Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ama ben çalışmaya devam edeyim dimi kızlar kasıklarda ara ara ağrı oluyo daha gelişiyoda ondanmı acep

Serap o çok önemli olmuyor sanırım,eninde sonunda vücut kendi ölçüsünü veriyor.gün aşırı yapabilirsiniz bence

hımmm anladım gerçi ikisinide yataktan kalkmadan yaptım ama bana da ilk yaptığım doğrudur gibi gelmişti inşallah bundan sonra düşmez ateşim

canım seninde iyi gibi görünüyor inşallah bu ay ikimizde hamile kalırız ya ben bişey merak ediyorum sormuştum ama cvplanmadı ateşimi bugün 2 kez ölçtüm ard arda 35.8 ve 36.1 çıktı bu neden değişik çıktı hangisi doğru acaba
Hareket etmen bile ateşi değiştiriyormuş belki ondan öyle çıkmıştır hareket falan ettiysen ilk değerini baz al etmediysen belki dereceden de olabilir
Lulucum yoruldun ama değdi çatladı sonunda yumurtan :lepi:
sorma canım nerdeyse ben çatlıcaktım yumurta çatlamasaydı inşallah sonlara doru yükselir öyle devam eder şimdi geri sayıma başladık bakalım

ıki taneymiş canım ya,iki tane pıt pıt gördük ayrı ayrı,biri dahabüyük şimdilik ama sağlıklısorunsuz çok şükür :)

juliacım merak ediyordum bugün sorayım senin ikizler doğal yoldan mı oldu

yok canım klomenle geldi benim ikizler ama ben yaptığım incir kürünün etkisinin de olduğunu düşünüyorum ,klomen kullanmadan önce incir kürü yapmıştım,klomene başlayınca yemedim hiç bişey,ama 3 yumurta gelişti az kalsın üçüz oluyordu :)))
Tabi hakkımızda hayırlısı buymuş kısmet işte :)

maşallah maşallah
arayı kapatır o merak etme:)))))

bak burda bütün arkadaşlar ikiz ikiz dedik kabak senin başına patladı

hayırlı olsun canım onunda ayrı güzelliği olucak senin için ikiz büyütmek de hem zor hemde iyi bişey.

Valla benim aklımın ucundan geçmemişti,klomenle ikiz olanları da burda duymuştum ama yumurtaları görene kadar bende olacağı aklıma bile gelmemişti, kısmet böyleymiş :) babam ve abimin eşi çok istiyordu piyango bana vurdu onlar aşırı mutlular :)

Valla benim aklımın ucundan geçmemişti,klomenle ikiz olanları da burda duymuştum ama yumurtaları görene kadar bende olacağı aklıma bile gelmemişti, kısmet böyleymiş :) babam ve abimin eşi çok istiyordu piyango bana vurdu onlar aşırı mutlular :)

Çok Güzel inşallah benimde ikizim olur maşallah :nazar:sağlıkla devam etsin

tüh ya hayırlısı olsun inş

juli senin içine ne doğuyor kız mı erkek mi:)))

1.gün 36,3 ........ 20,04,2010
2.gün ---
3.gün ---
4.gün ---
5.gün ---
6.gün --- ***
7.gün ---
8.gün 36,2
9. gün 36,2
10.gün 36,1
11.gün 36.0 .......çalışma
12.gün 36,4
13.gün 36,4 ......... çalışma
14.gün 36,5 ..... 03,05,2010

merhaba kızlar, sanırım ben bu ateş değerlerine göre 11. gün çatladım, 11. gün akşamı saat 5 e doğru uzayan akıntı gelmeye başladı ve gece 11. gibi çalışma oldu, daha öncesinde hiç çalışma yapmadım, sizce zamanını kaçırmış olabilirmiyim, bir de geçen ay yumurtlama zamanı kasıklarımda çok ağrı olmuştu, bu ay olmadı, sadece 12. gün akşamı 3-4 saat süren sancım oldu ama bu ateş değerlerine göre de 11. gün çatlamış görünüyor, değerli yorumlarınızı bekliyorum

hımmm anladım gerçi ikisinide yataktan kalkmadan yaptım ama bana da ilk yaptığım doğrudur gibi gelmişti inşallah bundan sonra düşmez ateşim

canım ölçtüğün zaman çok farkediyor, ben dün sabah saat 6,30 ölçtüm 36,4 geldi, sonra tekrar uyudum, 9,30 da uyandım bir daha ölçtüm 36,7 geldi, hergün aynı saatte ve yataktan kalkmadan yapılan en sağlıklısı bence

X