Aslan erkeği sevgilisi olanlar yardım edebilir mi?

esraasfll

Kilo vermeye yeminli kız!
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2016
528
-6
29
Aslan erkegi bir arkadaşım vardı ama bir süre samimiydik hatta öpüştük. duygularımı açtım hoşlandığımı söyledim keske böyle hissetmeseydin dedi. Bende özür mü dileyeyim olan oldu yani büyütme dedim. Şuan yorgunum ben seni iki saate Ararım dedi yok dedim yok derken dedi ve tekrar ararım dedi yok arama benim ne istedigim belli senin istemedigin belli bu durumda arkadaşlığımıza devam edemem beni arama yazma dedim. Konuyu kapattım. O günden beri yazmıyorum aramıyorum hikayelerine dahi bakmıyorum hiç bir yerden silmedim şarkı gönderme vs paylaşmıyorum gönderme de. Sizce pişman olur mu?

Aslan erkegi bir arkadaşım vardı ama bir süre samimiydik hatta öpüştük. duygularımı açtım hoşlandığımı söyledim keske böyle hissetmeseydin dedi. Bende özür mü dileyeyim olan oldu yani büyütme dedim. Şuan yorgunum ben seni iki saate Ararım dedi yok dedim yok derken dedi ve tekrar ararım dedi yok arama benim ne istedigim belli senin istemedigin belli bu durumda arkadaşlığımıza devam edemem beni arama yazma dedim. Konuyu kapattım. O günden beri yazmıyorum aramıyorum hikayelerine dahi bakmıyorum hiç bir yerden silmedim şarkı gönderme vs paylaşmıyorum gönderme de. Sizce pişman olur mu?
Eski konundan devam etseydin keşke :kahve:

Niye tekrar konu acma geregi duydunuz ki ? Odaginizi degistirin cok taktiniz kisiyide mevzuyuda . Siz enerjetik alaninizi ona verdikce gelesi varsa da gelmez aslanlar zaten egonun tillahı birde hissederse eyvah eyvah . Hem pisman olsa ne olur olmasa ne olur muhim olan sizi duygusal olarak tatmin edebilecek mi ? Bencil bir perspektiften bakarsak olaylara kolumuzu kaptirmayiz . Kolunuzu kaptirmaya başlamış gibisiniz aman dikkat.

Niye tekrar konu acma geregi duydunuz ki ? Odaginizi degistirin cok taktiniz kisiyide mevzuyuda . Siz enerjetik alaninizi ona verdikce gelesi varsa da gelmez aslanlar zaten egonun tillahı birde hissederse eyvah eyvah . Hem pisman olsa ne olur olmasa ne olur muhim olan sizi duygusal olarak tatmin edebilecek mi ? Bencil bir perspektiften bakarsak olaylara kolumuzu kaptirmayiz . Kolunuzu kaptirmaya başlamış gibisiniz aman dikkat.
Haklısın sadece benim egom için dönmesi lazım

Sen konu açarsan ki acabilirsin bende yazarım

Aynı konuyu iki kere acıyorsun aslan burcu öncesi konun da iki kere açmışım aynı konuyu iki kere açma gibi bir durum olunca
Tabiki yazarım
Tamam haklısın bacım sorun yok tekrar açmam hatta kapuçatılıyorsa kapatayım

Haklısın sadece benim egom için dönmesi lazım
Ego icin kendini paspas etme ve aci cekmeye deger mi ? Bir kadınolarak opüs kokus etkilenmek cok normal yani kim olsa opusmeden etkilenir taş degiliz hahahah :) zevkimi aldim biraktim de gec . Zaten sizde opustuk artik arkadas kalamam minvalinde konusmussunuz . Ego ego diye kastirip en yuksek ego manyaginin eline dusmeyin

Tamam haklısın bacım sorun yok tekrar açmam hatta kapuçatılıyorsa kapatayım
Sen bilirsin
Bari başlığı farklı yap ki dikkat çekmesin
Bire bir aynı konu
Önceki konuda yazılmış gerekenler
Farklı ne istiyorsun ki konu farklı içerik farklı olabilir tamam ama Aslan burcu erkeği deyince ne desin burdaki kızlar
Adam Aslan burcu değil ki Öküz burcu

Burçlara bu kadar anlam yüklemeyin

Ay ne bileyim yeniyim bu kadar yükseleceklerini garipler
bence garip olan sensin :KK70: arkadasınla öpüşüp sonradan sevgililik konuşuyosunuz cocuk yan çizince napalım diye bize soruyosun. cocuk madem seni o gözle görmüyodu yanlışlıkla mı öpüştü bunu anlayabilcek yaştasındır diye umuyorum. bir erkek o gözle bakmadıgı kızla nası öpüşebilir ya ne sen ne arkadaslıgın umrunda değil işte ugrasmak istemedigi için sen bilirsin ayagına yatmış hala ağlıyosun tatlım. sal gitsin
ayrıca her olayı burca bağlayan insanlara çok gülüyorum ya.

Hani artık umrunda değildi 😀
Şu an onun listende olması bile onun için bi ego ürünü
madem vazgeçtin sileceksin her yerden
aslan gözden çıkarılmayı hiç yediremez kendine
hoşlanmadığı insan bile yapsa bunu sinir olur 🤓
Bacım umrumda ama nasıl umrumda kendi egom için umrumda yani onca kişi peşimden koşuyor bu cocuk Muş. Sükersem önemsediğimi anlar sessize aldım hikaye paylaştı bakmadım ama o bakıyor😕

X