Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım hem gözüm ekranda hemde önümdeki evraklarda valla zor oluyor takip etmek ama kaçrmamaya özen gösteriyorum

Bişey soracağım size şimdi idrar testi yapsam ilk idrar olması şartmı acaba?yada çıkarmı mesela?

günaydın emelim nasılsın demeyeyim nasılsınız :)

benim gibisin sende bebişlerimiz 1 tane zor buldum ya 2. kaldı :) keşke ikiz olsa

Hilalcim normalde FF benim yanlış hatırlamıyorsam 10. günü işaretlemişti ama ben bu kadar erken olamaz diye 15 ine çektim çizgiyi belki diyorum iki kere yumurtladım olamazmı hehehhehe

tatlım adetin yarınsa yapsana lekelenmede yok bende olsa 2 gün öncesinde lekelenme olur 4 saat idrarını tut sonra yap çıkar belki:dance:

lekelenmem falan olmadı hiç şimdiye kadar günümde az az gelir sonrada akşamına gerisi gelir ayyy heyecan yaptım heheh gidip kan testide yaptırabilirim aslında

Hilalcim normalde FF benim yanlış hatırlamıyorsam 10. günü işaretlemişti ama ben bu kadar erken olamaz diye 15 ine çektim çizgiyi belki diyorum iki kere yumurtladım olamazmı hehehhehe

olabilir canım benimde tablomda bir tuhaflık var bende iki keremi yumurtladım diyom acaba iki kere ateşim düştü hayırlısı olsun bakalım test yap canım

kızlar çok teşekkür ederim hepinize iyi dilekleriniz için inş. darı tüm bekleyenlerin başına olsun dualarım sizlerle kızlar juliacım senide çokl tebrik ederim

benimde 10. günü uzayan akıntım oldu dedim heralde olmaz bu kadar erken ama hala ateşim düşük bekliyorum belkide 2 kez yumurtlayacağım bu ay :)
hani bide ikiz istiyoruz ya

lekelenmem falan olmadı hiç şimdiye kadar günümde az az gelir sonrada akşamına gerisi gelir ayyy heyecan yaptım heheh gidip kan testide yaptırabilirim aslında

ne güzel benim 2 gün sürüyo sonrasında adet oluyorum erkenden belirti veriyo sen idrarı yap canım erken yumurtlamışsanki kesin çıkar

X