Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

nurcum gerçekten çok üzüldüm canım ama senin de dediğin gibi en azından hamile kalabildiğini öğrendin inan bu bile umut verici. Allah herşeyin hayırlısını versin bitanem. Umarım en kısa zamanda hamiş kalır bebeğini kucağına alırsın canım. Ne olur üzülme olurmu? Bak ben hala bekliyorum. Hamileleik olsaydı artık idrarda da çıkardı ama yok ne olduğunu bile bilmiyorum ve bu belirsizlik çok kötü malesef (((

herkese merhaba
5 aylık bir uğraşdan sonra dün regl oldum.
bu ay ısı ölçümüne başlıyorum takıldığım yerlerde yardımınızı rica edeceğim. 3 yaşında bir oğlum var ve ikinci bebişimizi istiyoruz. bugün ilk ölçümü yaptım 36,6 çıktı bakalım hayırlısı

nur,canım çok merak ettim,herşeyin hayırlısı ben hep böyle dua ediyorum çünkü korkuyorum,bizi bugün sevindiren iki gün sonra çok üzebiliyor,hayırlısı buymuş demekki hamile kalabiliyorsun normal yolla ve sağlığın iyi,Allah korusun çok daha kötü şeyler olabilirdi.tekrar çok geçmiş olsun nurcum,kendine dikkat et.a.s.

yanlış yazmışın 5 aylık bir uğraşdan sonra dün yine regl oldum yazcaktım. yani adetle ilgili sorunumyok

sagolun arkadaslar destekleriniz için.beni bu olay üzmedi aksine sevindim bile diyebilirim.çünkü normal yolla olabilecegine olan inancım azalmıstı.şimdi tekrardan inanıyorum..
nurdercim gebelik olsa çıkardı sanırım şimdiye kadar senin de.ama günün de epeyce bir geçmiş.hayırlısı neyse o olsun canım.belki mevsimsel değişikliklerden dolayıdır.ama mutlaka dr a git.

Nur canım, buranın en çok bu yönünü seviyorum işte. İyi günde de kötü günde de herkes birbirine destek. Birlikte sevinip birlikte üzülüyoruz canım amacımız aynı çünkü. Bizi bizdeden başka kimse anlamıyor canım. Dediğin gibi bu olay her nekadar üzücüyse de hamile kalabiliyor olman çok sevindirici bence. Hadi bakalım ısı ölçümüne devam canım:)) Ben hala ölçüyorum hala olmadım ama... son üç gündür 0,1 derece yükseliyo düzenli olarak ama ne ki bu?

11/06/08..36.gün…36,2
12/06/08..37.gün…36,4
13/06/08..38.gün…36,4
14/06/08..39.gün…36,3..*
15/06/08..40.gün…36,4
16/06/08..41.gün…36,5
17/06/08..42.gün…36,6
:sm_confused:

ya canım yazıalrını takib ediyorumda sen en iyisi şu ateş ölçme olayını bırakta en kısa zamanda dr git baksana 42 gün olmuş ve sen hala ateş ölçüp dr gitmiyorsun.

reglimin

1.günü 36.3
2.günü 36.4
3.günü 36.3
4.günü 36.3
5.günü 36.3......klomene Başladim
6.günü 36.3
7.günü 36.3
8.günü 36.4

şimdilik Bu şekilde Devam Ediyor...bu Ay Ilaç Tedavisine Ilk Başlayişim..inşallah Olumlu Sonuçlar Alirim

ya canım yazıalrını takib ediyorumda sen en iyisi şu ateş ölçme olayını bırakta en kısa zamanda dr git baksana 42 gün olmuş ve sen hala ateş ölçüp dr gitmiyorsun.

Canımm, ateş ölçmek alışkanlık oldu valla bırakamıyorum. Bu arada ben doktora gittim sorunumun ne olduğunu biliyorum. Kadın doğuma endokrine vs vs gittim bende pko var fakat tedavi uygulayacak birini bulamadım henüz her doktor bana diana35 veriyo.Tedavi buymuş. Ama ben artık korunmak istemiyorum. Korunmayı bıraktıktan sonra gecikmelerim daha da arttı ve adet görmeye başladığımdan beri ilk kez 42. günü görüyorum yarın bi kan testi yaptıracam bişey yoksa (ki yok gibi görünüyor idrar testlerinde bişey çıkmıyo çünkü) cumartesi yada pazartesi herhangi bir doktora gidecem çünkü araştırmaktan gözlerim şaşı oldu diyebilirim valla:)) Neyse uzun lafın kısası doktora gitmeyişim istemediğimden değil adam gibi bir doktor bulamadığım için...

nurdercim o konudan ben de muzdaripim.dogru düzgün bir dr.bulamadım.doğru düzgün ilgilenen dr. yok.gittiğim dr.ları ben yönlendiriyorum şuna bakalım buna da bakalım diye,onlar beni yönlendireceği yerde...klava:

Kesinlikle katılıyorum sana canım hep baştan savma yapıyorlar işleri özel muayenehanelerine müşteri çekmek. Şu sorunum var diyosun kartını uzatıyo. İnsan hayatına değer yok malesef herkes paranın kölesi olmuş durumda ve bu beni deli ediyo(

acıbadem bakırköyde bildiğim çok iyi ve bu konuda doçent bir doktor var..isteyenlere ismini verebilirm

acıbadem bakırköyde bildiğim çok iyi ve bu konuda doçent bir doktor var..isteyenlere ismini verebilirm

Canım bende Acıbadem Bakırköye gittim doktor melih beydi ama ben hiç memnun kalmadım malesef ama arkadaşımın tavsiyesiyle gitmöiştim o çok memnun doğumuna da melih bey girmişti. Ama bend epko var bende yetersiz kaldı malesef...

kızlar sonunda bugün kan verdim gebelik testi için. Bakalım sonuç ne olacak hayırlısı olsun ama hiç umudum yok malesef

canım merhabaa

bence boşuna kan testi yaptırdınn kan yaptırıncaya kadar güzel bir dr gitseydin olmazmıydı...

hamilelik yok bence sende şuan...bence en kısa zamanda dr gitt...doğum kontrol ilacı almaa versede istemiyorum ilaç de benı bebek tedavisi uygulayın dee bakdın olmaz derse dr çıkk yanından başka dr git canım...

bebek bence de yok canım ama içim rahat etsin diye yaptırdım zaten gidecem doktora kan testi parasıyla batmayız nasıl olsa :)

canım yapıyolar tedavi yaaa yapma alllah aşkına bi dr böyle dedi diye bütün dr lara demiş gibi diyorsun...
bendede pko varrrrr banada ilk dr doğum kontrol ilacı ayzdı ama ben istemiyorum dedim o zaman şu bölüme git tedavi ol dedi dr...ve bende pko olduğunu bile bile tedavi ettiler vee üstelik bizim gibi olan o kadar çok kadın varkii pkoluu hepsine tedavi uyguluyorlar...
benim teyzemdede var pkoo oda tedavi oldu tedavi yeptı drlarrrrrr...ve oldu bebeği..

ve benım sağ ve sol overlerde her ikisindede olmuş pkoooooooooooooo

bazılarında sadece solda ve sağda oluyorr...internetden araştır canım inferlilite bölümü olan hastaneye gittt...doğum hastanelerine bak özeleeri boşver devlete git canım..

canım kan testi yaptırmakla batmazsın ama yazık yanı 20 ytl 20 ytl dir sonuçdaaa..neyse için rahatlar en azından canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…