Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ponaran aminn çok sağol canım hamişlerin duası tutar,İçinden geçirdiğin bütün bu iyi niyetler,dilekler,dualarda seni bebişini nazarlardan korusun...
evet site fertility friend 3 aydır hep oraya giriyorum ateşimi,ben çok anlamadığım için...
seninde tablolarını inceliycem en kısa zamanda...

bu arada burda herkesin derdi başından aşkın ama doktordan geldim,lekelenmeler yerleşme kanamasına benziyor dedi,ama rahimde bir gebelik durumu göremedi,kan testi istedi yarın belli olacak,bu ayda olmadıysa ki olmadı sanırımsenağlama klomene başlıycaz,ama sevk kağıdımın üstüne infertilite yazmış bide tüp bebekten falan bahsetti,çok üzüldüm ama daha benim rahim filmim bile çekilmedi,eşim hiç kontrol edilmedi,hormon testlerim hep normal,sanırım 11 ay oldu deyince ve yaşımı görünce öyle dedisenağlama
bu kadar vahim durumdayımda ben mi göremiyordum,ne yapacağımı bilemedim sadece dua ediyorum,benim gibi olan herkesle birlikte kendim için,Allah hepimize yardım etsin kızlar,çok zorsenağlama

MAYSİMİRNA canım sen hangi hastaneye gidiyorsun? Birde yaşın kaç ki? Böyle araştırmadan test yapılmadan hemen tüp bebek olur mu? Hastaneni ve doktorunu merak ettim açıkcası bence sen doktor değiştir ve önce eşine sperm tahlili yaptırın gerekirse rahim filmi iste sonrasında bakılır artık tüp bebek mi, aşılama mı olacağı...

nurdercim nene hatuna gidiyorum,yok bende son çaremiz olduğunu öğrenmeden Allah büyük konuşturmasın ama başlamayı düşünmüyorum,2 aylık klomen dedi bu doktor,bunu bir deneyelim,bu doktor direkt tüp derse doktor değiştiricem, tüm tahliller ve filmleri başka doktora yaptırıcam,ama işte bilmiyorum kadın resmen teşhise infertilite yazmışah canım resmen deney faresiyiz çoğu doktorun elinde,Allah hepimizi korusun.bende de bi uğursuzluk var galiba bu 11 ayda değiştirdiğim 3.hastane ve 4.doktorsenağlama
bu arada yaşım 31 canım ve olursa inş daha ilk bebeğim olacak,bakalım hepimiz için hayırlısı canım...

Yok tatlım bence öyle düşünem uğursuzluk felan yok sende doktorlar sadece daha çok para diye balıyorlar malesef tabi her doktoru aynı keseye koymak yanlış ama malesef çoğunluğu öyle. Bende 31 yaşındayım burada ve bende henüz hamile değilim. PKO var bende de aynı durumda sayılırız tek fark ben hala tedaviye başlayamadım. Geçen sene Acıbadem Bakırköye gittim adam bana sadece sende pko var korunmalısın dedi ve aylarca korundum ama hiçbir açıklama tedavi felan yok. Bende şubatta doktoru da korunmayıda bıraktım o oldu işte. Dahada adam gibi bir doktor ve hastane bulamadım malesef Bu arada adetlerde gitgide düzensizleşti. geçen ay 35. gün hastalandım bu ay 38. günüm ama hala bişey yok testte negatif. Aklım karma karışık gerçekten

canım benim ya seni okadar iyi anlıyorumki,ben evlendikten sonra adet düzensizliği başladı,nedeni bulunamadı,pko da denmedi adeti de düzenleyemediler...
kafamda okadar çok soru vardı ki,yani adet olayım bari hamile değilsem diye okadar çok ağladımki,baktım olmıycak böyle,doktor buldum kendime ki istanbulda kimseyi tanımıyodum,işte doktordan doktora gezdim durdum,sonra dedimki daha nekadar gezeceksin birine güvenip,bir yerden başlayacaksın...
bebekliğin yazdıklarından okudum canım,bence sende git doktora,iyi yada kötü insanın kendi kendine sorularla boğuşması daha zor canım ya,yinede sen bilirsin

Offf valla sıkıldım artık. Bazen ya hiç olmazsa deyip sıkıyorum kendimi bazende olmazsa olmasın napim diyorum. Zaten dünyanın çivisi çıkmış artık bu dünyaya bir bebek getirsekde olur getirmesekde. Anlayacağın yanar döner oldum iyice. Dün eşime kan testimi yapsak acaba dedim. Şaka yaptığını söyledi ama ne bilem kırıldım. Bekleyelim 45-46. günlere kadar olmazsan öyle yaparız boşuna para vermemiş oluruz dedi ben eşim üzülüyo diyorum o üzülmesin diye geç yapayım diyorum o para boşa gitmesin dedi yaaaa.. Sonra bozulduğumu farkedince şaka yaptım hayatım üzülüyorsun sonra ondan istgemiyorum dedi. Şimdi ben kimin için doğuracam ki bu bebeği ne gerek var. Olursa olur ama olmazsa da hiç umrumda olmaz zaten son zamanlarda baya sorun yaşamaya başladık olmaması belkide daha iyi sonumu göremiyorum çünkü...

canım bir kadının bebeğe karar vermesi için ilk gördüğü şey kocasının buna layık olduğu,biz bukadar yanıp tutuşup istiyosak emin ol onlarda bunu gördüğümüz için ama bu çok zor bir süreç,yaşlarımız gibi yaşadıklarımızda çok benziyor,geçtiğimiz hafta ben artık delirmek üzereydim ve benimle birlikte bebek hayalleri kuran adam benden ve benim psikolojimden kaçar oldu,en sonunda geçen gece patladım,bunu birtek ben istiyorsam artık ben kaldıramıyorum,o zaman bende istemiyorum artık diye,en sonunda o da patladı,o bir haftadır bebek bilmemne umrunda olmayan adam,ben senden daha çok korkuyorum diye ağlamaya başladı,kocalarımız baba olmaya layık,sadece onlar erkek,bizden farklı,çoğu şeyi içlerinde yaşıyorlar,güçlü görünmek için...
canım bak bu gecenin sabahında biz elele tutuşup doktora gittik,hemde eşim bile bende tahlil istiyorum dedi,evet hamile falan değilim ama yeni bir tedaviye başlıyoruz,şimdi daha rahatım,çünkü artık altında ezildiğim yükün çoğunu eşim sırtlandı,bence sende eşinle konuş,ve bir doktora gidin,hepimiz anne olmayı onlarda baba olmayı hakediyor,sadece bunun için azıcık uğraşıyoruz,umudunu kaybetme olurmu nurdercima.s.

canım merhabaa

bu yazdıklarım senin iyiliğin için yazıyorum umarım benım dediklerimi bir dost tavsiyesi olarak uygularsan sevinirim...

birde canım ne kilolu bayanlar var dr lar tedavi ediyorr..hamile kalıyorlar....bence en kısa zamanda git tedaviye kilo problem değil canım...zaten dr lar senı yönlendirecekdir..

canım yaşım 31 diyorsun ve pko olduğunuda biliyorsun...bebekde istiyorsun ama bi çaban yok..kusura bakmaa istiyorsun ama bi çaban yok..bendede pko var iki ay tedavi uyguladılar..ve bana ilk dr doğum kontrol hapı iç dedi 6 aya kadar dedi sonra kontrole gel dedi bende bebek istiyorum ben dedim ..o zaman inferlilite bölümümüz var oraya gidersen bebek tedavisi görürsün dedi..bence boşuna kan testi yaptırıp moralinizi bozmayın..ssk vardır.sadece kadın doğum üzerine olan hastane istanbulda vardır..oranın inferlilite bölümü kesin vardır..o bölüme gitmen lazım..eğer jinekolijiye gidersen başlarından savarlar..nedeni ise yeterli aletleri yokdur o hastanelerde ama kadın doğum üzerine olan hastanede tüp bebeğe kadar her bir donanıma sahip oluyor...boşuna özelere gidip paranıda harcamaa...çünkü tahliler ilaçlar çok para tutar yazık kalkamazsınız altından...bence internetde istanbuldaki hastaneleri araştır..telefonlar aç araştır soruştur en kısa zamanda git canım...hamileysen bile kesin orda çıkar zaten...

yaşın 31 olmuş bence artık bekleme bu bebek işi uzun ve meşagetli işler...ne kadar erken başlarsan dr işine senin lehinee..yumurtasıs kalmakda var....

birde çok umutsuzsunn..ben umutsuz olanlara çok kızıyorum..tamam benımde düşdüğüm zaman olmuyormu oluyor ama allah büyükdür diyorum..mesela 2 aydır kendim adet olabiliyorum ama bu benım dr gitmeyecem anlamına gelmiyor eylülde gene gidecem....bütün sonbahar ve kış ayını hastanelerde geçirdim..biraz tatil verdim kendimee...eylülde tekrar gidecem..

bence umudunu sakın kaybetme tıp o kadar ilerikii neler yapıyor dr larımız..allahada inancımız sonsuz..neden olmasın :) bence olacak sadece biraz sabır ve çaba...ne yapalım bizimde tedaviyle olacak...şuna dua etmeliyiz allahım sen çok büyüksün sağlığımız gücümüz yerimizde şükürler olsun dememiz lazım ....bebek içinde çaba harcamamız gerekecek demek..ne yapalım en azından sağlıyımız yerimmizde demi canım....

kırılmazsan şunuda söyleyecem umarım kırılmazsın ..gerçekden ateşin çok düşük seyrediyor sende pko var ve pkolu olduğunda yumrutlama olmuyormuşbende aynı sorunu aylardır yaşadım...bence gene pkon çoğaldı...şimdi dr gideceksin sana dr adet olman için tetkiklerden sonra ilaç verecek..sonra bebek istiyorum diyeceksin..sana tedaviye başlayacak o büyümeyen yumurtaların büyüyecek...en kısa zamanda dr git canım... çok çok öpüyorumm..

umarım yazdıklarımdan kırılmazsın...öpüyorum..a.s.

Son düzenleme:
kızlar çok üzgünüm ben adet oldum galiba. sabah az kanama oldu pet koydum daha sonra yogunlastı.çok şaşırdım.neden böyle oldu anlamadım.peki hamile degilim de bu lanet testler neden silik çizgi çıkıyor.neden adetim gecıkıyor .çok moralim bozuk.:a015:dün eve süpürge tuttum agır iş de yapmamıstım acaba vardı da benım yüzümden düştü mü diyorum.yoksa yıne her zamankı gecıkmelerden mıydı dıyorum:a015::a015:.anlamadım gıttı.bırazdan dr a gıdıyoruz.bakalım ne dıyecekler.sanırım ben hiç bir zaman çocuk sahıbı olamayacagım.:1no2:çok umutlanmıstım ama yıne boş çıktı.

aaaaaaaaa kanaman oldu hemen dr git caanım..iki kere test yaptın yanlışlık olmaması lazım....aaaaa düşükmü yapıyorsunkii???

nurcum dur bakalım inş bebişinde vardır ,hiçbişeyde olmaz,ama yinede hemen doktora gitmen iyi olur,Allahım korusun seni,dualarımız seninle canım,herşeyin hayırlısı...

Nur geçmiş olsun canım, inş dediğin gibi değildir. Dilerim doktordan güzel haberle dönersin, dua edicem..

arkadaşlar nur82den haberi olan varmı,dün kanamam var demişti,çok merak ettim,inş hayırlı haberlerle döner...

inşallah ama hayırlısı neyse o olsun bazen olumsuzlukları biz hayra yormuyoruz ama kimbilir ne hayır yatıyodur altında nur canım sakın moralini bozma negatifse tamammı tatlım öpüyorum

nurcumm haftasonu kk ya gelememiştim ei okudum umarım herşey yolundadır canım umarım ((

Bebeklik canım sana değl kızgınlığım kendimee. Nolur sen de bana kırılma bitanem gerçekten sıkıltılı sancılı günler geçriyoruz eşimle. Buluttan nem kapar hale geldim tekrar özür dlerim canım kusura bakma söyldiklerie katılıyorum aslında ama doktora gitmeye bile çekiniyorum. Söyleyeceği şeyi biliyorum çünkü "kilo ver" yda "bu kiloyla nasıl bebek düşünyorsun" alıyorusun bunları dşyecek biliyorumm (

canım yaaa sen o dr ne bakıyorsun..demekitedavi edecek uygun ortamı nyokdu o dr un...

sen araştır..benım dediğim bölüm olan hastaneye gitt ..bak 120 kilo olan kadınları tedavi ediyorlar yaaa..bende 80 kiloydum başladığımda dr a ama bana kilo ver demedi....ben kendim birazda olsa verdim...yani dr bana sen kilolusun sana tedavi olmaz demedi...nereye gitiysen bi dr sana bunu demiş...sen araştır inferlilite bölümü olan hastane ye git canım orda herşeyinle ilgileniyorlar...biran önce git başlasınlar tedaviyee...

Haklısın canım. Ne bileyim işte birazda çekiniyorum kilomdan dolayı. Ama bu cumaya kadar olmazsam gidecem söz. Hala olmadım ben ateş ölçmeye de devam ediyorum. Dün sabah yine idrar testi yaptım ama yine bişey yoktu. ateş değeride en son böyle işte...

07/05/08…1.gün…36,3
08/05/08…2.gün…36,3
09/05/08…3.gün…36,3
10/05/08…4.gün…36,2
11/05/08…5.gün…36,3
12/05/08…6.gün…36,3
13/05/08…7.gün…36,3
14/05/08…8.gün…36,2..*
15/05/08…9.gün…36,2..*
16/05/08..10.gün…36,2
17/05/08..11.gün…36,3
18/05/08..12.gün…36,2..*
19/05/08..13.gün…36,1
20/05/08..14.gün…36,3..*
21/05/08..15.gün…36,3
22/05/08..16.gün…36,1
23/05/08..17.gün…36,3..*
24/05/08..18.gün…36,3
25/05/08..19.gün…….....*
26/05/08..20.gün…36,3
27/05/08..21.gün…36,0..*
28/05/08..22.gün…36,4
29/05/08..23.gün…36,4
30/05/08..24.gün…36,0..*
31/05/08..25.gün…36,1
01/06/08..26.gün…….....
02/06/08..27.gün…36,0..*
03/06/08..28.gün…36,0
04/06/08..29.gün…35,8
05/06/08..30.gün…36,4..*
06/06/08..31.gün…36,4
07/06/08..32.gün…36,3
08/06/08..33.gün……….*
09/06/08..34.gün…36,2
10/06/08..35.gün……...
11/06/08..36.gün…36,2
12/06/08..37.gün…36,4
13/06/08..38.gün…36,4
14/06/08..39.gün…36,3..*
15/06/08..40.gün…36,4
16/06/08..41.gün…36,5

slm arkadaslar.c.tesi doktora gittim kan verdim sadece.hamilelik var ama degerler düşük saglıklı bir gebelik degil dedi.ultrasonla da bakmadı.p.tesi gel o zaman bakalım dedi.neyse az önce geldim dr.dan.kan degerleri düşmüş.kimyasal gebelikmiş dedi.ultrasonla birsey gözükmedi.hafta sonum berbat gecti sürekli düşünmekten.aklıma bin türlü şey geldi eşim de ben de çok korktuk.neyseki iyiyim şu an moral olarak.en azından hamile kalabiliyorum yaklaştık sonuca diyerek kendime teselli veriyorum.allah en kısa zamanda bebeklerimizi verecek.sonucu kötü de olsa ilk kez yasadım hamileliği.tek tesellim bu.
iyi bir doktor tavsiye etti arkadaslarım burada .bu ay bir de ona gidecegim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…