Aslan erkeği sevgilisi olanlar yardım edebilir mi?

Sen bilirsin
Bari başlığı farklı yap ki dikkat çekmesin
Bire bir aynı konu
Önceki konuda yazılmış gerekenler
Farklı ne istiyorsun ki konu farklı içerik farklı olabilir tamam ama Aslan burcu erkeği deyince ne desin burdaki kızlar
Adam Aslan burcu değil ki Öküz burcuÖküzlere de haksızlık resmen öyle üzdü beni

bence garip olan sensin :KK70: arkadasınla öpüşüp sonradan sevgililik konuşuyosunuz cocuk yan çizince napalım diye bize soruyosun. cocuk madem seni o gözle görmüyodu yanlışlıkla mı öpüştü bunu anlayabilcek yaştasındır diye umuyorum. bir erkek o gözle bakmadıgı kızla nası öpüşebilir ya ne sen ne arkadaslıgın umrunda değil işte ugrasmak istemedigi için sen bilirsin ayagına yatmış hala ağlıyosun tatlım. sal gitsin
ayrıca her olayı burca bağlayan insanlara çok gülüyorum ya.
Yani haklısın objektif bakınca realist olunca durum tam olarak bu

Ego icin kendini paspas etme ve aci cekmeye deger mi ? Bir kadınolarak opüs kokus etkilenmek cok normal yani kim olsa opusmeden etkilenir taş degiliz hahahah :) zevkimi aldim biraktim de gec . Zaten sizde opustuk artik arkadas kalamam minvalinde konusmussunuz . Ego ego diye kastirip en yuksek ego manyaginin eline dusmeyin
Aynen öyle konuştum ama sadece bir kere selam yazsa da görüldü yapsam yeter bana😕

şöyle karaktersiz adamların kıçını kaldırmayın beeee

arkadaş ayağına öpüşmüş sonra da topuklamış daha ne bekliyorsun ya ?

hiç mi miden bulanmadı ,arkadaş olan adam arkadaşıyla öpüşmez sınırını bilir ,resmen kullanmış ,sen duygularını açınca da “aaaaa nasıl ya biz arkadaşız saçma sapan düşünme sakın “ diue de uzaklaşmış

şayet ben bu adama kıçımın kenarıyla bile bakmam , ucuz herif .. 2 gün sonra aldatılmak için pişman olmasını bekliyorsun herhalde ,yada biriyle öpüşür “arkadaşım ya ,sen de hemen yanlış anlıyorsun “diye sana çıkışır

şöyle karaktersiz adamların kıçını kaldırmayın beeee

arkadaş ayağına öpüşmüş sonra da topuklamış daha ne bekliyorsun ya ?

hiç mi miden bulanmadı ,arkadaş olan adam arkadaşıyla öpüşmez sınırını bilir ,resmen kullanmış ,sen duygularını açınca da “aaaaa nasıl ya biz arkadaşız saçma sapan düşünme sakın “ diue de uzaklaşmış

şayet ben bu adama kıçımın kenarıyla bile bakmam , ucuz herif .. 2 gün sonra aldatılmak için pişman olmasını bekliyorsun herhalde ,yada biriyle öpüşür “arkadaşım ya ,sen de hemen yanlış anlıyorsun “diye sana çıkışır
Bacım zaten kabul edecegim yazacağım demedim ki o yazdın ben görüldü atayım modundayım. Zaten ararım yazarım dediginde yazma arama diyen benim.

Ama beklentide olursan olmaz kiii. Kendine zaman ver onudusunce alanindan cikardigin an gelecek
Yok gün içinde pek aklımdan çıkmıyor yalan olmasın kendimi tutuyorum. Evdeyim covit oldum günlük hayatıma devam edemiyorum o yüzden muhtemelen. Hayata bi döneyim zaten önümüzdeki ay tatile gidecegim

Bacım zaten kabul edecegim yazacağım demedim ki o yazdın ben görüldü atayım modundayım. Zaten ararım yazarım dediginde yazma arama diyen benim.
Size onları yeşillik olsun diye söylemiş . Silmedim ama hikayelerine faln bakmıyorum gönderme yapmıyorum demişsiniz istediğiniz kadar yapmayın, bakmayin.Hissediyor , biliyor sizin beklentide olduğunuzu

Aslan burcundan uzak durun bari öpüşmüş elektrik alamadıysa böyle kalsın demiş nasıl olsa arkadaş kalırız ama siz hoşlanınca yorgunum 🤢🙄

Size onları yeşillik olsun diye söylemiş . Silmedim ama hikayelerine faln bakmıyorum gönderme yapmıyorum demişsiniz istediğiniz kadar yapmayın, bakmayin.Hissediyor , biliyor sizin beklentide olduğunuzu
Yok be cidden inan relax bir şekilde söyledim hatta o mesajda bir beklenti gördün mü gördüysen de yanlış anlamışsın yani ne diyim dedim gülerek. Hatta arama muhabbetini 3 kez söylemek zorunda kaldım ona baktım bu kez de yazarım dedi ne ara ne yaz gerek yok yani istemiyorum bu konuda netim bak hani arama demek istiyorum arama derken ara demek degil dedim.

Aslan burcundan uzak durun bari öpüşmüş elektrik alamadıysa böyle kalsın demiş nasıl olsa arkadaş kalırız ama siz hoşlanınca yorgunum 🤢🙄
Eleştiril alamadıysa peş peşe öpmeye devam etmezdi diye düşünüyorum ya aman her neyse 😀

Yok be cidden inan relax bir şekilde söyledim hatta o mesajda bir beklenti gördün mü gördüysen de yanlış anlamışsın yani ne diyim dedim gülerek. Hatta arama muhabbetini 3 kez söylemek zorunda kaldım ona baktım bu kez de yazarım dedi ne ara ne yaz gerek yok yani istemiyorum bu konuda netim bak hani arama demek istiyorum arama derken ara demek degil dedim.
Bence senin kendini algılama biçiminde sıkıntı var. Önceki konunda da "ben çok dikkat çekerim herkes peşimden koşar aşırı seksiyim kimseyi umursamam" falan yazdın, burda da hiç umursamıyorum diyorsun ama hiç de anlattığın birinin davranışı gibi değil burda yazdıkların.

Çocuğa attığın o mesaj çok "yalvarırcasina seni ıstiyorum ama kendime de hiç güvenmiyorum kesin sen beni istemiyorsun" temalıydı maalesef.

Yani demem o ki dışarıya karşı vermek istediğin bir imajın var, elbette anlaşılabilir bu ama kendine yalan söyleme. Burda anonimsin seni tanımıyoruz dürüst ol bize karşı, o zaman sana yardımcı olabiliriz. Ki diğer konunda da kizlar sana çok destek oldular hic birini dinlemedin.Hala dışarıya karşı olmaya çalıştığın cool kız havalarında batiriyorsun her şeyi.

eee bu herif pişman olsa ne olmasa ne ,iğrenç bi karakteri varmış iyi ki olmamış demeniz lazımdı yani ,kafaya takmışsınız ki konu açmışsın ne gerek var onun için?

X