Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

welcome......................1 mayıs.....................(ateş ölçme,klomen) beklemede
özlemyalçınkaya.........4 mayıs......................(yumurtlama takibi)
ravzanur......................9 mayıs......................
pikepolat....................6 mayıs........................1/2 ihtimal,izinde tek deneme
Nalim.........................10 mayıs......................(ateş ölçme,ovulasyon testi,incir kürü)
cns22.........................10 mayıs
ronya..........................15 mayıs....................(ateş ölçme ,ovulasyon)
mirage1983..............15 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
japonica.....................15 mayıs....................(ateş ölçme)
hilal24........................19 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
ss2302.......................23 mayıs...................
erkaymak...................27 mayıs...................(ateş ölçme )
aabeyazmelek..........29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezi,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
biozard.....................
esragg.....................?????

İlk sırada ben varımm çok heyecanlııııııııııeyvahedigeldismileeyvahedigeldi

AABEYAZMELEK canım beni şimdilik sen 2 HAZıRAN yaz sonra net günü söylerim yine...

Ronyacım bence artık yumurtladın inş artık hep yüksek kalacak

julia canım hala emin olamıyom yumurtladığıma ben geçen ay 23.gün yumurtlamıştım bu ay 17.gün gibi.aslında biliyormusun geçen ay çok stres yaptım tamam bugün yumurtam çatladı rahime 5 günde yerleşirmiş falan filan hep stres yaptım.bu ay için allaha dua ettim allahım nolur anlamayayım ne zaman çatladığını sadece test yapayım ve çıksın dedim bide allahım sen bilirsin hayırlısını ama ikiz çok seviyom ikiz olsun dedim :))) çok şey istedim ama rabbim hepimizin gönlüne göre versin

Bence normal canım iki kez çatlama ve değerlerin de onaylıyor,iki yumurta bence.
ınş sen elinden gleni yaptın gerisi Allaha kaldı ,bebek gelir inşallah :)

ayy melek, tam senin ne tatlı oldugunu düşünüyodum, sonra birde selamını okudum..
hani derlerya .. çok tatlısın kısss.. öpüyorum seni çok.. nasılsın canım?

julia ve diger arkadaşlar nasılsınız? hamilelik nasıl juliacım... (maşallah)

Çok şükür Zeynepcim iyiym de mide bulantıları çok fena :) napalım dayanıyoruz:) Sen nasılsın ?

julia canım hala emin olamıyom yumurtladığıma ben geçen ay 23.gün yumurtlamıştım bu ay 17.gün gibi.aslında biliyormusun geçen ay çok stres yaptım tamam bugün yumurtam çatladı rahime 5 günde yerleşirmiş falan filan hep stres yaptım.bu ay için allaha dua ettim allahım nolur anlamayayım ne zaman çatladığını sadece test yapayım ve çıksın dedim bide allahım sen bilirsin hayırlısını ama ikiz çok seviyom ikiz olsun dedim :))) çok şey istedim ama rabbim hepimizin gönlüne göre versin

RABBİM gönlüne göre versin inşallah ronya

çok şükür canım, mide bulantısına da şükür, ne yapayım ben, biraz daha kendime gelmeye çalışıyorum, malum süreçlere alışmaya çalışıyoruz.. sonrada çalışmaya geri dönücem işte... pek öyle yıldızlı haberler yok ama bunada şükür :)))

Senin tablonla benimki bu ay benzeşiyorlar bakalım hayırlısı hakkımızda :)

arkadaşlar bu OV testi yaptığım ve ateş ölçtüğüm 3 ay boyunca şunu öğrendim, benim luteal faz 9 gün sürüyor 10. gün adet geliyor, öncedende böylemiydi onu Allah bilir. Şimdi hamile çalışma öncesi doktora gittiğimde bana bir problemim olmadiğinı söylemişti (çok şükür) ama bu kısa faz sizce bir sorun teşkil ediyor mudur hamilelikte? en azından eşim yokken tedavi olsam mı diyorum? varsa bi problem? fikri olan var mı? julia senden ümitliyim :))

Kısa süren luteal faz özellikle 11den daha az ise destek ilaç verilmesi gerekiyor demişlerdi,doktorun bu durumu bilerek mi sorun yok dedi?
LH hormonuyla ilgiliydi sanırım

ben geldiiimmmmm :))
Artık 3 canlıyım diyebilirim :) ikiz olduğu kesinleşti ikisinin de pıtpıtlarını gördük :) biri diğerinden daha küçük ama kesin,doktorum keşke klomenle başlamasaydım dedi ama napalım hayırlısı olsun dedik ikimizde :)
Bizimkiler aşırı mutlu aileme hemen haber verdim bol bolhazırlanın dedim :)))
karnımın şimdiden çıkması ve midein bu kadar hassas olması ikizdenmiş ,ben de kilo aldım sandım ama almamışım.Rabbim hayırlısını versin inşallah bakalım nasıl olacak çok şaşkınız yaa :)

demekki ben testi 11. gün yapmışım çok erkenden çıkmış :) biri 4 haftalık diğeri 5 haftalık dedi ama ikizlerde bu normal dedi,diğeri de gelişecek ,çok az da olsa geriden gelenin daha fazla büyümeme riski vardır ama zamanla belli olur şimdilik ikisi de sağlıklı dedi.
ayın 14üne tekrar gidecem ,keselerin içindeki minik bebekleri de görebildik bu sefer ,çok miniklerdi ayy çok şaşkınım yaa,aklımın ucundan bile geçmiyordu :))

Julia'cıgım cok tebrik ederim inanılmaz sevindim!! :teytey::teytey::nazar:
benim icime de ikiz dogmustu ve bence ikisi de kız olacak tatlım!!
Allah kucaginda gormeyi nasip etsin!!!:Saruboceq:

yok canım, bilmiyordu, zaten tespit yakalanması edilmesi zor, tedavisi kolay diyor internette.. Arayacağım doktoru zaten, bi ön araştırma yapayım dedim, saol canım..

irem sanki allta adını gördüm?? nasılsın canım, içini ferah tut, dualarım senin için.. perşembe günü kontrol var yazmışsın galiba? Hayırlısı olsun.. öpüyorum seni..

slm bir arkadaşa bakıp çıkacaktımkaydirigubbakcemile3 julia burada olduğunu söylemiştiolumunekankayizsmile

Julia'cıgım cok tebrik ederim inanılmaz sevindim!! :teytey::teytey::nazar:
benim icime de ikiz dogmustu ve bence ikisi de kız olacak tatlım!!
Allah kucaginda gormeyi nasip etsin!!!:Saruboceq:

Bakalım şimdiden neler almam lazım onlara bakıyorum,çok şaşkınız yaa :)))Çok teşekkürleerr darısı isteyen herkesee

Zeynepcim bu ne de olsa tedavisi olan bişey bence de hallet bu arada :)

X