Aslan erkeği sevgilisi olanlar yardım edebilir mi?

Bir Aslan kadını olarak cevaplayim. Hisleri varsa direk o an belli ederdi. Yazmayın yoksa sizi süründürür. Geride kalin o zaman değerli olursunuz
Planım o ama bazıları da ilgisiz bırakırsan başkasına gider diyor ama yüne de böylesi daha iyi

Selam, gocam aslan. Allah sabırlar versin:)
Valla sence ilgi mi göstermeliyim yoksa ilgisiz kendi halimde mi takılmalıyım arada kalıyorum. Gerçi hoslandıgımı söyledğm daha ne kadar ilgi gösterilir ki ben hislerimi belli etmişim bundan sonra top onda olur degil mi

Planım o ama bazıları da ilgisiz bırakırsan başkasına gider diyor ama yüne de böylesi daha iyi
Zaten gidecekse başkasına size ilgi duymuyordur ki. Ben yapışık ve sürekli arayan insanları hiç sevmem o tarz insanlar bana zavallı gelir. O nedenle geri durun derim. Siz niyetinizi belli etmişsiniz dahası güzel durmaz bence. Aslan burcu olarak gururmuz okşansın isteriz ama ulaşamadığımız her zaman daha kıymetlidir.

Zaten gidecekse başkasına size ilgi duymuyordur ki. Ben yapışık ve sürekli arayan insanları hiç sevmem o tarz insanlar bana zavallı gelir. O nedenle geri durun derim. Siz niyetinizi belli etmişsiniz dahası güzel durmaz bence. Aslan burcu olarak gururmuz okşansın isteriz ama ulaşamadığımız her zaman daha kıymetlidir.
zaten hislerimi belli etmişim daha elimden bir şey gelmez gerisi yüzsüzlük olur. Arkadaş kalmak istemedim arama yazma dedim. Net olmak iyidir diye düşündüm oeki bu tavırdan etkilenir misin ?

Valla sence ilgi mi göstermeliyim yoksa ilgisiz kendi halimde mi takılmalıyım arada kalıyorum. Gerçi hoslandıgımı söyledğm daha ne kadar ilgi gösterilir ki ben hislerimi belli etmişim bundan sonra top onda olur degil mi
Yani evet, ama tuhaf şekilde ilgi görmekten acayip hoslaniyorlar. Sevgiliyle arada daralirdim sürekli ilgi beklemesinden. Bana "ben senin bana olan sevgini çok seviyorum" derdi. Yani ilgi manyaligi var:) ama herşey burçta bitmiyor. Bunun yükseleni var ay burcu var bilmem nesi var:)

Yani evet, ama tuhaf şekilde ilgi görmekten acayip hoslaniyorlar. Sevgiliyle arada daralirdim sürekli ilgi beklemesinden. Bana "ben senin bana olan sevgini çok seviyorum" derdi. Yani ilgi manyaligi var:) ama herşey burçta bitmiyor. Bunun yükseleni var ay burcu var bilmem nesi var:)
Halısın. Keza zaten hislerimi söylemişim daha ne yapayım ben bir kadın olarak

Bu gün hikayelerime bakmadı hiç gerçi instagramda annesinin mezarını paylaşmış ya bu gün normalde benle giderdi o öezara eskiden zoruma gitti görünce
Normalde umursamazım diyorsun ama en ufak şeyden bile anlam çıkarıp olayı dramatize ediyosun. Yani zoruna gidecek bi şey yok bunda, dört sene yakın arkadaşmışsınız, o zaman paylaşımlarında hep bi şey arayacaksın, keyfin kaçacak.
Ben hiçbir ışık görmüyorum, açıkça da söyledi zaten. Bundan sonra anlam çıkarmak, üzerine alınmak, beklentide olmak, uğraşmak kendine zarar.
Sal bence gerçekten. Yani en azından didikleme.

Normalde umursamazım diyorsun ama en ufak şeyden bile anlam çıkarıp olayı dramatize ediyosun. Yani zoruna gidecek bi şey yok bunda, dört sene yakın arkadaşmışsınız, o zaman paylaşımlarında hep bi şey arayacaksın, keyfin kaçacak.
Ben hiçbir ışık görmüyorum, açıkça da söyledi zaten. Bundan sonra anlam çıkarmak, üzerine alınmak, beklentide olmak, uğraşmak kendine zarar.
Sal bence gerçekten. Yani en azından didikleme.
Yapmaya calısıyorum zaten o da beğeni atmayı falan bıraktı. Dün kızlarla etlenmeye gittik hikayeler falan attım. Öyle işte elimden geleni yapıyorum anlam çıkartmamakta çalışıyorum ama bu durum elimde olmadan beni üzüyor belki de evde olduğum için. Ama muhtemelen iki hafta sonra tatile gittiğimde mükemmel Fotoğraflar atıp onu unutacağım. Başka carem de yok

Bir garipsiniz .iyi simi siz bunu boş verin artık.bundan sonra da önce sevgili olun sonra öpüşün.yoksa boşu boşuna sadece dudak egzersizi yapmış olursunuz 😂😂😂😂

X