Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ınşallah ben bu ay Melekten çok ümitliyim,klomenini kullanıyor ,yumoşlar da var bir sürü :) elbet ibri naz yapmayacak gelecek Allahın izniyle :)

inş inş dünyalar benim olur ya bi haberini alsam var ya Allaaaaaaaaaaaah

tabiki juliciğim 2 kat yiyecek, 2 kat uyuyacak, 2 kat kusacak:)) 2 kat kilo alacaksın:))))))))))

2 kat zorluğa 2 kat sevgi olacak ama:)))

kızlar bişey sorucam rahim ultrasonunu dr. ne zaman ister ya da ne zaman gerekli görür yani muayenede bir şey yoksa temizse yine de ister mi

kızlar hani benim avatarımda erkek çocuk resmi var ya erkek çocuk istediğimden falan değil ha yanlış anlamayın benim için asla farketmez. ki kızlar daha tatlı ve hayırlı oluyorlar...
resmin sebebi hamile kaldığımda google den dua eden çocuk diye tıkladığımda bunu bulmuştum ondan koymuştum. ve şimdi de kıyamıyorum değiştirmeye. çünkü sanki bebeğim ellerini açmış dua ediyor gibi geliyor bana bu resme bakınca

allttaki resmide bı kız bi erkek yapıyorum zaten devamlı:)) ayrım yapamıyorum çünkü

Canım benım bu konuda bılgım yok. Rahım usg sı ne zmaan ıstenır bılmıyorum tatlım. Ama kolay kolay yapmazlar onu dıye bılıyorum..

tşk tubacım bu ay adet olursam ki inşallah olmam kontrole gidicem de korkuyorum ugs den o yüzden biraz araştırma yapıyım dedim

Bende Çok korkuyordum.. Sırf bu yÜzden dr a gıtmedım bı sÜre, ısteerlese korkuyordum:)))) sonra cesaretımı toplayıp gıttım bende bı sorun olmadıĞı ıÇın ıstemedıler sanırım

ayy ne güzel canım sorun çıkmamış inş. bende de çıkmaz peki ben dr.a gidince neleri sorayım bazen devlet hastanelerindeki dr.lar pek konuşmuyorlar sorarsan cvplıyorlarda o bakımdan

HıÇbıŞey sorma ttalım:))) sadece baŞından bu yana yaŞadıklarını anlat ta baŞından bu yana bekledıĞın zaman ıÇersınde yaptıĞın tahlıller yapılan dr tanılar vs bunları sÖyle ayrıntılı. Sonrasını dr a bırak

Kızlar bayaĞıdır buralardayım sız yoksunuz:))
ben bıraz dınlenmeye kaÇarım dostlar:)))

Tubacim yemek yiyordum canim gormedim, kusura bakma. Iyiyiz cok sukur. Lekelenmem var yine azar azar, titiz bebe heryeri temizleyecek illaki :) Hepinize hayirli Cumalar arkadaslar. Ben de Melegi hamile gormek istiyorum. Yani herkes hamile olsun ama Melek hemen olsun :) Tubacim cinsiyeti ne zaman belli olacak?

kızlar benim dpo çizgi çekildi ama site yanlış çekti çizgimi ben 18. gün yumurtladım çok eminim niye böyle oldu ki http://www.fertilityfriend.com/home/2e4da2

Sherin bence 20. gun dogru. 18. gun olsa 20. gun dusmezdi. Hayirli olsun insallah bebegin seninledir. Canim ugrasanlar soylemiyor, dolayisiyla herkes cok kolay saniyor. Filmlerde falan ilk geceden hamilelik oluyor. Bazi doktor her ihtimale karsi rahim filmi ister, ben cektridim, zor degil, ayrica o iyi gelirse cok rahatliyorsun. Bazi doktorsa 30 yas ustu 6 ay, 30 yas alti 1 yil dolmadan rahim filmi istemez.

irem canım iyi olmana sevindim inşallah yakında bebişinin kesesinide göreceksin dualarımız seninle

Hamiş arkadaşlar ,Herobaby nin sayfasına üye olduğunuz zamanda sizlere belli aralıklarla ürünler gönderiliyor :)
Ben her yere üyeyim napiim ,ikizlere sponsor bulmak lazım :)))

Hamiş arkadaşlar ,Herobaby nin sayfasına üye olduğunuz zamanda sizlere belli aralıklarla ürünler gönderiliyor :)
Ben her yere üyeyim napiim ,ikizlere sponsor bulmak lazım :)))

juliacım iyi yapıyıorsun sen üye olduğun yerleri bizede söyle bizde oluruz bebişler gelince :)

TEKRAR MERHABA KIZLAR, hamile kalmayı başaran arkadaşlara bişey soracam, kasıklarınızda ağrı yada kramp kaçıncı günde başlamıştı, yada belirti olarak nitelendirdiğiniz herhangi bişey baş ağrısı vs vs.... ne olur herkeste farklı oluyor diye cevap vermeyin. benim dpo 7. gün bugün ama hiçbişey hissetmiyorum, ağrı kramp ...

http://www.fertilityfriend.com/home/2e7426

Japonica benim farkli olan hersey adetimden 1-2 gun once basladi. Onlar da gaz ve gogsumun yanlarinda agriydi. Benim hafif burulmalarim 4 dpoda baslardi, o ay da oyle olmustu.

Hilalcim günde 1 tane içtim ben.

Ronyacım paylaşacam inşallah sizlere de faydalı olsun :)

Japonica inanki herkeste farklı oluyor,benim de tek belirtim hep gazımın olması ve koltuk altına doğru acıma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…