Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

wavy ateşin düşmüş ama bakarsın bize yarın bir süpriz yapar.belli olmuyor senın ateş.

öncelikle hoşbulduk xaracım, yorumlarınız çok teşekkür ederim. bende öyle tahmin etmiştim.yani bugün önemli benim için:)))

nur canım inşallah ya. ilk kez ölçtüğüm için önceki aylara göre nasıl bilmiyom. bide aşılama olduğu için ateş nasıl seyreder o da var tabii. ayy ne bilem karman çorman oldum ısı çizelgem gibi:))
hayırlısı..

selam arkadaşlar gündüzden beri tuvalete gitmedim biraz önce girdim çok azcık kahverengi leke gelmiş sanırım kızlar ben hastalanacagım

beyaz melek canım çok üzüldüm. inşallah okadarcıktır gelip geleceği devamı gelmez..

canımcım bugun ısım düştü biraz öncede leke gördüm bakalım devamı gelicekmi ama daha günüme vardı anlamadım 3 gün öncemi olucam şimdi benim kırmızılar sapıttı iyice temmuzdan beri 1 gün öne geliyordu :uhm:

beyaz melek canım çok üzüldüm. inşallah okadarcıktır gelip geleceği devamı gelmez..

valla canım bilmiyorum artık kafam allak bullak oldu ne güzel ateşim yüksek gidiyordu nazar degdirdim sanırım:a015:
kendi kendime neyse bakıcaz artık kısmet..kaydirigubbakcemile5

NEŞELİ canımmmm tablonu hamişlerin ateş tablolarına eklersin artık ...:lepi:

merhaba arkadaşlar bende iki aydır ısımı ölçüyorum ilk reglimde henüz bebiş çalışması yapmamıştım kürtaj sonrası korunuyordum Bu ay çalışmalara başladım,,,,3. bebişim için,,,,,Rabbim isteyen ve umutla bekleyen annelerimize tez zamanda bebişlerine kavuştursun bu ayki ısı tablom şu şekilde
Reglin 1. gn:36,2
2. gn:36.0
3. gn:35.9
4. gn:36.1
5. gn:36.1
6. gn:36.2
7. gn:36.3
8. gn:36.3 (regl bitti)
9. gn:36.3 *
10. gn:36.1
11. gn:36.3 *
12. gn:36.5 yani bugün

ölçmeye devam edicem yorumlarınızı sürekli okuyorum ve zevkle takip ediyorum dualarım sizlerle herşey gönlünüzce olsun sizlerdende dualarınızı bekliyorum endometriyosis hastasıyım ve sancısına dayanamıyorum bebeğim olması lazım ki bir nebze olsun rahatlayabileyim inşallah bu ay tutar,,, sevgilerimle,,,,

canım öncelikle allah ım çocuklarını sana bağışlasın ve inşallah 3.süde yoldadır:dance:
yumurtan 11.gün çatlamış galiba sen çalışmaya devam :CüvCüv:
aslında en güzel nur82 yorumlar ama:1hug: gelince bakar o

Neşeli canım,,, ben reglin 11 .günü yumurtlama takibi için doktora gittim doktor yumurta falan görünmüyor henüz dedi, yarın yine gidicem,,,,,belki geç yumurtluyorsundur üzülme dedi,,,,ama geçen ay reglimin 7 günü yum takibinde sol tarafta 3 4 tane yumurtam vardı ama bu ay yok ((( bakalım hayırlısı,,,,inşallah ilerleyen günlerde oluşur umudumu kaybetmemeliyim umutsuz yaşanmıyor çünkü,,,,,,

kızlar slm bu ateşimizi ne zaman ölçüyoruz sabahmı akşammı nasıl ? bi vakti varmı hergün?

canım hoşgeldin aramıza allah bagışlasın çoçuklarını 3 en kısa zamanda gelir fazla bekletmeden bu arada neşeli arkadaşımıza katılıyorum 11 yumurtlamışsın sen çalışmalara
başla canım:dance:

aabeyazmelekcim bak senin ısı tablona bakınca ben 19 kasım için adet günün demiştim, bugün hafif lekelenmen varmış. Umarım adet olmazsın tatlım belki de hani iyor ya bazı hamileler birazcık lekelenmem oldu ve sonra adetim gelmedi diye. İnşallah senin de öyle olur tatlım. Olmazsa da hayırlısı olsun Allah'ım bir dahaki aya nasip eder inşaallah senin hamişliğini de ve tabi isteyen herkesin tde ez zamanda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…