Aslan erkeği arkadaşıma aşık oldum

Yalnız şu söyleyeyim; yeni jenerasyondan ötesi hepimizin doğum ayının gününe kadar doğru olduğuna inanmıyorum. Hastanede dogdum. Annem babam memur. işyerlerine verilecek dogum bilgilerini kendi kafalarına göre vermişler. Nüfus keza öyleymiş. Sözlü bildirim yeterliymiş. O zamanlardan günümüze gençler çok şanslı. Eğer bizim zamane çocuğuysa heran yengeç veya ikizler olabilir dikkat🐸
Bir de yılan burcu falan çıktı, o zamana göre burçlar değişmiş.Ben yeni burçlara göre yengecim örneğin ama normal takvimde aslanım.

Bundan sonra sosyal medyada normal oldugunu gosterir cok sey paylasma. Benim icin paylasiyor, umursamaz mesaji vermeye calisiyor diyecek. En az 2-3 gun hicbir sey paylasma . Eger normalde zaten cok aktif degilsen aynen devam et aktif olmamaya. Senin gercekten ondan vazgecmis ve umursamadigini hissetmesi gerek. Donusu sevgiden olmaz yalniz bunu unutma. En fazla 1-2 sene sonra ayrilirsiniz , iliskinin baslamasindan belli. Bir akrep olarak hic yanilmam hislerimde. Keske yanilsam.

Yok zaten okadar gurursuz değilim asla. Üstüne basa basa bir arama diyorum yazarım diyor ya. Basından savdı resmen kelimeleri toparlıyamıyormus sözde
Evet bende o kısma takıldım
benimde bişeyler söylemem lazım kelimeleri toparlayamıyorum demek : bana çok aşıksın seni nasıl teselli etsem acaba demek
Resmen Şımarmış boşver salla tamamen normal davran bu diyalog hiç olmamış gibi :kahve:

Evet bende o kısma takıldım
benimde bişeyler söylemem lazım kelimeleri toparlayamıyorum demek : bana çok aşıksın seni nasıl teselli etsem acaba demek
Resmen Şımarmış boşver salla tamamen normal davran bu diyalog hiç olmamış gibi :kahve:
Umurumda degil ayar oldum

Bundan sonra sosyal medyada normal oldugunu gosterir cok sey paylasma. Benim icin paylasiyor, umursamaz mesaji vermeye calisiyor diyecek. En az 2-3 gun hicbir sey paylasma . Eger normalde zaten cok aktif degilsen aynen devam et aktif olmamaya. Senin gercekten ondan vazgecmis ve umursamadigini hissetmesi gerek. Donusu sevgiden olmaz yalniz bunu unutma. En fazla 1-2 sene sonra ayrilirsiniz , iliskinin baslamasindan belli. Bir akrep olarak hic yanilmam hislerimde. Keske yanilsam.
Normalde çok sık paylaşım yaparım ama suan karantinadayım allahtan o yüzden yapmayacağım

arkadaşlar olumsuz oldu aradı keske bunları hissetmeseydin dedi rahat bir şekilde özür mü dileyeyim dedim abartacak bir durum yok sadece hoşlandım ve bu şekilde arkadaşlığımıza devam etek istemedim tamam biraz anın heyecanı ile saçmaladım abartı bir mesaj attım manas destanı yazdım ama olan oldu keske okumasaydın dedim. Sonra benim de bir şeyler demem gerek kelimeleri toparlayamıyorum ama dedi. Gerek yok zaten o mesajda bir beklendi gördün mü ki sen dedim gördüysen yanlış anlamışsın dedim. Sonra konuşuruz ararım ben seni dedi arama dedim derken dedi arama benim ne istediğim be istemediğim belli açık açık yazdım sende de o türden bir şeyler yok benim için de problem yok kırılıp üzülmedim dedim. Olabilir böyle şeyler dedim. Öyle yani rahat olduğum gibi konuştum. Heyecan yapmadım kızlar net bir tavır sergiledim anlayacağınız
Bundan sonra ona karşı sessiz kalmalısın bence, sosyal medyadan falan silme engelleme işlerine asla ve asla girme, dursun orada. Göze sokmalı paylaşımlar da yapma lütfen, her zaman nasılsan öyle ol.

Bundan sonra ona karşı sessiz kalmalısın bence, sosyal medyadan falan silme engelleme işlerine asla ve asla girme, dursun orada. Göze sokmalı paylaşımlar da yapma lütfen, her zaman nasılsan öyle ol.
Her zaman çok resim paylaşan bir insanım ama bir kaç gün sessizliğe girmek istiyorum karantinadayım bahanem hazır olmadı tv falan paylaşım açarım

Sessiz kalırsam ğzğldüm sanmasından korkuyorum işte çünkü ben günde çok paylaşım yapan bir insanım
E hiçbirşey olmamış gibi davranırsan daha acınası görünürsün
en azından bir kaç gün ortadan kaybol bırak iyice coşsun bu süreçte
sonra normale dönersen daha çok bozulur ne çabuk atlattı diye :kahve:

X