Aslan erkeği arkadaşıma aşık oldum

Eşim aslan ben cevap vereyim ohöm :KK70:

Onu tanıdığımin 3. Günü sana aşık olmaya başlıyorum eğer sevgilin varsa hiç arkadas gibi takilmayalim dedim :)

Sonrası malum hehehe

Bence itiraf et ..sonuçta sen yolları kapamissin oda başka adım atamamis

Eşim aslan ben cevap vereyim ohöm :KK70:

Onu tanıdığımin 3. Günü sana aşık olmaya başlıyorum eğer sevgilin varsa hiç arkadas gibi takilmayalim dedim :)

Sonrası malum hehehe

Bence itiraf et ..sonuçta sen yolları kapamissin oda başka adım atamamis
İtiraf ettim bacım reddetti beni keske böyle hissetmeseydin dedi bende umursamaz davrandım

İtiraf ettim bacım reddetti beni keske böyle hissetmeseydin dedi bende umursamaz davrandım
Sevmiyorsa nasıl öpüşüyor hayret bu erkekler bir garip şaşırdım ... hayırlısı olsun , inşallah karşına tatlı biri çıkar

arkadaşlar olumsuz oldu aradı keske bunları hissetmeseydin dedi rahat bir şekilde özür mü dileyeyim dedim abartacak bir durum yok sadece hoşlandım ve bu şekilde arkadaşlığımıza devam etek istemedim tamam biraz anın heyecanı ile saçmaladım abartı bir mesaj attım manas destanı yazdım ama olan oldu keske okumasaydın dedim. Sonra benim de bir şeyler demem gerek kelimeleri toparlayamıyorum ama dedi. Gerek yok zaten o mesajda bir beklendi gördün mü ki sen dedim gördüysen yanlış anlamışsın dedim. Sonra konuşuruz ararım ben seni dedi arama dedim derken dedi arama benim ne istediğim be istemediğim belli açık açık yazdım sende de o türden bir şeyler yok benim için de problem yok kırılıp üzülmedim dedim. Olabilir böyle şeyler dedim. Öyle yani rahat olduğum gibi konuştum. Heyecan yapmadım kızlar net bir tavır sergiledim anlayacağınız
En azından içinde kalmamış oldu Esra. Arkadaş kalmamakla doğru olanı yapmışsın.
Cebimde dursun modunda takılmasına asla müsaade etme. Mesaj atarsa da cevap yazma.
Akşam akşam sinirim bozuldu. Ama belliydi ya böyle olacağı. Neyse artık.

En azından içinde kalmamış oldu Esra. Arkadaş kalmamakla doğru olanı yapmışsın.
Cebimde dursun modunda takılmasına asla müsaade etme. Mesaj atarsa da cevap yazma.
Akşam akşam sinirim bozuldu. Ama belliydi ya böyle olacağı. Neyse artık.
Sağlık olsun diyorum sadece ama gerek yok

Biz neyiz şimdi sorusu itici geliyor bana.gerçekten duyguları olsa devamını getirirdi anlık bir etkileşim olmuş.

Aslan erkeğinden gireceksek, çok gururludur. Siz o talihsiz cümleyi kurduğunuz için kendini geri çekmiştir.

bu adam kusura bakmayın ama çok karaktersiz bi adam

hem sizinle öpüşüyor arkadaşım ayağına ,hem de duygularınızı açınca reddediyor

madem arkadaşındı niye kızı öptün o zaman ,resmen kendince faydalanmak istemiş ,siz gerçek yüzünü görüp uzaklaşın zaten leş gibi bi adam
Kondurtmadım

bu adam kusura bakmayın ama çok karaktersiz bi adam

hem sizinle öpüşüyor arkadaşım ayağına ,hem de duygularınızı açınca reddediyor

madem arkadaşındı niye kızı öptün o zaman ,resmen kendince faydalanmak istemiş ,siz gerçek yüzünü görüp uzaklaşın zaten leş gibi bi adam
O kadar yaygınlaşmış ki bu hareket tarzı, çok fazla duyuyorum ne yazık ki. Sevgili değil, flört değil, öpüşme var koklaşma var, kolayina geliyor bu tiplerin, sorumluluk almadan keyfine bakiyor, adice ve bencilce geliyor bana.

O kadar yaygınlaşmış ki bu hareket tarzı, çok fazla duyuyorum ne yazık ki. Sevgili değil, flört değil, öpüşme var koklaşma var, kolayina geliyor bu tiplerin, sorumluluk almadan keyfine bakiyor, adice ve bencilce geliyor bana.
iğrençlik bu ,karaktersiz herifler şimdi sevgili olsa diğerini şey edemicek ,böyle daha rahat tabi rahat rahat önüne gelene takılıyor

iğrençlik bu ,karaktersiz herifler şimdi sevgili olsa diğerini şey edemicek ,böyle daha rahat tabi rahat rahat önüne gelene takılıyor
Iste sorumluluk almıyor, kiz bi sey sorsa talep etse sıyrılacak kolayca, karakter yoksunu gerçekten. Kadınlar (takilmayi tercih etmiyorsa) daha duygusal bakip yara aliyor böyle durumlarda.

Kopsun ozmaan böyle kafa karışıklığı istemiyorum Maviş bunları yazma yazmama konusunda çok arada kaldım. Biliyorum o gün sana biz arkadaşız dedim ama sende az çok anlamışsındır ki senden cidden çok hoşlanıyorum. Aşk diyebilir miyim hayır ama sana çok kıymet ve değer verdiğimi biliyorsun. Zaten benim öpüşmeye de hiç bir şey hissetmediğini biri ile yapmam mümkün degil hatırlarsın belki ilk tanıştığımızda bana yaklaştığında höst diyip itmiştim seni. Muhtemelen zaten olmayacak çünkü sende öyle bir duygu yok olsaydı muhtmeelen biz arkadaşız dediğimde bu hata demek yerine ozaman neden karşılık verdiğimi sorardın. Ama bende yap hep ya hiç tarzında bir kızım işte. Aklımda soru işaretleri ile dolanmaktansa sana açılır yoluma bakarım çünkü bunu yapacak cesaretim ve öz güvenim var. Seni arkadaşız ayağına kandırmak arkadaş gibi yüzüne bakmak daha fazla istemiyorum. Sana kızgın kırgın olduğum herhangi bir durum olmadığını bilmeni istiyorum. Mutlu olmaya çok layıksın hayatımda gördüğüm en iyi en dürüst en efendi en çalışkan insan sensin. Şuan hayatımdaki en değerli en önemli en güvendiğim erkekde sensin. Yaşananlar benden bunları almadı ben sadece kendimi suçluyorum hissettiğim şeyler için seni degil. Kendine çok iyi bak olur mu. Yazıp yollayacağım yapacak başka bir şeyim yok
Neden bu kadar açıklama yapıyorsunuz ki?
Kısa ve net olsun, olacaksa olur olmayacaksa olmaz. Bu detaylı açıklamalar aslında olayı basitlestiriyor..

Aslan burcu için gizem olusturmak daha iyidir. Net ol açıklama yapma. Gerekirse bu detayları verirsin sonra.

Kopsun ozmaan böyle kafa karışıklığı istemiyorum Maviş bunları yazma yazmama konusunda çok arada kaldım. Biliyorum o gün sana biz arkadaşız dedim ama sende az çok anlamışsındır ki senden cidden çok hoşlanıyorum. Aşk diyebilir miyim hayır ama sana çok kıymet ve değer verdiğimi biliyorsun. Zaten benim öpüşmeye de hiç bir şey hissetmediğini biri ile yapmam mümkün degil hatırlarsın belki ilk tanıştığımızda bana yaklaştığında höst diyip itmiştim seni. Muhtemelen zaten olmayacak çünkü sende öyle bir duygu yok olsaydı muhtmeelen biz arkadaşız dediğimde bu hata demek yerine ozaman neden karşılık verdiğimi sorardın. Ama bende yap hep ya hiç tarzında bir kızım işte. Aklımda soru işaretleri ile dolanmaktansa sana açılır yoluma bakarım çünkü bunu yapacak cesaretim ve öz güvenim var. Seni arkadaşız ayağına kandırmak arkadaş gibi yüzüne bakmak daha fazla istemiyorum. Sana kızgın kırgın olduğum herhangi bir durum olmadığını bilmeni istiyorum. Mutlu olmaya çok layıksın hayatımda gördüğüm en iyi en dürüst en efendi en çalışkan insan sensin. Şuan hayatımdaki en değerli en önemli en güvendiğim erkekde sensin. Yaşananlar benden bunları almadı ben sadece kendimi suçluyorum hissettiğim şeyler için seni degil. Kendine çok iyi bak olur mu. Yazıp yollayacağım yapacak başka bir şeyim yok
Neden bu kadar açıklama yapıyorsunuz ki?
Kısa ve net olsun, olacaksa olur olmayacaksa olmaz. Bu detaylı açıklamalar aslında olayı basitlestiriyor..

Aslan burcu için gizem olusturmak daha iyidir. Net ol açıklama yapma. Gerekirse bu detayları verirsin sonra.

Diye yazmıştım ama sanirim mesajı çoktan atmissiniz:)

X