Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Japonica benim farkli olan hersey adetimden 1-2 gun once basladi. Onlar da gaz ve gogsumun yanlarinda agriydi. Benim hafif burulmalarim 4 dpoda baslardi, o ay da oyle olmustu.

peki canım hamile kalamadığın zamanlarda da yumurtlamadan sonra burulmalar yaşıyor muydun?

bir de ff bana çizgiyi 11. gün çekmiş ya 12. günde benim çok kasık ağrım olmuştu, acaba 12. gün çatlamış olabilir mi yada yumurtlamadan sonra da sancı olur mu?

http://www.fertilityfriend.com/home/2cf284

kızlar işte tablom dün 13. günü çizgi çekmişti bugünse 14. gün anlamadım bilmiyorumkismile
Canim her ates degerinle FF tekrar hesap yapiyor, demek ki doktorun ve senin hissettiginle FF ayni seyi soyluyor. Sevinmen lazim tam gununda iliski olmus bak.

http://www.fertilityfriend.com/home/2e3071

GÜNAYDIN KIZLAR OVÜLASYON SİLİK ÇIKTI GALİBA YUMURTLUYOM :))) İNŞ.TAM ANLAMIYOM AMA

Calisma, heeeerrr gun calisma derim baska biseycik demem. Atesin de dusmus zaten. Ayy hadi olsun insallah.

günaydın arkadaşlar buda benim grafiğim bugün acayip kasıklarım ağrıyor sanki adet olcam gibi

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

Canim sagol guzel dileklerin icin. Bisey teklif dicem sana 10. gunden 16. gune kadar ici bos yuvarlakla gosterilen ateslerin var ya. Sanirim onlari tam saatinde kaydetmedin. Onlari bi yere yazsan ve deneme amacli onlari silsen, geriye gidip silebilirsin. Bakalim cizgi cekecek mi FF? Cunku bence o fazla yuksek atesin olmasa cekecekti. Bi dene istersen, bisey olmazsa geri kaydedersin gene.

Canim atesin dusebilir veya ayni da kalabilir. Gunun yakin, yukselme olmadigi surece her gun calisin bence.

Ha soyle cok sevindim valla. Bence birakin salin gitsin. Bir suru hamile kalamayan kadin neden tatilde hamile kaliyor? Yumurtlama gunu hesaplamiyorlar cunku.

Evet canim benim hep olurdu. Ben de farkinda degilmisim. Ates olcmeye basladigim ilk ay aaa dedim, 5. gunde sancim var, tamam tuttu diye dusundum. Meger ben dikkat etmiyormusum. O adet sancisi benzeri seyler hala var ara ara. Yani o onemli degil bence. Zaten insallah hamile kaldiysan su an belirti vermez, daha yeni yerlesiyor. Yerlesecek, bhcg hormonu salgilayacak, hormon belli bir seviyeye gelecek de belirti olacak. Ondan 10. gunden once pek belirti bekleme.

FF dogru cizmistir. Bazi kadinlarda yumurtlamadan once, bazilarinda yumurtlama esnasinda, bazilarinda sonradan sanci oluyor.

teşekkür ederim cevabın için, julia cım sana da teşekkürleropuyorumnanaktan

kızlar birde benim dikkatimi çeken bişey oldu, ff galerisindeki tabloları bayaa bi inceledim de hamile kalanlarda ateş değerleri genelde hep yüksek gelirken dpo 9 ve 10 da 2 derece falan düşüş göstermiş, tesadüf mü yoksa yerleşme falan olurken ateşde düşme mi oluyor, böyle bişey var mı

evet iremcim tam gününde ilişki olmuş keşke 13. günüde ilişki olsamıydı diye düşündüm hani

Japonica canim yerlesme dususu diye birsey var ama hamilelerin yuzde 20sinde goruluyor. Bende olmamisti. Hatta ona benzer dususler oldugu aylarimda cok umutlanmistim ama olmadi.

[QUOTE=nevetna;

Canim sagol guzel dileklerin icin. Bisey teklif dicem sana 10. gunden 16. gune kadar ici bos yuvarlakla gosterilen ateslerin var ya. Sanirim onlari tam saatinde kaydetmedin. Onlari bi yere yazsan ve deneme amacli onlari silsen, geriye gidip silebilirsin. Bakalim cizgi cekecek mi FF? Cunku bence o fazla yuksek atesin olmasa cekecekti. Bi dene istersen, bisey olmazsa geri kaydedersin gene.

canım bende düşündüm dediğini.gerçi o içi boş olduğu zamanlar gece hiç uyuyamadım yani uykundan yoksun kısmını işaretledim öyle boşluk oldu.hemen deniyorum bakalım nolcak

Hilal guzelim biz sansimizi arttirmak icin her gun iliski diyoruz. Ama bak 6 ay boyunca hep ayni sekilde ust uste iliski oldu, bir tek son ay tuttu. Obur tarafta tek iliskiden hamile kalan bir suru insan var. Zaten 12. gun de iliski olmus, o iliski de faydalidir.

irem canım ya denedim yine çizmedi çizgiyi üfff ya beklemek ne zor oldumu olmadımı

bende akıntı durumumu değiştirince ff çizgiyi değiştirdi amaan çizgi çok da önemli değil heralde

Bosver o zaman ronya. Bi de hem akinti hem ov testi kullananlar da onlari da dikkate aliyor. bence yine de 17. gun oldu. Uzulme bebis gelsin de grafik bozuk olsun :)))))

Bosver o zaman ronya. Bi de hem akinti hem ov testi kullananlar da onlari da dikkate aliyor. bence yine de 17. gun oldu. Uzulme bebis gelsin de grafik bozuk olsun :)))))

inşallah canım ya olsunda gerisi önemli değil.günler azaldı heyecan başladı valla

slm kıslar bugun aniiii bir kararla aşılamaya karar verdik eşimin uzmanlık olacak gibi ve olursa gun asırı nobet tutacak..bızde o zamanlar gelmeden bebiş için bişiler yapalım ozaman zor olur dedık ve bugun rahim filmi çekildi çok sukurrr tüplerim açıkmışş bugun 8.gundu ve yumurta coktan buyumeye basladığı ıcın gelecek ay aşılama olacak reglın 2.günü gidicem klomen verecek yada benzerı bişey..rahim filminden korkmayın kıslar benım vajına gırısı dar olduğu ıcın dr spektulum yerleştırmede zorlandı o bıraz canımı yaktı ama dayanılmayacak bişey değil ilaç verirlirken regl sancısı gibi ağrı oldu okadar suan hassassıyet ve cok az ağrı var kanama var bırazda olur normal dedı dr bakalımm kayırlısı şekerler,,,
sizler napıosunuz bakalımm iremcimm valla çok ozluyoruz senı ya boyle cee diyip gıdıosun mecburen ama alışmısız sanaa cook:)))

Umuut hakkınızda hayırlısı olsun,belli mi olur bu ay belki kendiliğinden gelir aşılamaya geçmeden,hayırlısıyla gelsin de tabi :)

julia canım sana birşey sorucam şimdi bu FF benim yumurtlama günümü vermiyorduya birtürlü ben şimdi dikey çizgiyi oluşturdum 17.güne çektirdim ancak birde yatay çizgi oluyor ya ateşi gösteren ben oraya kafamdan bir sıcaklık attım 36.5 dedim ama o değer neye göre giriliyor bir bilgin varmı canım yardımcı olursan sevinirim

Umuut hakkınızda hayırlısı olsun,belli mi olur bu ay belki kendiliğinden gelir aşılamaya geçmeden,hayırlısıyla gelsin de tabi :)

inşallahhh canımmm keşke olsa hsgden sonra daha kolay gebe kalınıyormuşş ama bızım spermiyogramda sayı hiç bir zaman normal olmadı 10 milyon ile 12 arasında gıdıp gelıo hızı artınca bu ay kii keçiboynuzuna borçluyuz sanırım bunu:)))bişiler yapalım artık dedık 6.ay dolacak amelıyattan sonra..çok garip hissettim ama ne hissettin desen sözcüklere dökemem ama.))

julia kaçırdım seni.arkadaşlar bu FF den anlayan varsa soruma cevap verebilirmisiniz

HEHEHEHEHE KIZLAR BEN OVÜLASYONA TERSTEN BAKMIŞIM ŞU AN DAHA NEGATıFMıŞ T KOYU OLMASI GEREKıYOMUŞ BENDE C KOYU ÇIKMIŞ :roflol:AMANN BEN ÇALIŞAYIM BARıM ELBET POZıTıF OLUCAK BU AY OLMASA DıĞER AYLARRR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…