Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ırem hoşgeldin,çok çok dua ediyoruz senin için ama ben hep senin için her şey çok iyi olaak diye düşünüyorum :)

Heoz burdayım evet ben :)))))

merhaba yazılanlara baktımda siz aşmışsınız valla tebrikler luteal faz falan fistan biz de çok şey bildiğimizi sanıyorduk valla yarından itibaren bende ateşimi ölçeceğim peki birden çok yumurta oluşunca birden çok günmü ovülasyon oluyor yoksa hepsi aynı günmü bunu ateşten anlayabiliyormuyuz kafam çok karıştı şimdi:kedi:

Bazılarında anlaşılıyor, ama ben anlayamamıştım :) sonra anladık ,bakalım hele bir başla sen,ateşine göre daha net konuşuruz:)

bu arada ateşin dil altında her sabah aynı saatte ve dijital ölçerle ölçülecek :) sen wordde bir dosyada kaydedip burda paylaş ,herkes yardımcı olur :)

Kızlar son bir sorum daha olacak ve adetle ilgili sormayacağım bişey...Benim hala et parçaları kopuyor ve çok fazla geliyor parçalar uzun uzun bazende...Eğer kist falan olsa böyle olmaz dimi...Eşimde diyor ki klomen yaptı böyle seni diyor...Korkma diyor...Dr. arayacağım ama sanmıyorum kesin bişey desin...Olmaz bişey normal der sanırım...Kaldım ortada resmen...

Merhaba kızlar. Annem gunde bır kereye ızın verdı. Ben de bi merhaba diyeyim dedim. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Lekelenmem var ama azaldı cok sukur :nazar: et suyu gibi. Bakalım perşembe yükselmiş çıkarsa rahatlayacağım. Oturmaktan, yatmaktan sıkıldım ama daha neler var buna da şükür.

nevetna canım iyi olmana sevindim korkulcak birşey yok zaten.hemen hemen herkesin başına geliyor tüm dualarımız seninle.

arkadaşlar benim tabloma bakarmısınız ateşim düşmeye başladı 17.gün yumurtladığımı tahmin ediyom ama FF çizgiyi çizmedi
http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

Ronya bence de iki kez yumurtladın sen. Hadi hayırlısı ailende var zaten.

http://www.fertilityfriend.com/home/2e658a
Kızlar yeni tablom nihayet çizgiyi çekti 20 sinde yumurtlamışım değilmi yorumlarınız bekliyorum

Lulu gözün aydın, Allah emeklerini boşa çıkartmasın, çoook çalıştınız.

arkadaşlar bu OV testi yaptığım ve ateş ölçtüğüm 3 ay boyunca şunu öğrendim, benim luteal faz 9 gün sürüyor 10. gün adet geliyor, öncedende böylemiydi onu Allah bilir. Şimdi hamile çalışma öncesi doktora gittiğimde bana bir problemim olmadiğinı söylemişti (çok şükür) ama bu kısa faz sizce bir sorun teşkil ediyor mudur hamilelikte? en azından eşim yokken tedavi olsam mı diyorum? varsa bi problem? fikri olan var mı? julia senden ümitliyim :))

Canım bence de sööyle doktoruna. Seni her ay progestana başlatacaklar, buyuk ıhtımalle hamileliğinin ilk aylarında da devam edeceksin ama çok kolaymış. Bir de belki geçici de olabilir, yani stresten falan.

Welcome canım inşallah son adetin olur. Probleminiz yok nasıl olsa bence biraz rahatlamaya çalış mesela yumurtlamadan sonra ateş ölçme sana iyi gelebilir bu.

Juliacım benim de içime bir kız bir oşlan gibi doğuyor. Mide bulantısını sana o yaramazlar yapıyorlar.

Welcome klomendendir canım, ama ara doktorunu. Bence daha iyi için iyice temizlenmiş, gelecek aya daha da güzel yumoşların olacak.

irem julia, cevaplar için çok teşekkür ederim.. Allah'tan cümlemize en hayırlısı olsun arkadaşlar.. minik fasulyelerinizi korusun Rabbim.. herkese sevgiler...

Sherin beklemen lazım 3-4 gün geçince çeker. Bana müsaade kızlar. Uygun olursam gene gelirim

Sherin bugünkü değerin biraz düşük hem birkaç gün geçmesi lazım çeker çizgiyi sen merak etme

Hayır sherin ,dur daha döllenme oldu mu belli değil ki ,nerden çıktı olmadı :))
Bazen ateş yumurtlaasan bile geç yükseliyor ,yani o yüzden FF çizgiyi çekmemiş olabilir demek istemiştim :)
Bekleyelim artık ateşin yükselecektir zaten.

peki juliacım kusura bakma çok soru sordum ama bu konuları iyi biliyorsun bir şey daha sorucam ateşimi bugün ölçdüğümde 35.8 di hemen arkasından bir daha ölçtüm doğruluğunu tespit etmek için 36.1 di bu neye göre değişir hangisini baz almalıyım

X