden erkek geçiyo demiştim sana ay ne güzel yerim ben onu tombişim :)

Kızlar iyi geceler
Mügeyi merak etmiştim bebği erkekmiş ,sevindim,Darısı inşalah bekleyen herkesin başına,tez zmaanda bebekler gelsin cinsiyetlerini merak edelim :)

benim içimdende erkek geçiyodu valla :)

canım tablon yükselmiş ve sabit gidiyor inş. düşmez

günaydın aşağıdaki japonica,özlem., nalim ,g.erkl,baran nasılsınız kızlar beni sorarsanız psikolojim bozuk ne olacak sonum bilmiyorum böyle giderse kafayı yerim heralde tüpbebek gelecek aya kesin kararımı verdim artık

uzaklarda canım hamilesin çok tebrik ediyorum seni gözün aydın iyi düşün iyi olsun :)

günaydın hilal,baran,japonica nasılsınız kızlar,grafiğimide ekliyim
artık hayırlısı son bikaç gün...zemuszemus

hilalcim canım sen neden böyle stres yapıyorsun anlamıyorum,ama böyle olmaz eğer tüp bebek düşünüyorsan önce gerçekten çok yüksek moralle bu işe geirmen lazım tatlım,hayır daha bu ay bile bitmedikilmaz:

nalimcim inanki dayanamıyorum artık dün akşam düğüne gittik büyük eltim geçen yıl doğum yaptım küçük eltim şuanda hamile oda temmuzda yapıcak onları görmekten artık bıktım görmek istemiyorum ama ne yzaıkki karşılaşıyoruz buda benim moralimi çok bozuyor küçük eltim bana nispet yapar gibi bebğime şunu aldım bunu aldım diyip duruyor ben sormadan sıkıldım artık dünde eşimle biraz tartıştık hala aramız limoni

günaydın hilal, bu kaçıncı denemendi senin, aşılama denediniz mi,?
bir de ümidini kesmen iyi mi kötü mü bilmiyorum, benim bir tanıdığım da denedi denedi olmadı , başka şehirde dr ayarladılar tüp bebek için iki ay sonra gideceklerdi, gitmelerine gerek kalmadfan kendiliğinden oluverdi, aklından çıkardı olmuyor diye stres yapmadı ve allah verdi bebeğini. Aslında doktorların söylediğine sonuna kadar inanıyorum, insan kafasına taktıkça olacağı varsa da olmuyor. Sonuçta bütün hormonlarımız beyin tarafından yönetiliyor ve bizdeki bu stresden de olumsuz etkileniyor hormonlarımız. Mesela benim adetlerim düzenliyken ünv. sınavına gireceğim zaman stresten 15 gün falan gecikmişti ve tam sınavdan çıktım adetim başladı. Yani demek istediğim ne kadar başarabiliriz bunu bilmiyorum ama kafamızı bir şekilde rahatlamamız lazım. Bir da bişey daha duymuştum, kafanda çok gebelik hayali kurduğun zaman rahimde titreşim oluyomuş ve bebek tutunamıyormuş.Ayyy çok uzun oldu:roflol:

japonica bende hafif kasılma dışında pek bişey yok diyebilirim,artık hayırlısı düşünmemeye çalışıyorum ama hep aklıma geliyor napiim:))
hilalcim tatlım bunları duymayacak dik duracaksın,Allah hepimizi görüyor bizim için en iyisini biliyor,biraz duyma bırak ,bu da onları kaderi müdahale edecek durumumuz va rmı yok,hele bu iş için eşinle hiç aranı bozma ,o da enaz senin kadar istiyor eminim,bak bebeğiniz olunca keşke birbirimizi kırmsaymışız diceksiniz,çünkü sözler edilince hemen unutulmuyor,ikinizde aynı yoldasınız canım o senden sen ondan farklı bişey istemiyorsunuzki,yapma böyle moralini yüksek tut.

günaydın canım 2 tane düşük yaptım ikiside 6 hafta 2 günlüktüktü kalpleri durdu ikisinide araştırdılar bişey bulamadılar eşime bağladılar eşimin sperminde morfoloji bozukluğu vardı biraz bilmiyorum çok yıprandım artık gelecek aya yaptırmayı düşünüyorum kesin kararım aşılamada yaptırdım zaten doğal yollada olsa yine o korku bende olacak ya kalbi durursa diye en azından tüpbebekte öyle bir sorun yok sağlıklı embiriyoları seçip anne rahimine koyuyorlar rahat ederim

bence de bu durumda tüp bebek mantıklı canım, hayırlısı olsun , en azından sende bi sorun yokmuş, bebeğin kolayca tutunur sana.

bu ay doktorum gel rahimine kamerayla bakıcam küçük görülmeyen perdeler olabilir dedi bende merak ettim acaba nasıl bakıcak duymak istemiyorum zaten onları konuyu açınca ben başaka şeylerle ilgileniyorum yada hemen konuyu değiştiriyorum ama insandada biraz düşünce olması lazım eşimi üzüyoorum ama haklıyım inanki ben çekiyorum o benim kadar belkide üzülmüyor

inş.bu ay doktordan hayırlı haberlerle dönersin hilalcim inş.herşey hayırlısıyla istediğin gibi gelişir canım

yok yani doktor spekulumu yerleştirirken az bir acı olmuştu bende sonrasında hiçbirşey yok merak etme cnım.

yok yani doktor spekulumu yerleştirirken az bir acı olmuştu bende sonrasında hiçbirşey yok merak etme cnım.

amaaan sanki ne olaca kürtaj olduk 2 tane bumu acıyacak demi :) ne acılar geçirdim bu vız gelir artık ne yapayım sırf bebek için ben boşuna demiyorum o bir dünyaya gelsin çekeceği var elimden :)) belkide çocuk korkudan gelmiyodur kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…