Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

aabeyazmelek nerelerde çok merak ediyorum neoldu inşiallah hepimize bu ay hamişlerimiz bizlere şans getirir..
NMasıl gidiyor neşeli:)),nur82,İLSU tatlı hamişlerimiz ve ismini şuanda hatırlayamadığım umutlarımız..
Allah nazarlardan sakınsın sizi

vallah şuan için süper inşallah hep böyle gider:))))
sen nasılsın canım?
evet ya aabeye-azmelekten ses seda yok
inşallah yarın hayırlı haberle gelir:CüvCüv:

canım bende 2 aydır istiyorum ama olmuyor iki aydır tutturamıyoruz daha çok erken ama ne bileyim endişeleniyor insan.sen nekadardır istiyosun?bu incir kürü dedigin şey nedir ?biraz anlatırmısın cnm.

canım biz 1,5 yılı devirdik daha çok erken umudini hiçbir zaman kaybetme elbet birgün allahım gönderecek birde bizleri düşün benden daha çok zaman bekleyen arkadaşlarımız var :teselli:
canım incir kürü 7-8 tane inciri 500ml suda 7-8 dakika kaynatıyorsun saguduktan sonra
sabah ve öglen içiyorsun bu konuyla ilgili topik var inicr ve keçiboynuzu kürü diye bak istersen ordan daha çok bilgi alırsın a.s.

canım ya bana halen adet olacakmışın gibi gelmiyor
ne bileyim hep başından beri ben senden çok ümitliyim
inşallah bombayı yarın patlatırsın:lepi:

canımcım agzından bal damlıyor ama benide ümitlendiriyorsun bakalım artık inşallah:ecrin_bebek:
canımsınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
:

inşallah yarında sabit yada yüksek çıkar canım diyorum ya ben senden bekliyorum bomba

inşallah :Saruboceq::Saruboceq:

canım kayınvalidemdeydim biraz önce geldim beni merak ettiniz demek he canımsınız ya :1hug:
gelen giden yok aynı durumum yani ama kasıklarımda agrı var olucakmışım gibi :uhm:

kızlar biraz önce eşime keşke eve gelirken test alsaydık dedim bende bir şey yok yazık kıyamam gitti aldı geldi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
yarın aç karnına yapıcam testi adet olmazsam tabi kafamçokkarıştı
o benden daha umutlu inşallah sevinçli haberlerle gelirim heyecan bastı şimdiden hihoyyythihoyyyt

ee kimse kalmamış ben geldim kimse yok neyse bana dua edin kızlar yarın güzel haberle getireyim

kızlar kimse girmemiş akşam neyse ben test yaptım sonuç tabikide negatif::1no2:
az dua etmişsiniz bana :Saruboceq: dermişim tabikide hepsi allahtan bu ay olmadı :a015:inşallah bir dahaki aya :1closedeyes: kırmızılarda gelmeya başladı zaten ateşimde bugun testten sonra ölçtüm 36.2 di allahım herkezin gönlüne göre versin..

canım kayınvalidemdeydim biraz önce geldim beni merak ettiniz demek he canımsınız ya :1hug:
gelen giden yok aynı durumum yani ama kasıklarımda agrı var olucakmışım gibi :uhm:

Merhaba beyazmelek,,,,inşallah hamilesindir arkadaşım benimde bu son kaybettiğim bebeğimde kasıklarımda şiddetli ağrı ve hafif kanamam olmuştu,,,,Hamile olmak çok güzel bir duygu dilerim bunu yaşarsınız ve bebeğinizi 9 ay sağlıcakla taşıyıp bir avazda kavuşursunuz bunu bütün anne adayları için canı gönülden istiyorum:1hug:

:çok üzgünüm: canım yazını şimdi gördüm çok üzüldüm :teselli: demekki dualarımızın kabul olacağı an gelmedi henüz :çok üzgünüm:

Benim ateş tablom şu şekilde;
1...36.2
2...36.0
3...35.9
4...36.1
5...36.1
6...36.2
7...36.3
8...36.3 reglim bitti
9...36.3 *
10..36.1
11..36.3 *
12..36.5
13..36.6 *
14..36.5
kızlar 11. gün yumurta çatlamış gibi görünüyor ama be n o gün doktora gitmiştim doktor yumurta falan görememişti ve doktorum pazartesiye kadar izinli olduğu için de tekrarda gidemedim,,,,hala beklemedeyim,,,geçen ay sanırım 20 gün çatlamıştı yumurtam,,,,31 günde bir regl oluyorum çünkü,,,

:çok üzgünüm: canım yazını şimdi gördüm çok üzüldüm :teselli: demekki dualarımızın kabul olacağı an gelmedi henüz :çok üzgünüm:

evet canım allahım göndermedi bu ayda allahım hayırlısını versin napalım inşallah aralıkta gelirde yeni yıl hediyem olur :teytey:

evet canım 11 günü çatlamış gibi geldi banada inşalllah bu ay bebeşin gelirde seviniriz :hooray::hooray:

beyazmelek hayırlısı böyle demek ki.insallah rabbim bekletmez ve bir dahaki aya olur.:Saruboceq:

bunu seni üzmek için yazmayacam ama inan bu ay ben kendimden çok senden bekliyordum:çok üzgünüm:
ama bu ay değilmiş demekti hayırlı zaman:1no2:
inşallah aralıkta müjdeni alırız canımsınŞeniz :1hug: a.s.
ben de bulamadım.kaldırıldı mı acaba :uhm:

ben buraya linkini kopyalayacam belki bulmuşundur ama yine yardımcı olmuş olurum belkikaydirigubbakcemile5

İnfertilite / Kısırlık - Kadınlar Kulübü

vallah şuan için süper inşallah hep böyle gider:))))
sen nasılsın canım?
evet ya aabeye-azmelekten ses seda yok
inşallah yarın hayırlı haberle gelir:CüvCüv:
Teşekkür ederim canım bende iyi sayılırım aman sizler iyi olunda

:1hug:

aabeyazmeleğim hani bir söz vardır:Sözün bittiği yer ..İnan çok Üzüldüm eşini de çok anlarım bizde 1.5 senelik evliyiz hele şu 3 gündür çok stres yaptım günleri bile değerlendiremedik bu ay imkansızlaştı bizim için de
İnşallah aralıkta mutlu haberlerini Alacağız..

adetimin 1. günü 35.9
adetimin 2. günü 36.1 (gribim)
adetimin 3. günü 35.7
adetimin 4. günü 35.7 (adetim bitti)
5. günü 35.9
6. gün 35.9
7. gün 36.0
8. gün 36.3 (neden fazla yükseldi acaba?)
9. gün 36.0
10. gün 36.0
11. gün 36.0
12. gün ölçemedim (

kızlar ovulasyon testi de aldım 11. gün yaptım negatif ( birde yumurtlama olduğunda belirtiler nasıl oluyor. benim göğüsler şiş :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…