Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

valla ya böyle olcağını bilseydim evlendiğim günden beri korunmazdım

ben de ikincide artık bünyem alıştı hemen hamile kalırım sanmıştım :)))

Welcome bugün maşalllah maşallaahh maşallaahh :) diyim de iyiym yaa :)
böyle dediğim günün ertesinde çok kötü oluorum ama hayırlsıs:)
Dün akşam 3 tabak makarna artı pizza yedim
doymadım bir türlü :)

Oy oy oy maşallah ya...Aman nazar değmesin...

ben de ikincide artık bünyem alıştı hemen hamile kalırım sanmıştım :)))

bende ya aynen senin gibi diyordum bende yapıştırıcı var hemen hamile kalabiliyorum.şimdi aylardır bekliyorum tık yok ne sinir bozucu bir durum.birde dr.herşey normal deyince diyemiyorum bana bir klomen ver :))

Ronya aslında bişey yok dendiğinde bile çok rahatlıorsun bence,ilkinde daha öncede söyledim ya1 sene korunmadık olmadı,doktora gittiğimde kesin bişey var diyeceksandık ,çok şükür bişey çıkmayınca bu sefer de dedim ki neden ben,çok ağladım ,çok büyük dert gibi gördüm onu,şimdi daha akıllı düşünebiliyorum,zaten beklemedim doktora da gittim:) Rabbim doğru zmaanı biliyor bize o zamanda veriyor

hoşbulduk ttaliş nasılsın canım

me me kuzuların nasıl:)))

navetnayı merak ettim keseyi görmüş mü acaba haberiniz var mı

Kuzular çok şükür iyi de ben iyi değilim ,mide bulantısı çok fazla,arada çıkarıyrum,çok halsiz kalıyorum,inş diğer ay bitecek,ben de rahatlayacam :)
sen daha gitmedin di mi doktora?

Yok canım o haftaya gidecek doktora,hem kese hem kalp atışı için kan değeri çok iyi çıktı bir sorun yok inşallah :)

doktor ona istirahat verdiği için pek girmiyor bu ara,dinlenecek biraz.

juliciğim yarın gideceğim inş.. sağlıklı olduğu haberini alayım başka bişey istemem..

senin ilk hamilelğinde bulantın var mıydı

bulantım vardı ,daha çok göz kararması tansiyon düşüklüğü yaşıordum ,birkaç sefer de kusmuştum,ama bu daha fazla.Doktorum her şeyi iki kat yaşayacaksın dedi,zaten yemekten 1 saat sonra tekrar yemeye başlıyorum

istirahat etsin etsin bebişi büyüsün inş....

bi meleğim kaldı eskilerden, gülüm ya çok üzülüyorum inş en yakın zamanda ondan da güzel haberler alırız....

diğer arkadaşlar alınmasın inş onlarında en yakın zamanda olur... eskilerden kastım, biz eskiden navetna , melek, loveli, ben ve 1-2 arkadaş daha çok muhabbet ettik bu konuda çok dertleştik çok bekledik.. ve şimdi sırayla hepimizin oldu çok şükür darısı meleğimin ve diğer arkaaşların başına inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…