Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

julia şimdi bugün 36,2 ya yumurtanın çatlama belirtisimi bu 0,2 lik düşüş yoksa daha belirginmi düşmesi lazım ve çatlayınca 37nin üstünemi çıkması lazım gidişat hakkında biraz bilgi verebilirmisin cnm ya ben senin demen sonrasında ilk defa bu ay ölçüyorum çok cahilim bu konuda

Heoz canım ben sana diğer başlıka da anlattım biraz.
Ateşin düştüğüne göre bugünlerde daha da düşüp yükselmeye başlayacaktır.yükseldiği zamanda illaki 37lre çıkması gerekmiyor.Siz bence her gün çalışın bu ara doktorun da söyler zaten.

tünaydın kızlar herkezin cuması mübarek olsun dualarımız kabul olsun...
Hilalcım gözün aydın onyalanmış süper...
Ronya bence 2 dafa yumurtladıgın için onaylamıyor iyi süper gidiyor hayırlısı...
Mirage hadi bakalım çalışmalar devam...
Japonica beklemeye geçtin desene...
Esracım hayırlısıyla git gel tatlım... Nasıl heyecan vardır sende şimdi...
Serpil çalışmalara devam..

sanada hayırlı cumalar canım

çalışmaya devam inş..

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Kızlar günaydın... opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Bişey sormak istiyorum sizlere...Biz akşam yaramazlık yaptık :kedi: saat 12-1 arası ben bunu hangi güne saymam gerekir...Düne mi bugüne mi...

Welcome aslında o saatler ordaki seçeneklerden am yazana giriyor ama istersen düne yaz ben de öyle yapmıştım :)

Benim ateş ölçmediğim aylardan birinde adetime birkaç gün kalası midem nasıl yanıyor,sürekli gazım var,halsizlik,sanki eklemlerim ağrıyor,dedim ki ne güzel hepsi de bebek işareti :)
Sonra da olmadı zaten ,çünkü anladım ki ben öyle olmsını istiyorum,dinliyorum kendimi.
Boşa aramayın kızlar belirti falan,olmasın zaten,sürpriz yapsın gelsin daha güzel :)

Ewet canım biz kendi kendimizi zorla dinliyoruz...Olmayan ağrıyı dinleye dinleye getiriyoruz...Sonrada o belirtim var bu belirtim var hamileyim sanırım ama adet oldumu havayı alıyoruz...

O ay çok üzülmüştüm ben yine olmayacak diye bunalıma girmiştim :) yani üzülmekle kalıor insan elde değil evet ama napalım dinlemeyelim daha iyi :)

Welcome aslında o saatler ordaki seçeneklerden am yazana giriyor ama istersen düne yaz ben de öyle yapmıştım :)

Bu arada maşallah seni böyle neşeli görmek çok güzeellll :lepi:

Tamam canım...Ozaman düne yazarım...Ewet canım neşeliyim...Allah bozmasın...:Saruboceq:Sanırım neşeli olmamın nedeni akşam çok güzel bir yaramazlık oldu...:kedi:Bebek fikri aklımda hiç yoktu gelmedi bile...2 ay sonrasında ilk defa böyle oldum...Allah ımda aklıma getirtmesin bile...Zaten ben eşime bebek konusunu erteleyelim dedim...İnatla olmaz diyor...Sen istediğin kadar ertele diyor...Pis pis sırıtıyor...Biliyorum korunmayacak çok istiyor çünkü...Bende korunmak için ilaç kullanma taraftarıda değilim...Kullansam zaten aramız dahada açılır eminim hemde 14 ay zaten olmadı dahada engel koymak istemem...Tek yapabildiğim şuan Allah ıma dua etmek...

julia valla ben oğluma hamileliğimde hiç bişey anlamamıştım ama o hemen ilk ay gelmişti.şimdi ise heray kendimi gebe sanıyom eşime diyomki bak karşında hamile bir bayan var ona göre davran oda gülüyor sökmez bu nazlanmaların diyor hele bir hamile olda o zaman tüm nazını çekerim diyor :))) sonradanda adet olunca bir gülüyomki halime.ama sanırım bu elde değil düşünmeden olmuyor

O ay çok üzülmüştüm ben yine olmayacak diye bunalıma girmiştim :) yani üzülmekle kalıor insan elde değil evet ama napalım dinlemeyelim daha iyi :)

Bende bu ay çok üzüldüm ama nedense ağlayamadım bir türlü...Kendimi sıktım sanırım...Aklımada şu söylenen geldi...Eğer bir kadın adet olduğu zaman çok üzülür ağlarsa hormonlar etkileniyormuş ve o aya kendini hazırlamıyormuş...

Ateşim düştüğü halde ben hala umutlanıordum gelecek bebk diye :) öyle tabiki elde değil canım ya,tek düşünmediğim ay doktora gittiğim aydı onda da bebk geldi çok şükür.
Welcome bence de öyle olsun oluruna bırakmış oldun çok güzel,inş kendisi gelir bebk :)

welcome canım iyi olmana sevindim rabbim hakkında hayırlı neyse onu getirsin sana.

kızlar benim dpo çizgi çekildi ama site yanlış çekti çizgimi ben 18. gün yumurtladım çok eminim niye böyle oldu ki http://www.fertilityfriend.com/home/2e4da2
Canım bunu düşünme...Ogün çekmiş bugün çekmiş...Dua edelimde sonucu güzel olsun...
julia valla ben oğluma hamileliğimde hiç bişey anlamamıştım ama o hemen ilk ay gelmişti.şimdi ise heray kendimi gebe sanıyom eşime diyomki bak karşında hamile bir bayan var ona göre davran oda gülüyor sökmez bu nazlanmaların diyor hele bir hamile olda o zaman tüm nazını çekerim diyor :))) sonradanda adet olunca bir gülüyomki halime.ama sanırım bu elde değil düşünmeden olmuyor

Ewet bende her ay sonlara doğru öyle yapıyorum...Bana bak burda bebek var ben hamile bir bayanım diye naz yapıyordum ama artık oda gülüyor inşallah diyor...Adamda ne etsin artık onunda benim gibi umutları yok mu oluyor ne...

Sherin bence çizgiler doğru yerde,ama FF bile kesinlik vermemiş kesik kesik atmış çizgiyi,sen onu boşver artık ateşin yükselmiş çatladı yumurtan hayırlısı olsun inşallah

Ewet iyiyim kızlar...Beni düşündüğünüz için çok teşekkür ederim sizlere...Birde kısmetse belki istediğim işte olacak Allah ın izniyle ondanda bıraktım biraz kendimi...Allah ım en doğrusunu bilir neyse hakkımızda hayırlısı o olsun...

inşallah kızlar ya bu hamile kalma işi meğersem ne zormuş ben çok kolaydır sanıyodum

inşallah kızlar ya bu hamile kalma işi meğersem ne zormuş ben çok kolaydır sanıyodum

Bekarken bende öyle sanıyordum...Sadece sorunu olanlar kalamaz sanıyordum ama öyle değilmiş...Hiç sorunu olmayanlarda kalamazmış meğerse...Mesela benim gibi...

X