Aslan erkeği sevgilisi olanlar yardım edebilir mi?

Bence senin kendini algılama biçiminde sıkıntı var. Önceki konunda da "ben çok dikkat çekerim herkes peşimden koşar aşırı seksiyim kimseyi umursamam" falan yazdın, burda da hiç umursamıyorum diyorsun ama hiç de anlattığın birinin davranışı gibi değil burda yazdıkların.

Çocuğa attığın o mesaj çok "yalvarırcasina seni ıstiyorum ama kendime de hiç güvenmiyorum kesin sen beni istemiyorsun" temalıydı maalesef.

Yani demem o ki dışarıya karşı vermek istediğin bir imajın var, elbette anlaşılabilir bu ama kendine yalan söyleme. Burda anonimsin seni tanımıyoruz dürüst ol bize karşı, o zaman sana yardımcı olabiliriz. Ki diğer konunda da kizlar sana çok destek oldular hic birini dinlemedin.Hala dışarıya karşı olmaya çalıştığın cool kız havalarında batiriyorsun her şeyi.
Canım gerçekten öyleyim inanmıyorsun belki ama kendğ adım soy adım ekleyebilirsin. Ama işte bu olay öz güvenimi sarstı diyebilirim. Belk de basit kız konumuna düştüğüm için bu kadar hırsa döndü bu olay bilemiyorum. Aslına bakarsan onu istemiyorum da sadece o gelsin ben istemeyeyim ama bir yanım da o öpüşmeden fazla etkilendi istiyor. Sadece sabırsız bir insanım sanırım hemen yazsın istiyorum

Bence çok büyütüyorsun, altı üstü reddedildin. Bu kadar gurur yapacak bir şey yok ki. Erkeklere bak on tane kıza açılıyorlar biri dönerse ne ala 😂 Ezik ya da umursar konumda değilsin. Denedin olmadı bu kadar. Senin yerinde olsam onun ne yapacağından ziyade kendim ne yapacağımı düşünürdüm. Mesela onunla arkadaş kalmak istiyor musun? İstemiyorsan her yerden sil engelle, onun ne düşündüğü de umrunda olmasın ki bana kalırsa silip engellemek daha umursamazca; hiç uğraşmıyorsun bile ama listende kaldıkça sanki yazsın diye bekliyormuşsun gibi. Ama diyorsan ki arkadaşlık güzeldi onunla arkadaş kalabilirim o zaman dursun ama bir süre stalklama.

Canım gerçekten öyleyim inanmıyorsun belki ama kendğ adım soy adım ekleyebilirsin. Ama işte bu olay öz güvenimi sarstı diyebilirim. Belk de basit kız konumuna düştüğüm için bu kadar hırsa döndü bu olay bilemiyorum. Aslına bakarsan onu istemiyorum da sadece o gelsin ben istemeyeyim ama bir yanım da o öpüşmeden fazla etkilendi istiyor. Sadece sabırsız bir insanım sanırım hemen yazsın istiyorum
O halde acelecilik var sende, kızların dediği gibi en başta bekleseydin, ağırdan alsaydın keşke üstüne gittikçe kaçtı

Ama beklentide olursan olmaz kiii. Kendine zaman ver onudusunce alanindan cikardigin an gelecek
Yok gün içinde pek aklımdan çıkmıyor yalan olmasın kendimi tutuyorum. Evdeyim covit oldum günlük hayatıma devam edemiyorum o yüzden muhtemelen. Hayata bi döneyim zaten önümüzdeki ay tatile gidecegim
Ama beklentide olursan olmaz kiii. Kendine zaman ver onudusunce alanindan cikardigin an gelecek
Resmimi falan beğendi bu gün

Aynen hepimiz dedik sakin ol panikleme diye
ama şimdi de niye aramıyor dönmüyor diye panikliyorsun ve
bu hata yapmana yol açacak bu gidişle iyice g.tünü kaldıracaksın :kahve:
Ünna bir şey yapmıyorum resim paylaştım beğeni attı yine de bir şey yapmadım

Resmini beğenince ne yapman gerekiyordu ki?
Resim beğenmeye çok anlam değil hiç anlam yükleme bence
Benim için mesaj atması bile anlamlı degil aramasının belki anlamı olabilir. Sonuç olarak geçmişte arkadaştık öylesine de beğeniyor olabilir amacı kafamı karıştırmak da olabilir çok önemi yok

Aslan erkegi bir arkadaşım vardı ama bir süre samimiydik hatta öpüştük. duygularımı açtım hoşlandığımı söyledim keske böyle hissetmeseydin dedi. Bende özür mü dileyeyim olan oldu yani büyütme dedim. Şuan yorgunum ben seni iki saate Ararım dedi yok dedim yok derken dedi ve tekrar ararım dedi yok arama benim ne istedigim belli senin istemedigin belli bu durumda arkadaşlığımıza devam edemem beni arama yazma dedim. Konuyu kapattım. O günden beri yazmıyorum aramıyorum hikayelerine dahi bakmıyorum hiç bir yerden silmedim şarkı gönderme vs paylaşmıyorum gönderme de. Sizce pişman olur mu?
Yine diyorum adamın niyeti hazır otel odası bulmuşken oynaşmakmis, e haliyle yanında da hazır sen varmışsın kendini seninle tatmin etmiş, bu konunun aslanı boğası yok konu karakter meselesi , bu kişiden sana ne köy olur ne kasaba , adama bak kanka ayağına kızı kullanıyor sonra da bişey olmamış gibi arkadaş gibi devam etmek istiyor iyiymiş valla ...

Yine diyorum adamın niyeti hazır otel odası bulmuşken oynaşmakmis, e haliyle yanında da hazır sen varmışsın kendini seninle tatmin etmiş, bu konunun aslanı boğası yok konu karakter meselesi , bu kişiden sana ne köy olur ne kasaba , adama bak kanka ayağına kızı kullanıyor sonra da bişey olmamış gibi arkadaş gibi devam etmek istiyor iyiymiş valla ...
Kesinlikle zaten saldım şuan onu inan bana kendi kendine takılsın.

X