Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım sabah ilk ölçdügün dogrudur ikinci ölçtügüne takılma yarın yazarım hastanırsam
ateşim kaç çıkacak bakalım...

esracım biz 1,5 yılı devirdik 2 yıla giricez nerdeyse hayırlısı olsun canım allahım bizede bir gün gönderecek bebişlerimizi..

günun birinde geleceginede bende inaniyom ama işte biz hemencecık istiyoz bukadar bekledik inş daha fazla beklemeyiz cnm

1. gün 36,0
2. gün 35,9
3. gün 36,2
4. gün 35,9
5. gün 36,0
6. gün 36,1
7. gün 36,0 +
8. gün 35,8
9. gün 36,1
10. gün 36,0 +
11. gün 36,0
12. gün 36,2 +
13. gün 36,3
14. gün 36,3
15. gün 36,5
16.gün 36,4
17. gün 36,5 +

Yaa kızlar benim kafam karıştı kafamçokkarıştı. Internetteki bir siteye verilerimi girerek ben bu ateş ölçme yönteminde yumurtlama günümü öğreniyorum. Bu sitede benim yumurtlama günüm öncelikle 11. gün olarak belirtilmişti (ben de öyle düşünüyordum hatta buradaki diğer arkadaşlar da öyle söylemişti) ama bugünki veriyi girince benim yumurtlama günümü 14. güne kaydırdılar. Eee şimdi ben ne zaman yumurtladım? :uhm: Aslında servikal mukus takibi de yapıyorum ben, ve 10. günden 14. güne kadar hep o yumurta akına benzer mukus vardı ben de. Bu ay eşimde yoktu yanımda doğru dürüst zaten önceki çelışmalar boşa mı gitti yani şimdi, bugünlerde artık geç oldu. Eee bu ay da mı tutturamayacağız yaaaa.:çok üzgünüm:

aabeyazmelekcim aynı çıkmış ısın, o zaman yarınki ısına bakacağız ona göre bir değelendirme yapacağız. İnşallah hamilesindir de adet olmazsın canım

canım bence çalışmaya devam et neden dersen. ben her ay akıntımı takip ederdim uzayan hale gelince son sürat çalış.ma sonra akıntı bitibnce ara verirdim bu ya aşılama yapıldı bana. tabi her safhasını takip ediyorsun. ve ilaçtan dolayı yumurta sayımda fazlaydı akıntım çok oldu eyvah çatlıyolar falan diye düşündüm bi panik doktora gittim taş gibi duruyoar. ve anladımki o akıntı dursa bile devam etmeliyiz bizim baz almamız gereken akıntı başllayınca başlamak ve adete kadar gün aşırı olmalı.

aabeyazmelekcim aynı çıkmış ısın, o zaman yarınki ısına bakacağız ona göre bir değelendirme yapacağız. İnşallah hamilesindir de adet olmazsın canım

inşallah :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
bakalım akşama falan adet olursan yazarım
canım bende anlamıyorum biliyorsun ama bence sen ateşine göre hareket et inşallah emeginin karşılarını alırsın..:1hug:

wavy cim sağol canım bilgilendirdiğin için. Çalışmalara devam ederiz biz de o zaman. Zaten Rab'bim nasip edecek olduktan sonra o günmüş bu günmüş farketmez yeterki Allah istesin. Allah hepimize tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah.

aycankcım özeline yazdım canım siteyi belki buradan yazmak yasaktır diye düşündüm. Bi bak istersen.

şu an ısın sabitlenmiş canım.16.gün yumurtladıgını düşünürsek 4-5 günün var adet olmaya.yani şuan düşmesi birsey ifade etmiyor.bu sekılde sabıt gıderse ıyı..bir de yanlış hatırlamıyorsam ayın 8 inde olmustun aşılamayı.aşılamadan sonra 13. gün mü oldu senin.yarın test yaparsan cıkabilir canım.

18.gün çatlamış canım çalışma da olmus :lepi:bugun ve yarın da çalısma olursa iyi olur.

daha erken canım.ama yarın çatlayabilir de her ihtimale karşı günaşırı çalısmaya devam edin.sonraki 3 gün yüksek devam etmesi lazım eger catladıysa.

evet canım dogru tespitte bulunmussun.

kızlar akıntıyı gördüğümüz gün yumurtlama günü değildir zaten.o sadece haberci.2-3 gün içinde yumurtlayacagımızın bir göstergesi..yani akıntıyı gördüğümüz ilk andan 2-3 gün sonra yumurtlama gerçekleşiyor.akıntıyı görür görmez calısmalara baslayıp yumurtlamadan 3-4 gün sonraya kadar devam etmek lazım.akıntı spermlerin vucutta daha fazla yasamasını ve yumurtayla daha cabuk buluşmasını saglıyormus...

canım adet döngün 28 günden azsa büyük ihtimalle bizim dediğimiz tarihte yumurtlamıssındır.

yok canım daha beklemedeyim ben incir kürünü uyguluyorum 2 aydır sadece eşimde keçi boynuzu kürünü birde doktorumun verdigi ilaç ve igne tabiki sen nekadardır istiyosun canım:uhm:

canım bende 2 aydır istiyorum ama olmuyor iki aydır tutturamıyoruz daha çok erken ama ne bileyim endişeleniyor insan.sen nekadardır istiyosun?bu incir kürü dedigin şey nedir ?biraz anlatırmısın cnm.

Selam kızlar, belki buradan bilen çıkar bizim erkek infertilitesi topic imize ne oldu?? Bulamıyorum bir türlü?? ((

anladım canım bakalım dk a bir dahaki gittiğinde ne diyecek
ama sen ısını ölçmeye devam et
inşallah bir mucize yaşarız inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh:Saruboceq:
canım ben hastalanmadan önce bazı aylar bir gün önce leke gelir ertesi günüde kırmızılar gelir yani bilmiyorum nasip artık
canım ya bana halen adet olacakmışın gibi gelmiyor
ne bileyim hep başından beri ben senden çok ümitliyim
inşallah bombayı yarın patlatırsın:lepi:
canımsınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
allah razı sendende
çok teşekkür ederim
inşallah bu ay sendende bir bomba haber duyarız
o kadar çok istiyorumki isteyen herkesin anne olmasını:CüvCüv:
allah ım ogünleride gösterecek inanın:hooray:

buarada ben klavyemin azizliğine uğrayıp yazamaddım ama ilk başlarda:tomato:
bugün eşimde keçiboynuzuna başladı mızlanarak içiyor tadı iyi değilmiş..
vallah bende içirmiştim çok gıcık oluyordu bana kaydirigubbakcemile3
inşallah yarında sabit yada yüksek çıkar canım diyorum ya ben senden bekliyorum bomba
Selam kızlar, belki buradan bilen çıkar bizim erkek infertilitesi topic imize ne oldu?? Bulamıyorum bir türlü?? ((

evet ya bende bulamıyorum sabah klavye çalışmadığı için sadece teşekkür edebiliyordum ama şimdi ortada gözükmüyor
yada temizliğe aldılar öyleyse kötü gibi ya bizimde ilk aysonukızları sayfamız vardı öyle yaptılar sonra hopppppp silmişler bizde yeniden aysonukızları2008 de buluştuk:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…