Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Ronyacım bence artık yumurtladın inş artık hep yüksek kalacak.
Hilalcim bence akıntı da önemli ama sen geç yumurtlayabilrisin de ,incir kürü yapıyorsun ya, çalışıyorsunuz ne de olsa ateşin belki birden düşüp yükselir ya da ani bir yükseliş yapar verimli günlerindesin.

Özlemcim sen 12. günündesin aslında 2 günün var ama senin geçen ay da kısa sürmüş luteal fazın eğer çok istiyorsan kan testi yaptır,inş bebiş haberi olsun ama sakın tersi olursa da üzülmek yok.

Ronyacım bence artık yumurtladın inş artık hep yüksek kalacak.
Hilalcim bence akıntı da önemli ama sen geç yumurtlayabilrisin de ,incir kürü yapıyorsun ya, çalışıyorsunuz ne de olsa ateşin belki birden düşüp yükselir ya da ani bir yükseliş yapar verimli günlerindesin.

Özlemcim sen 12. günündesin aslında 2 günün var ama senin geçen ay da kısa sürmüş luteal fazın eğer çok istiyorsan kan testi yaptır,inş bebiş haberi olsun ama sakın tersi olursa da üzülmek yok.

Luteal faz anlamadım ben bunu :KK43:

Kızlar geçmiş okumadan hemen sormak istiyorum...Benim dünden ber ağrım felaket...Ben böyle ağrı çekmedim bildim bileli...Akşam adetim söküldü ama ne sökülme ya...Çok berbat bir ağrım var...Uyuyamdım yine...Wc durup durup gidiyorum...Küçük tuvaletimi bile yaparken ağrım oluyor yapamıyorum...Birde sanki kanı yumurta akına bulaştırmış gibi öyle uzayan şekilde geliyor...Elimi bile suyla zor temizliyorum ve parça parça etler geliyor küçük müçükte değil...Ve fazla kanamam var...Temizliyorum tam wc kalkacam wc taşına kanlar tamlıyor fazla fazla...Acaba beni bu klomen mi yaptı...Bir acilemi gitsem...Hele sağ kasığım felaket bıçaklar saplanıyor kıvrandırıyor...

Luteal faz anlamadım ben bunu :KK43:

canım luteal faz yumurtlamayı takip eden dönem genelde 14 gün sürer ve gebelik oluşmamışsa adet olursun bende 14 gün sürüyor.seninki 12.gündeymiş bence 4 saatlik idrarda silikte olsa çıkabilir ama geç döllenme olmuşsa çıkmaz istersen yap test ama çıkabilirde çıkmayabilirde çünkü hcg değeri 1 günde bile çok değişiyor.bugün negatif çıkıp ertesi gün pozitif sonucu alan arkadaşlar var

welcomecim
klomen güçlü bit ilaçtır yumurta artırıcı olduğu için olan yumurtlar atılıyor pıhtılı olması normal canım ama çok ağrın varsa ağrı kesici iç ya da nane kekik çayı iç o da rahatlatır ben de de olurdu ordan biliyorum
özlem test mi yapıcannndelikafadulden

günaydınlarrr herkese iyi haftalar bol ateşli günlerr

http://www.fertilityfriend.com/home/2da2f5

welcomecim
klomen güçlü bit ilaçtır yumurta artırıcı olduğu için olan yumurtlar atılıyor pıhtılı olması normal canım ama çok ağrın varsa ağrı kesici iç ya da nane kekik çayı iç o da rahatlatır ben de de olurdu ordan biliyorum

Tamam canım sağolasın...

günaydın kızlar nasılsınız prenses hayırlı olsun rabbim hepimizin meleklerini kucağına almayı nasip etsin
julia iki tane geliyo hayırlı olsun canım oğlunun söylediği tuttu desene
feyza nasılsın canım
nevetna canım benimde kahve lekelerim geliyodu dr. hemen progestana başlattı kesildi sonra
inş. meleği sana sıkı sıkı tututnur canım kabak çekirdeği ve ananas ye rahmi güçlendirip bebeğin tutunmasını kolaylaştırıyomuş
Hilal24, ronya, japonica nasılsınız hatunlarr
bol hamiş haberli bir hafta diliyorum

iyiyim canım sen nasılsın git bebeginin kesesini gör inşallah güzel haberlerle gel...

canım luteal faz yumurtlamayı takip eden dönem genelde 14 gün sürer ve gebelik oluşmamışsa adet olursun bende 14 gün sürüyor.seninki 12.gündeymiş bence 4 saatlik idrarda silikte olsa çıkabilir ama geç döllenme olmuşsa çıkmaz istersen yap test ama çıkabilirde çıkmayabilirde çünkü hcg değeri 1 günde bile çok değişiyor.bugün negatif çıkıp ertesi gün pozitif sonucu alan arkadaşlar var

Çok sağol tatlım ben şimdi geçen ay ki tablomada baktım FF nin işaretlediği tarihin doğru olduğunu zannetmiyorum.ben en iyisi yarın sabah test yapayım bugünüde geçireyim bakalım ne olacak

Kızlar geçmiş okumadan hemen sormak istiyorum...Benim dünden ber ağrım felaket...Ben böyle ağrı çekmedim bildim bileli...Akşam adetim söküldü ama ne sökülme ya...Çok berbat bir ağrım var...Uyuyamdım yine...Wc durup durup gidiyorum...Küçük tuvaletimi bile yaparken ağrım oluyor yapamıyorum...Birde sanki kanı yumurta akına bulaştırmış gibi öyle uzayan şekilde geliyor...Elimi bile suyla zor temizliyorum ve parça parça etler geliyor küçük müçükte değil...Ve fazla kanamam var...Temizliyorum tam wc kalkacam wc taşına kanlar tamlıyor fazla fazla...Acaba beni bu klomen mi yaptı...Bir acilemi gitsem...Hele sağ kasığım felaket bıçaklar saplanıyor kıvrandırıyor...

Canım ben bunları klomensiz yaşamıştım ilk bebekten önce, döllenmiş yumurta gelişimini ilerletmiyor ve normal yumurta gibi atılıyor demişti doktorum,yani sadece bir hücre olarak kalıyormuş, bunu yaşadığımın ertesi ayında bebk geldi ,hadi inşallah senin de öyle olsun :)

Welcome bende 6 yıl önce PKO vardı o dönemler adetlerim çok sancılı ve pıhtılı olurdu inşallah senin öyle değildir.Ayrıca benim anlamadığım neden doktorun seni bir daha çağırmadı?

tünaydın kızlar nasılsınız
welcome normel yaşadıkların buay fazla üşütmüşsün agrın oyüzden fazladır...
özlemcim hadi bakalım güzel haberler verirsin inşallah...
ronya hadi bakalım beklemedesin hayırlısı olsun...
emelcim sen nasılsın canım..

Özlemcim kanda baktırırsan direkt sonuç olur ya da sabredip bekleyeceksin çarşamba günü test yapacaksın :) o da çok zor biliyorum :)

welcomecim

emel cim yapacaktım ama vazgeçtim yarın sabah yapayım diyorum bakalım yarın bana göre beklenmeyenim zaten hehehe

Özlemcim kanda baktırırsan direkt sonuç olur ya da sabredip bekleyeceksin çarşamba günü test yapacaksın :) o da çok zor biliyorum :)

Ayyy juliaa demeee zor tutuyom kendimi sabah annemede söledim yaptırayım diye üzüleceğim diye korkuyor yaptırma bekle dedi :KK43: çarşambaya çok var yaaaaa

Saolasın melekcim dua edin lütfennnn

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

welcome......................1 mayıs.....................(ateş ölçme,klomen) beklemede
özlemyalçınkaya.........4 mayıs......................(yumurtlama takibi)
ravzanur......................9 mayıs......................
pikepolat....................6 mayıs........................1/2 ihtimal,izinde tek deneme
Nalim.........................10 mayıs......................(ateş ölçme,ovulasyon testi,incir kürü)
cns22.........................10 mayıs
ronya..........................15 mayıs....................(ateş ölçme ,ovulasyon)
mirage1983..............15 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
japonica.....................15 mayıs....................(ateş ölçme)
hilal24........................19 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
ss2302.......................23 mayıs...................
erkaymak...................27 mayıs...................(ateş ölçme )
aabeyazmelek..........29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezi,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
biozard.....................
esragg.....................?????

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :teytey:
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv::teytey:
nevetna.................:hooray::CüvCüv:::sm_cool::nazar:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::teytey:
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:hihoyyyt

maşallah maşallah..

Günüm gelmedende kanda pozitifi görürüm değilmi?sağ tarafımda hareketlenme var sanki yaa bu heyecan bile çok güzel varmı düşüncesi bile insanı mutlu ediyor kimbilir olsa nasıl olacağım heheheh

Canım ben bunları klomensiz yaşamıştım ilk bebekten önce, döllenmiş yumurta gelişimini ilerletmiyor ve normal yumurta gibi atılıyor demişti doktorum,yani sadece bir hücre olarak kalıyormuş, bunu yaşadığımın ertesi ayında bebk geldi ,hadi inşallah senin de öyle olsun :)
İnşallah canım...Öyle demek...Ewet sanki o dışarı atılan parçaları görsen benimde o aklıma geldi...
Welcome bende 6 yıl önce PKO vardı o dönemler adetlerim çok sancılı ve pıhtılı olurdu inşallah senin öyle değildir.Ayrıca benim anlamadığım neden doktorun seni bir daha çağırmadı?
Canım zaten benim 8 ay öncesine kadar adet günüm yoktu...8 ay önces,ne kadar tam 35 günde adet olmuşum...Geçen ay 34 indi bu ayda 31 indi yine sapıttı...Ewet dr. neden sonra yumurtamın çatlayıp çatlamadığını görmek için neden çağırmadı onu anlamıyorum...İlgisiz bir dr. değil...Bilemiyorum...Zaten dr. tedavisinide bıraktım...Sorunum yokmuş bebek için...Sanki uğraştıkça geri gidiyorum...

Yok canım üşütmedim...Belim açık kalmadı hiç...Ayağımda çorap çetik terlik 3ü hep var...Üstümde yelek herzaman...Dışarı zaten bir yere gidersek arabayla...Bence bana bunu klomen yaptı...

X