Aslan erkeği arkadaşıma aşık oldum

Kadınız işte.. Genel özelliklerimiz aynı. Zaten attığı mesajı okur okumaz eyvaaah dedim🫣 çünkü acemice.. Demek ki duyguları çok yoğun üzülmemek icin yazdı da yazdı. ( Her ne kadar inkar etse de böyle)
Neyse, imajini kurtarmak için hâlâ bi umudumuz var :KK53:
Ararsa sakın tripli veya bozuk veya duygusal bi tonla konuşma, umursamaz olmaya da zorlama, itici durur, doğal olmak zorundasin, normal bi sekilde konusmak puan kazandirir.
Konusmanin gidişatına gore cümlelerin çıkar ama kafanda hedefin belli olsun. Yok arkadas kalamam, yok ben yapamam, ben zaten biliyodum vs vs kafasindan çık, bitecekse de "ben arkadaş kalmaya dayanamam" şeklinde bitmesin.

Neyse, imajini kurtarmak için hâlâ bi umudumuz var :KK53:
Ararsa sakın tripli veya bozuk veya duygusal bi tonla konuşma, umursamaz olmaya da zorlama, itici durur, doğal olmak zorundasin, normal bi sekilde konusmak puan kazandirir.
Konusmanin gidişatına gore cümlelerin çıkar ama kafanda hedefin belli olsun. Yok arkadas kalamam, yok ben yapamam, ben zaten biliyodum vs vs kafasindan çık, bitecekse de "ben arkadaş kalmaya dayanamam" şeklinde bitmesin.
Yok zaten öyle bitirmeyeceğim bu saatten sınra arkadaş kalamayız bu zaten mümkün degil diyeceğim. Kalmam arkadaş kalamam arkadaş git zaten yarım bari bit 😀

Yay sevgilim oldu 1 hafta anca sürebildi
Hiç anlaşamam yaylarla koç akrep vs 🥴
Ayrıca çocuk muhtemelen msjı uzun bulup okuyamadı arayacak noluyor diye soracak
Kusura bakma alkol aldım biraz saçmalamışım dikkate alma, bi duş alıcam sonra konuşuruz olur mu de 20 saat iletişim kurma 😀
Ay vallahi öi okumadıysan okuma derim ozmaan😀 muhtmeelen böyle diyince okur salak😀

Adamın adı Ali olsun.. Vayy Aliii arkadaş kalamam,ühüühü dayanamam sana ühüühü deme😅

Yay sevgilim oldu 1 hafta anca sürebildi
Hiç anlaşamam yaylarla koç akrep vs 🥴
Ayrıca çocuk muhtemelen msjı uzun bulup okuyamadı arayacak noluyor diye soracak
Kusura bakma alkol aldım biraz saçmalamışım dikkate alma, bi duş alıcam sonra konuşuruz olur mu de 20 saat iletişim kurma 😀
Yay erkekleri ile ilişki, Allahim sen koru. Eglenceli, tutkulu okey ama asla guven vermiyor, çok değişken ve umursamazlar, arkadaş kalmak en iyisi valla :KK53:
Koç ve akrep erkeği ayri kabus, o da evlerden irak jfjdjf

Esra Esraaaaa kendi ayağına sıkan Esraaa😅😅 kendi bindiği dalı kesen Esraaaa😅😅 heyecandan destanlar yazan Esraaa😅😅😅

X