Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bebekkkkkkkkkkkkkkkkkkkk hamileyim canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:)))) inanmıyorum yaa ama doktor çok yeni şimdi göremem bişey 2 hadta sonra gelin dedi allahım inşallah allah tamamına erdirir ne olur dualarınızı eksik etmeyin bendennnn

nurcum canım ben çok üzüldüm yaaa okadar emindimki budefa olduğuna ama hayırlısı olsun senin için dediğin gibi yaaklaştın bebişine yakındır gelecek ben umutluyum senin gibi inş en kısa zamanda gelir bu veletler:asigim::icecream:

nurderrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr inanmıyorum canımmmmmmmmmmm Allahım şükürler olsun,çok sevindim,:teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance:

Allahım hala inanamıyorum,:dance: ,kız bizi dinleseydin önceden öğrenip sevincektik,olsun artık bebişini görmeye gidersin doktora...

Canım çok tebrik ediyorum. Yazılarını takip ediyordum. Allah sağlıcakla bebişine kavuştursun. Bize de duaet.

nurder seni hep takip ediyordum..çok sevindim..ALLAH sağlıklı hamilelik versin..tebrikler..ben de dün idrar testi yaptım pozitif...kan testi verdim ama değer çok düşük çıktı..7.2..dr yarın tekrar kan testi istedi..çünkü adetime 2 gun kala test yaptırdım..Bana da dua edin lütfen...

Emeliko, Nurder ikinizide çok çok çok tebrik ediyorum, maşaalllaaaahhh:)) Buradan sizleri takip ediyordum, gerçekteeeen çooookkk sevindim:) Allah sağlıkla kucaklamak nasip etsin, darısı başımıza kızlaaaaaarrrr:)

EMELİKO BENİM DEĞER DE DÜŞÜK CANIM 26,25 ÇIKTI DOKTOR 2 HAFTA SONRA TEKRAR GEL BAKALIM ŞİMDİ BAKMAMA GEREK YOK BİŞEY GÖREMEM DEDİ SANIRM KESEYİ GÖREBİLMEK İÇİN DEĞER EN AZ 1500 OLMASI GEREKİYORMUŞ HERŞEYİN HAYIRLISI KIZLAR. iŞTE DEMEKKİ TEDAVİ OLMADAN DA MORAL BOZMADAN DA OLABİLİYORMUŞ ALLAHIN TAKDİRİ ARTIK NE DİYELİM. ŞİMDİKİ TEK SORUN BU HAMŞİLELEİĞİ SONUN AKADAR DEVAM ETTİREBİLECEKMİYİM ? PKO DA HAMİLE KALMAK KADAR DEVAM ETTİRMEK DE ÇOK ZOR MALESEF AMA ŞİMDİLİK BUNLARI DÜŞÜNMEK İÇİN ERKEN BENCE TADINI ÇIKARTMALI. KIZLAR NE OLUR HİÇBİR ZAMAN OLMAYACAKMI DİYE DÜŞÜNMEYİN HEP OLACAK DEYİN KENDİNİZE HER AY KESİN HAMİLEYİM DEYİN AMA ASLA OLUMSUZ DÜŞÜNMEYİN NE OLUR. UMARIM ALLAH TÜM İSTEYENLERE YAŞATIR BU DUYGUYU. DARISI TÜM İSTEYENLERE OLSUN İNŞALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH...

nurdercim hayırlı uğurlu olsun allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin ben senin durumunu sürekli takip ediyordum.Bu habere inanılmaz sevindim mutlu oldum azminden dolayı kutluyorum seni umarım güzel bir hamilelik dönemi geçirirsin

reglimin

1.günü 36.3
2.günü 36.4
3.günü 36.3
4.günü 36.3
5.günü 36.3......klomene Başladim
6.günü 36.3
7.günü 36.3
8.günü 36.4**
9.günü 36.5

şimdilik Bu şekilde Devam Ediyor...bu Ay Ilaç Tedavisine Ilk Başlayişim..inşallah Olumlu Sonuçlar Alirim

bende bugun atesimi olcmeye basladim biraz gec kaldim ama neyse:roflol: 30. gunum 36.7 atesim bakalim ne olcak
ben ilk defa olcuyorum ve pek anlamiyorum bu isten sayfalara bayagi baktim 30. gune gore iyi bir isi heralde demi kizlar tabi dusmezse:1rolleyes:

valla tam zamanında başlamışsın :roflol:

ısın 30.gün için iyi bi değer...umarım düşmez...a.s

nurder hamileyim..bugun değerim 33 çıktı..ALLAH herkese versin

emelikoooo canım süper bir haber bu tatlım ya inan çok sevindim canım benim. Kıs seninki benimkinden de büyük maşallahhh:))) şaka bir yana ne zaman gideceksin keseyi görmeye bişey dedi mi doktor?:teytey::teytey::dance::teytey::dance::teytey:

valla tembellik ettim ne zamandir olceyim diyorum bugune kismetmis:roflol::roflol:
sagol cnm benim inslh dusmez benim reglim30-35. gunler arasi oldugunu dusunursek belki daha erken birkac gune dusebilir

canım 1 hafta sonra gel dedi..ben hala şoktayım..hiç beklemiyordum...sen 15 gun sonra mı gidiceksin

canım 1 hafta sonra gel dedi..ben hala şoktayım..hiç beklemiyordum...sen 15 gun sonra mı gidiceksin

canım benim kan değeri baya düşük çıktı ya yani sanırım henüz 2-3 haftalık felanmış bebek keseyi görebilmemiz için en az 1500 olması lazım değerin dedi doktor. benim değer dün 26,25 çıktı mkıs o daha minnacıkkkkk:))

merhabalar arkadaşlar öncelikle taze anneleri bir kere daha tebrik ederim.arkadaşlar bir de benim ısımı yorumlar mısınız?sizden güzel haberler alınca insan çok umutlanıyor ne yapayım?
36,6 5.gün
36,6 8.gün
36,7 9.gün
36,6 10.gün
36,7 11.gün
36,4 12.gün
36,5 13.gün
36,5 14.gün
36,5 15.gün
36,6 16.gün
36,4 17.gün

bugün neden gene düştü anlamadım ki?doktor iki yumurtan oluşmuş demişti teki sonradan çatlamış olabilir mi?bu arada akıntım var.daha önce hiç böyle olmamıştı.su gibi ama birden ve çok geliyor sonra duruyor.bu ay gonaphene(klomenın muadili) kullandım o yapabilir mi acaba?çok soru sordum,kusura bakmayın
tekrar tebrikler,darısı başımıza ,lütfen dua edin bizim için.

nurdercim canım seni bir de burdan tebrik edeyim.hamilelik haberini aldım bir oh be dedim yani.o kadar sevindim.sakın aklına kötü seyler getirme.kucagına da saglıklı sekilde alacaksın insallah.bu arada kıs tablon ates hamılelıkte 37 olmalı diyenlere örnek oldu.:sm_cool:

emeliko canım tebrikler.insallah saglıklı bir sekılde devam eder hamıleliğin.
yaz geldi hamilelik patlaması yasandı.insallah daha da artar hamişlerimiz:içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…