Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

http://www.fertilityfriend.com/home/2cf284

kızlar işte tablom yorumlarınızı bekliyorum :)

Hilal zaten bence sen 14. gün tamamlamışsın çatlamayı dolasıyla kaçırmamış oldun,ateşin de güzel gidiyor hadi inş tedaviye gerek kalmasın bebek kendiliğinden gelsin.

kızlar günaydın..
dünde bahsetmiştim burda kahverengi akıntım var diye..
o maalesef kanamaya dönüştü..
yani 5er gün arayla tekrar adet oldum..
ilk defa başıma böle bişi gelio..

İsolde bence de doktoruna git ,kanama yumurtlamadan omazgibime geliyor en azından ne varmış kontrol edilir.

ronya yumurtan çatlasa da bazen ateş iki gün sonra bile yükselebiliyor,İlalin tablosuna bak 13. gün gibi druyor ama 14. gün çatlamış. senin ateş yükselecek merak etme .

kızlar günaydın tablomu yorumlarmısınız 18.gün yumurtlama oldu çalışmaları bıraksam olur mu ki? http://www.fertilityfriend.com/home/2e4da2

Sherin senin de 20.gün çatlama bitmiş gibi artık yükselecektir ateşin.bence 20 gün çizgi çekilebilir.

Serap senin yumurta çatlamadı hala bence ,eğer böyle 1 hafta daha devam ederse doktoruna kontrole git derim,inş yükselir şaşırtır ateşin bizi.

Canım benim doktorda yumoş kontrolü yapmıyoki bana kist var diyo doğ.kont.hapı veriyo başka bi doktoramı çıksam acep ben

Serap önce kisti hallet o zaman yoksa böyle boşa bekleyeceksin. Değiştir istersen doktorunu

Özlem senin adet başladı mı? tablon değişmiş ,hayırlısı olsun diyelim o zaman.ınş bu ay bebeiş gelsin :)
Akşam eşim aldı laptopı elimden yazamadan,sordum da tablon değişmiş anlamı kalmadı yani :)

julia şu an kist yok canım geçen ay adet olduktan 10 gün sonra tekrar kanamam oldu kisti atmışım şimdi yapıcaz peki dedim bu ay böyle geçicek olursa kendiliğinden olucak dedi ya dedim gene kist olursa onu şimdiden tahmin edemem dedi kontrol dedm adet olunca dedi pofffffffff sıkıldım bu durumdan

Serap bu durumda sende yumurta ya oluşmadı ,ya hala çatlamadı bekliyor ya da hiç çatlamadan kiste dönecek,tabiki sonuncuyu istemeyiz ama böyle her ay çekmene yazık.1 hafta daha bekleyelim bakalım nolacak.

julia sende hiç adet olacak gibi kasık bel ağrsı olmuşmuydu.valla wcye gitmeye korkuyom sanki adet olcam gibi.nisan 11 de adet oldum normalde 35 günde bir oluyom daha çok var ama yani ayın 15.nde olmam gerekir

Kızlar ben sabahtan beri çok kötüyüm ,artık kusmalarım da başladı ,yatıyorum sabahtan beri,daha sonra tekrargelirim ,hberler var mı diye bakmak istedim,her şey yolunda olsun inşallah,görüşürüz tekrar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…