Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ayyy inanmıyorum aabeyazmelek çatlamışmı sence aayyy inşallah çatlasın zaten bu akşam çalışma var peki birşey sormak istiyorum..... canım bugün benim ısım tavan yaptı 4 değer birden yükseldi ya ve sen bugün çatlamış diyorsun yarın düşmesimi gerek yoksa yine yüksekmi devam etmesi lazım.... ve bir şey daha ısı tablolarından anlamıyorum ama mesela bugün çatladı ve eğer allahın izniyle bir döllenme olduysa kaç ğün sonra ısı yükselmeye başlıyor yoksa bugün yüksek çıktı eğer döllenme olduysa hep böyle yüksekmi gidiyor aayyy kusuruma bakma canım acemiyim daha öğrenecek çok şeyim var......

yumurtan çatlamış canım.

canım yumurtanın catlamasına daha var.

beyazmelek canım yumurtlama gününe göre günün 2 gün geçmiş.yerleşma kanaması olabilir.test yapsana canım sen.yerleşme olurken de ısı düşer çünkü.inşallah öyledir.yarına kadar gelmezse adetin bir test yap derim ben..

kimse yorum yapmamış( ben adet olucam diliniz varmıyor dimi;((
14.gün 36,6
15.gün 36,4
16.gün 36,6
17.gün 36,7
18.gün 37,2
19.gün 37.0
20.gün 36,4
21.gün 36,7
22.gün 36,8
23.gün 36,5

24.gün 36,5
sabitledik ısıyı..anlamadığım gece ateşler içinde yanarken sabah ateşimin bu kadar düşük çıkması

herkese selam arkadaşlar, ya ben sizinle fazla sohbet edemeden gidiyorum ama mecburum işyerinden yazıyorum size ama ara girip bakıyorum hemende çıkıyorum.aabeyazmelekcim arkadaşlar gibi benimde dualarım seninle.
benim bugün ısım biraz daha yükseldi.şöyle ki;
1.gün 36,4
2.gün -----
3.gün 36,3
4.gün 35,9
5.gün 36,1 (regle bitti)
6.gün 36,1
7.gün -----
8.gün 36,1 +
9.gün 36,2
10.gün 36,00
11.gün 36,2 +
12.gün 36,1
13.gün 36,0 +
14.gün 36,0
15.gün 35,9
16.gün 35,9+
17.gün 35,8
18.gün 36,1+
19.gün 36,3(bugün)
hayırlısı artık:))

oooo kalabalıklaştı aabeyazmelek yok sabahtan ikimiz bekledik sizleri inşallah öyledir çok üzülmüştü

cnm tabloyu ilk sıralarında senin ısın normalde yüksekmiş hamiş olsan daha yüksek olurdu gibime geliyor ama yinede hayırlısı cnm inş hamişsindirsositosositosositososito

ilk defa ölçdügüm için bilmiyorum valla ama degilim sanırım..

1. gün 35,5
2. gün ölçmedim
3. gün 35,5
4. gün 35,5
5. gün 35,5
6. gün 36,3 adetim bitti
7. gün 35,8*
8. gün 36,2
9. gün 35,8*

şimdi neoluyo arkadaşlar ya bi iniyo bi çıkıyo nur ve ilsu uzman hocalarım yardımedin

canım valla aslında bende pek anlamıyorum birşeyler ögrenmeye çalışıyorum
senin gibiyim yani ilk ayım ateş ölçmede kaydirigubbakcemile5

evet canım öyle yapıcam zaten bende yarın olmazsam sabah aç karnıma test yapıcam ama olucam gibi inşallah olmam :a015:

canım acale etme çatlar yakında stres yapma:dance:

çatlamış sanırım yumurtam 18 günü çalışmalara devam et inşallah canım dualarınıza :Saruboceq:ihtiyacım var arkadaşlar lütfen inşallah hamileyimdir ya kaydirigubbakcemile2

cnm ikimizde aynı aylarda adet olmuşuz ama bnim ısım bukadar yüksek degil 36.02,03 olarak gidiyor seninkide düzelir inş aynı ayda hamiş kalırızcnm kaç aydır bekbek beklıyorsunuz arkadaşlar yazarsaniz sevinirim
ben bir sene olacak ocakta yani bu adetimde olursa bir senem dolmuş oluyormirmirmirmir mirmirmirmir mirmirmirmir

esracım 5, ayım oldu ama çok takıyorum sanırım doktorada hiç gitmedim korkuyorum hemde daha erken diyorum sonrada sorun varsa boşuna zaman kaybetmiş olacaz diyorum karışık yani

esracım biz 1,5 yılı devirdik 2 yıla giricez nerdeyse hayırlısı olsun canım allahım bizede bir gün gönderecek bebişlerimizi..

ben geldim yine yoksun neyse yarın giremeyebilirim aabeyaz melek benide haberdar edin inşallah olmazsın ben ısıdan anlamıyorum şimdi sabah kalktım derecem yastığımın altında yataktan kalkmadan ya neyse ölçtüm 36.8 saat:7.22 10 dak.içinde tekrar ölçtüm 36.4 dakikalarda bile değişiyor ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…