Astrolog, doğum haritası

autumnn

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2011
3.136
9.406
Herkese merhaba. Astrolog adayiyim. Su an ders aliyorum. Ozel mesajla bana ulasan ilk 5 kisiye dogum haritasi analizi yapacagim.Henuz ongoru yapmiyorum. Dogum harita analizi icin dogum tarihi saati ve yeri bilinmesi gerek. Herkese iyi aksamlar

Ilginize tesekkur ederim su an doldu listem hep baska biri alamiyorum.

Herkese merhaba. Astrolog adayiyim. Su an ders aliyorum. Ozel mesajla bana ulasan ilk 5 kisiye dogum haritasi analizi yapacagim.Henuz ongoru yapmiyorum. Dogum harita analizi icin dogum tarihi saati ve yeri bilinmesi gerek. Herkese iyi aksamlar
kolay gelsin :) temel seviyede misiniz? bir de kimden ders alıyorsunuz merak etttim?

Herkese iyi aksamlar. Ucretsiz analiz bakma sayim simdilik dolu. Fakat sonradan gelen baktirma mesajlari da olunca karsilikli bir iyilige vesile olalim istiyorum sma li bir cocuga 100 tl bagislamaniz halinde ben de size dogum haritasi analizi yapacagim. Detaylar icin ozel mesaj atabilirsiniz.

Evet asiri emek isteyen yorucu bir surec ama zevkli de :)
kesinlikle..ben ilk temek seviye eğitimimi aldım ayy dedimm ne güzell öğrendim falan pek öyle olmadı..sonra başka bi hocayla başladım..şuan orta seviyeye az kaldı.. ve hala daha öğrenmek okumak araştırmak girdabındayım.. en az 3 sene diyorlar..sıkılmadan bi işi yapmak zevkli ama gerçekten emek istiyor..

Benim de insallah hedefim uzun cunku zevk aldigim bir is insallah siz de hedeflediginiz yerlere varirsiniz.

Haritasini yorumlayacagim 2 3 kisi kaldi sanirim arkadaslar buradan haber vereyim. Biraz gec oluyor olabilir inanin cok yogunum. Ama bir kere tamam dediklerime er gec donus yapacagim

Ben aldım yorumumu emeğinize sağlık. Bana çok uydu, teşekkür ederim

İyi akşamlar benim de yorumum geldi çok teşekkür ederim. Tespitleriniz tam anlamıyla doğruydu diyebilirim. Emeğinize sağlık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…