Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Kızlar tablo bu,11.gün yumurtladım diye düşünüyorum ama birde siz bakın,gerçekten bu konuda çok iyi arkadaşlar var çünkü,şimdiden çok teşekkürler

1.gün …………….35.9
2.gün……………..35.8 *
3.gün……………..35.9
4.gün……………..35.8 *
5.gün……………..35.9
6.gün……………..36.0 *
7.gün……………..35.9
8.gün……………..36.3 *
9.gün……………..36.3 *
10.gün……………36.2
11.gün……………36.2 * yumurtlama olabilir
12.gün……………36.7
13.gün……………36.6 *
14.gün……………36.6 *
15.gün……………36.6
16.gün……………36.7 *
17.gün……………36.5
18.gün……………36.8 *
19.gün……………36.8
20.gün……………36.7
21.gün……………36.7 *
22.gün……………36.6 *
23.gün……………36.9
24.gün……………36.4 kahverengi leke
25.gün……………36.5 kahverengi leke
26.gün……………36.5 kahverengi leke
27.gün……………36.4

ya kızlar birazönce garip bişey oldu. Şirket tuvaletimiz yer tuvaleti, biraz evvel tubalete gittim. peçetede akıntı lekesi felan yoktu ama tuvalet taşında baya yoğun şeffaf beyez böyle jel gibi bişey vardı hani yumurtlama zamanında ki akıntı gibi peçeteyi değdirdim yapıştı ve baya uzadı felan benden geldi biliyorum çünkü ben tuvalete girmeden evvel mutlaka sifonu çeker öyle girerim ama bu neki anlamadım. Kusura bakmayın baya iğrenç bir soru oldu ama 37. günde de yumurtlanmazki değilmi ama? Ve böylesi yoğun yumurtlama akıntısı olmamıştı bende. Şaşırdım cidden..

nurdercim , söylediğin şekilde bende de oluyor ama bende yumurtlama günüm de oloyr 11.gün. senin ki için bir şey diyemeyeceğim. sen hep böyle uzun mu adet oluyordun ya? öyle değlse bence bir doktora git canım ya. hemde için rahatlamış olur ne olduğunu bilirsin. gerçi her bayanın yumurtlama zamanı değişebilir. bence bugünü kaçırma :)))

yok canım normalde hep 28-30 günde bir hastlaanırdım ama geçen ay 35. gün oldu anlamadım gitti

nurder o zaman gelecek ayda böyle devam ederse, atlama mutlaka doktora git . ama söylediğim gibi adet bitince veya adetten önce yumurtlayan kişiler de olabiliyor. sen yine de bugünü kaçırma canım. :)

canım doğum hastanesine git devletebağlı olanlara...oralar genelde güzel olur canım kanada bakarlar...

canım bu ölçümü yaparken chclyo progny ilacınıda kullanıyormuydun ..

eğer kullanıyorsan hamile olma olasılığında olabiliyor..ama bu tabloda 21 gün kullanıyorsun ilacı adettin 5. günü falan başlıyorsun bu ilaca sanırım
24. gün düşmüş ateşin ve lekelenmen olmuş..bu lekelenmen adetde olabilirr..ama az adet olmandada acaba hamilemi olabilirsin diye bir şüphe uyandırıyor insana...ama sen adet olamadıysan bi dr git bence canım..yada bi kaç gün daha beklee eğer adet olmazsan bi test yap canım ...bakdın testde çıkmazsa dr git canım sıkıntını anlat..eminim yardımcı olacakdır.

yaa aslında hiç yumrutlamamış bile olabilirsin eğer uyanıp uyuyup tekrar uyanınca ölçüyorsan demek düşük ateşin yumurtlamada olmadı ozaman..

abla aynı bbenım gibi oluyorsun bi dr gitmeni tavsiye ediyorum...yumurtlaman yok rahminde kalınlaşmıyor demek adet olamadığın için....bence dr gidip bi bakdır yumrutalıklarına canım...

kıs yine yanlış anlmışasın, hersabah 7:30 da ölçüyorum, o saatte alarm çalıyor uyanıp yataktan kalkmadan ölçüyorum, sonrada wcye felan gidip 5 10 dk daha uyuyorum sonrasındaysa unutmuş oluyorum hemen not almam lazım ama üşeniyorum uyku sersemi:) aman be bebek yumurtladığımda da gördük noolldu koskoca bir hiç. Belli mi olur belkide menepoza giriyorumdur.Son bir haftadır ota b..ka sinir oluyorum eşimle kavga ettim, şirkette keza yine aynı durum bu stres de hayra alamet değil ya neyse bide yumurtaya bebeğe takamayacam kafayı şimdi.

bebeklik çok teşekkürler canım benim,bende biraz üzülmüştüm kimse kaale bile almadı diye,evet ilacı içerken ölçtüm,doktorumda şaşırdı,evde yapsan çıkmayabilir dedi,cuma günü gel dedi ama ilgisiz bi doktor,bakalım yarın gidicem sanırım,sence yumurtlama zamanında yanılıyormuyum,normal adet gibi değildi gelen,yapışkan kahverengi akıntı gibi.
ateşimin yumurtlama öncesine düşmemesi gebelik ihtimali olabilirmi sence?
canım tekrar teşekkürler...a.s.

hakkınızda hayırlısı neyse o olsun kızlar bol bol dua edin ve bizlere sonuçları bildirmeyi ihmal etmeyin anlaştıkmı:))))))))

Nurcum, özel hastaneler konusunda haklısın. Sana tavsiyem özel poliklinikler olabilir, 20-30 ytl civarındaydı, ben kendim için yaptırmıştım. Tekrar hayırlısı olsun

Merhabalar, benim ateş ölçümü yaptığım sitede ısının artarak gitmesini dikkate alıyordu.En az 3 gün boyunca, bu durumda 11. gün zor gibi sanki, çünkü 13. gün ısı düşüyor. 17. günde ısı düşük ve diğer iki günde yüksek gidiyor. Büyk olasılıkla bugün gibi geliyor bana, henüz reglde olmamışsın. 11. gün olsa olmuş olman gerekirdi. Benim yumurtlamadan 12 gün sonra geliyordu, 14. günde hamile olduğumu öğrenmiştim.

canım senın ateşin 3-4 gündür düşük gidiyor hamile olanlarda ateş düşmesi oluyor 2 gün kadar ama teskrardan yükseliyor yada o seviyede kalıyorr...umarım senınkıde öyledir..

nurder ablaa bi dr git sen yaaa uzun zamandır dr gitmiyorsun...bence bi kontrole gitt..

mehaba arkadaşlar,tüm hamişler ve hamiş olmak isteyenler,
ben de bu ay ateş ölçüyorum ayrıca gonaphene kullandım.dün gittiğimde iki tane yumurtanın oluştuğunu söyledi dr um çatlatma iğnesi vermedi ve gün aşırı ilişki dedi..adetimin bitiminden beri ısım 36,6-36,7 arasında gitti geldi.bugün(11. gün) 36,4 çıktı.bu ısı düşüşü yumurtanın çatladığına mı delalet?bi de ne zaman ilişkiye girmek gerekiyor?bilgi verebilirseniz sevinirim.çok teşekkürler.

bebekcim çok sağol canım,en son 1 ay önce gittim doktora,bugünde öğleden sonra gidicem bakalım,ateşim lekelenmelerin olduğu 3 gün hep 36,5lerde gitti,dün 36,4tü bu sabah aynı saatte 36.6ya yükseldi,bakalım inş sorularımın cevaplarını bu sefer alabilirim doktordan,hamile olup olmamak tabiki önemli ve çok üzüyor ama hamile olmayıpta adet olmamak olayı çok daha kötü hale getiriyor,bakalım hayırlısı,canım tekrar teşekkürlera.s.

a.s.ponarancım sanada çok teşekkürler canım,aslında bende en başta böyle düşünmüştüm ama ateşi girdiğim site( fertilityfriend) de yumurtlama gününü 11.gün diye gösterdi bende onlar benden daha iyi bilir diye düşündüm,bakalım herşeyin hayırlısı,seninde bebişin hayırlı olsun canım,Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.

Maysimirnacım, eğer kulandığın site fertility friend ise onların dediklerini dikkate al. Bende o siteyi kullanmıştım. Aynı user id ile benim chartlarıma da ulaşabilirsin ordan.

Güzel dileklerin için tşkler, darısı sizlerin başına en ksıa zamanda.a.s.

evet canım yumurtan büyük bir ihtimalle çatlamıştır... bu günleri kaçırma özellikle düştüğü günüü

allah gönlüne göre versina.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…