Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

esracım kaç günde bi adet oluyorsun

cnm belli olmuyorki normalde 33 gün süruyo ama iki gün geri gidebiliyor bu ayda hiç başıma gelmıyen bişey geldi 28 gün içinde adet oldum..belli olmuyor yani ama 33 günde bir oluyorum

hamile kalmaya çalıştığımızdan düzensizleşiyo benimde düzensizleşti.nurla ilsu gelince sana yardımcı olurlar oyüzden sordum kaç günde bir olduğunu.ben ısıdan anlamıyorum ama 33 günde bir oluyorsan erken bence

61esra 33 günse muhtemelen 17.gün 18.gün yumurtan çatlaması gerek

çok erken biraz daha ölç bence kızlar gelince yine yorumlarını yaparlar..

iyiyim canım çok şükür morel olarakta iyiyim düzelttim normel hayatıma döndüm çalışmaları düşünüyorum seen nasılsın şeker inşallah sende iyisindir

Ben bu ay ümidm kestim çalışmalar ttam olması gereken günlerde olmadı sağlıkolsun..İyiyim toparlandım tahlilerimde temiz çıktı işte yumurta yapım polikstik o zorluyabilirmiş..

canım galiba 12 günü yumurtlamışsın yarınki ateşinden kesin belli olur

[

valla canım 10 gün yumurtan çatlamış gibi gözüküyor akıntıya pek fazla takılma derim ben üşütüncede akıntı oluyor çünkü yerimseniben

ben bu ay öyle denemeyi düşünüyorum yumurtam çatlarsa tabi hayırlısı olsun aycank takma kafanı morelini yüksek tut allahım bilir

selam kız lar size bişey sorabilirmiyim 36,4 hamilelik için düşük bi derecemi 2 gün sonra adet günüm

Esracım aabeyazmeleğin de dediği gibi 12. gün yumurtlamış olabilirsin; ısın düşmüş öünkü o gün. Ancak kesin yumurtlamışsın diyebilmemiz için yarın ve yarından sonraki günler de de ısının yüksek kalması gerek. Hayırlısı

Kızlar merhaba, birkaç gündür giremedim. Merak ettim sizleri. İLSU, Nur82; NEŞELİ:)) sizler ve bebkleriniz nasılsınız bakalım? aabeyazmelek kendini toplamana sevindim canım. Ceylancım seninde tahlil sonuçlarının iyi olmasına sevindim. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Benim tablomun son hali de böyle. İnşaallah hep yüksek kalır ateşim :Saruboceq:40 hafta kadarkaydirigubbakcemile3
1. gün 36,0
2. gün 35,9
3. gün 36,2
4. gün 35,9
5. gün 36,0
6. gün 36,1
7. gün 36,0 +
8. gün 35,8
9. gün 36,1
10. gün 36,0 +
11. gün 36,0
12. gün 36,2 +
13. gün 36,3
14. gün 36,3
15. gün 36,5
16. gün 36,4
17. gün 36,5 +
18. gün 36,5
19. gün 36,5
20. gün 36,5
21. gün 36,6

selam kız lar size bişey sorabilirmiyim 36,4 hamilelik için düşük bi derecemi 2 gün sonra adet günüm

Krispicim ısı takibi yapıyor musun? Normalde ısın kaç? Önceki günlerin ısılarını bilmden yorum yapmak çok zor canım.

Canım eğer 14-15 ve 16. günler ateşin yüksek çıkarsa 13. gün yumurtlamışsın diyebiliriz. Ölçmeye ve çalışmalara devam.

Canım 17.gün yumurtlamışsın. İş işten hiçbir zaman geçmez. Rab'bim yeterki istesin. Sen çalışmalara devam et, olur Allah'ın izniyle.

xara benim diyeceklerimi yazmıssın aynen.
bu arada ilgin için tesekkür ederim.bebiş çok iyi çok şükür.2 gündür 2 li testi yaptırmaya calısıyorum.aklım sürekli oradaydı..bebek kıpır kıpırdı.dr ölçememişti o yüzden ensesini.neyse bugun bir ara yakaladı ve ölçtü.endişelerim bir parca da olsa gitti.ense kalınlıgı normalmiş.ama tahlıl sonuçlarım henüz belli degıl.umarım onlarda iyi çıkar.
en kısa zamanda senin ve herkesin hamiş haberlerini alırız insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…